Jak wybrać właściwą agencję zatrudnienia?

13 czerwca 2014 14:56
greenandy

A dzis ktoras sie reklamuje 'twój pierwszy wyjazd"i do Alzheimera wysyła. 
I jeszcze piszą 'żona pacjentki".
 
Macki opadają.

zapomialas napisac o najwazniejszym ,,,, : oferuja 100 € ,,,,, 
13 czerwca 2014 14:58
elzbietaa

Ja osobiscie spotkałam sie z takim dokumentem i nieco mnie zmroziło,jakoś kojarzyło mi sie to z kłopotami.Po przejsciu toru przeszkód dokładnie przemaglowaniu językowym wysłano mi dokumenty w których właśnie takie oświadczenie do podpisania było.

I co podpisalas ?,,,, u mnie chodzi o firme na literke "B" ,,,,, 
13 czerwca 2014 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalena nie podpisałam,dokumenty leżą do tej pory a ja wybrałam inną firme.
13 czerwca 2014 16:22
elzbietaa

Magdalena nie podpisałam,dokumenty leżą do tej pory a ja wybrałam inną firme.

Tak jak moje z firmy na P.
Leżą ku przestrodze zeby takich umow nie podpisywać 
13 czerwca 2014 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
Dokładnie greenandy.
25 czerwca 2014 20:08
Czy to prawda, że teraz wszystkie firmy zatrudniają na "Umowa zlecenie" ?
25 czerwca 2014 20:14 / 5 osobom podoba się ten post
kler

Czy to prawda, że teraz wszystkie firmy zatrudniają na "Umowa zlecenie" ?

Nie to nie prawda.
26 czerwca 2014 10:56 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Nie to nie prawda.

Krótko, rzeczowo i na temat:D 
26 czerwca 2014 14:15 / 2 osobom podoba się ten post
nianta

Krótko, rzeczowo i na temat:D 

Nianta , a co tu się rozpisywać . Z doświadczenia wiemy ,że są firmy , które przyjmują na umowę o pracę .Trzeba czytać forum poprostu.
26 czerwca 2014 15:23 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Nianta , a co tu się rozpisywać . Z doświadczenia wiemy ,że są firmy , które przyjmują na umowę o pracę .Trzeba czytać forum poprostu.

Amen! 
:)
10 lipca 2014 21:27
alinka1339

Nianta , a co tu się rozpisywać . Z doświadczenia wiemy ,że są firmy , które przyjmują na umowę o pracę .Trzeba czytać forum poprostu.

Ja osoboście się nie spotkałam z innymi warunkami zatrudnienia niż umowa zlecenia, i powiem jak świat śiwatem pierwsze słyszę żeby jakaś agencja dawała umowę o pracę np. na 2 miesiące lub 3.
10 lipca 2014 21:30
Edytkaa

Ja osoboście się nie spotkałam z innymi warunkami zatrudnienia niż umowa zlecenia, i powiem jak świat śiwatem pierwsze słyszę żeby jakaś agencja dawała umowę o pracę np. na 2 miesiące lub 3.

miałam umowe o prace do tamtego roku do pazdziernika wlasnie i na 2 i na 3 miesiace dawali bez problemu.poxniej zmienilina zlecenia umowy
11 lipca 2014 07:04 / 1 osobie podoba się ten post
Edytkaa

Ja osoboście się nie spotkałam z innymi warunkami zatrudnienia niż umowa zlecenia, i powiem jak świat śiwatem pierwsze słyszę żeby jakaś agencja dawała umowę o pracę np. na 2 miesiące lub 3.

Ja jeszcze w tym roku w styczniu miałam umowę o pracę, potem agencja wysyłała tylko na umowe zlecenie.
11 lipca 2014 11:13
Edytkaa

Ja osoboście się nie spotkałam z innymi warunkami zatrudnienia niż umowa zlecenia, i powiem jak świat śiwatem pierwsze słyszę żeby jakaś agencja dawała umowę o pracę np. na 2 miesiące lub 3.

Dlaczego?To sa umowy na czas okreslony -od/do-jest kilka agencji,które takie umowy o pracę dają.
13 lipca 2014 10:26
kasia63

Dlaczego?To sa umowy na czas okreslony -od/do-jest kilka agencji,które takie umowy o pracę dają.

Po prostu jakimś sposobem nie trafiłam na taki charakter zatrudnienia, dlatego takie zdziwine z mojej stronicy ;)