Kosmetyczny hardcore, czyli na ostro

11 lutego 2016 20:29 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jakby miał kąsić to wolałabym żądło niz żądełko :lol2:

A ponoć rozmiar się nie liczy.....hmmmm.
Oj nie, zeszło na tematy dwuznaczne, a ja to się wtedy zaraz czerwienię i robi mi się głupio.
Ide myc włosy, wypadałoby, Wielkanoc tuż tuż. Nastepna taka okazja trafi mi się przed Bożym Narodzeniem.
11 lutego 2016 20:35
Dziś byłam w DM-ie,chciałam koniecznie kupić te skarpety na suche stopy i nie było...Jestem bardzo niezadowlona,zaraz jak wroce pobiegnę do poskiego Rossmana.
14 lutego 2016 10:54
Lawenda

Mycha, stawiam dużą wódkę ( wypijesz sama, bo ja nie piję).:dwa piwa:
Trójmiasto mam rzut beretem no, może to troche dalszy rzut, ale jednak beretem i pierwsze, co zrobię po powrocie, to zapisuję sie na termin u babki. A niech to kosztuje, w końcu zarabiam a w tym roku i tak urlop mogę sobie tylko wyrysować palcem na mapie, to niech chociaż się wypięknię. Nie moge zawieść wszystkich żądnych obejrzenia mojej fizjonomii ( oj, ale się by się zdziwili).

Dooobra, mogę wypić coś alkoholowego ale rozlatuję się już i alkohol mi nie służy  Parę razy w roku jeszcze dam radę a Tobie życzę udanych zabiegów i cudownego efektu. Masz rację, trzeba coś dla siebie zrobić. Warto bo i w glowie się wtedy lepiej wszystko układa   Bądź śliczna, a co !!!
14 grudnia 2016 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
Odkopuję temat, bo ciekawam bardzo czy ktoś ma doświadczenie z botoxem.
Kusi mnie pewien zabieg, a mieszane uczucia mam.
14 grudnia 2016 21:43
basiaim

Odkopuję temat, bo ciekawam bardzo czy ktoś ma doświadczenie z botoxem.
Kusi mnie pewien zabieg, a mieszane uczucia mam.

Basiaim,a jaki masz zabieg na myśli ? oczywiście jeżeli możesz zdradzić.Ja tez bym coś chciała ,no ale... no tak sobie dopiero po cichutku myśle ,planuje..tez nic w tym temacie nie wiem,moze ktoś cos napisze
14 grudnia 2016 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Dziś byłam w DM-ie,chciałam koniecznie kupić te skarpety na suche stopy i nie było...Jestem bardzo niezadowlona,zaraz jak wroce pobiegnę do poskiego Rossmana.

Post stary ,ale doświadczyłam tyc nieszczęsnych skarpet-są do bani.Po pierwsze dwa ślady,które w nich zrobiłam na terakotowej posadzce do dziś jaśnieją/wżarł się chyba kwas/,po drugie efektu spkeularnego nie było,odrobinę zeszłą skóra ze śródstopa a z pięt prawie wcale/Kupowałam w Rossmanie w PL.Pierwszy i ostatni raz.
14 grudnia 2016 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Post stary ,ale doświadczyłam tyc nieszczęsnych skarpet-są do bani.Po pierwsze dwa ślady,które w nich zrobiłam na terakotowej posadzce do dziś jaśnieją/wżarł się chyba kwas/,po drugie efektu spkeularnego nie było,odrobinę zeszłą skóra ze śródstopa a z pięt prawie wcale/Kupowałam w Rossmanie w PL.Pierwszy i ostatni raz.

Taki sam efekt u mnie. Nie kupię już więcej. 
26 sierpnia 2018 13:11
Pozwolę sobie dopytać o inny temat. Mianowicie czy ktoraś z Was powiekszyła sobie usta i jest zadowolona z efektu Pytam się bo się zastanawiam ale boję się,ze bedzie to wyglądało nienaturalnie
26 sierpnia 2018 13:18
Ja w marcu powiększałam sobie usta i jestem zadowolona . Usta wyglądają naturalnie i myślę , że w przyszłości powtórzę ten zabieg . Pozdrawiam serdecznie.
26 sierpnia 2018 14:40
Robię botoks , volumetrie jestem zadowolona korzystam z gabinetu medycyny estetycznej w Gdańsku prowadzonego przez lekarza medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi ktore polecilas sa dobre ale jeden zabieg nie zdziala cydow musisz zrobic w serii. Pozdrawiam 
26 sierpnia 2018 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
Naturalne jest piekne mowie nie takim zabiegom. 
30 sierpnia 2018 14:19

Powiększone usta wcale nie muszą wyglądać nienaturalnie. Duzo zależy od tego
kto wykonuje zabieg i jakie ma doświadczenie
oraz ile materiału wstrzykniemy sobie w usta
Na tej stronie jest kilka zdjęć przed i po (link usunięty)

24 lutego 2019 09:18

Polecam wszystkim: liposukcja laserowa, najlepiej w sprawdzonej klinice (link usunięty)

26 lutego 2019 13:21
tala

Powiększone usta wcale nie muszą wyglądać nienaturalnie. Duzo zależy od tego
kto wykonuje zabieg i jakie ma doświadczenie
oraz ile materiału wstrzykniemy sobie w usta
Na tej stronie jest kilka zdjęć przed i po (link usunięty)

Mnie się podobaja upiększone kobiety . Sama nie staosuję nic, ale to z tego powodu, że rodząc się wprzedziłam sporo czas botoksu . Jakoś muszę żyć .
16 kwietnia 2019 08:44 / 1 osobie podoba się ten post
Drogie Panie,

dobry wygląd idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Ważne jest zdrowe odżywianie- wprowadzenie do diety dużej ilości warzyw, owoców, kiszonek, picie wody z cytryną zamiast słodkich soczków, unikanie alkoholu, papierosów. Właśnie alkohol, papierosy i słońce powoduje szybsze starzenie się skóry. Palenie papierosów niszczy kwas askorbinowy (wit.C), który jest niezbędny do syntezy kolagenu i elastyny. Kolagen i elastyna wpływają na wygląd skóry- na jej jędrność, napięcie, blask. Alkohol, promienie słoneczne generują stres oksydacyjny , a ten jest odpowiedzialny na starzenie się skóry. Skóra staje się szara, ziemista, zgrubiała, matowa. Pamiętajcie- na spacer zawsze nakładajcie krem z filtrem słonecznym na twarz, poza tym- rozwijajcie swoje pasje, uśmiechajcie się, nie stresujcie się :). Bardzo ważne jest dokładne, wieczorne zmycie makijażu, kurzu, sebum. Po tym można zastosować odpowiednie serum i krem nawilżający do twarzy.
Jak zastosujecie takie drobne zmiany będziecie się lepiej czuć i lepiej wyglądać. I tego Wam życzę- żebyście dobrze się czuły w swojej skórze. Miłego dnia!