Kosmetyczny hardcore, czyli na ostro

07 lutego 2016 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja tutaj tez mam dość suchą skórę na stopach,musze rano i wieczorem kremowac stopy. Jak już skończysz swoja kurację to koniecznie napisz o efektach,może i ja się skuszę :-).
Gdzie te skarpetki kupiłas?

W Biedronce, byly jakoś sezonowo jesienią chyba. Ale są też w Hebe i sądzę, że jeszcze gdzieś. Tu, w Niemczech pdejrzewam, że też można je kupić.
Nie wiem, czy skuteczność zależy od firmy, bo czytałam różne opinie na ich temat. Będę zdawała relację. Będzie fajnie, jeśli cała ta sucha warstwa pójdzie precz
07 lutego 2016 14:55 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

Skarpetki zluszczające- wg. mnie cudowny wynalazek, faktycznie stopy są gładkie, ani moczenie, ani tarka itp. nie dają takich efektów. Uzależniłam się od tego wynalazku.

Jestem na TAK.
Kupiłam w Pl w aptece firmy L,biotica. 
07 lutego 2016 14:56 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Ja na suche pięty stosuje krem Pilarix z dużą dawką moczniku. Polecam

Właśnie krem z mocznikiem stosowałam i chyba dlatego mam problem bo mocznik ma właściwości także złuszczajace. Teraz mam krem z Weledy,bardzo tłusty,zobaczymy..
07 lutego 2016 14:57
bieta

Jestem na TAK.
Kupiłam w Pl w aptece firmy L,biotica. 

Jak długo miałaś potem spokój ze skórą na stopach?
07 lutego 2016 15:10 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Jak długo miałaś potem spokój ze skórą na stopach?

Potem, stosuję regenerującą maskę do stóp, również z L,biotica.
Kolejny zabieg można powtórzyć po 30 dniach (wszystko zależy od kondycji Twoich stóp).
Ja stosuję 4 razy w roku (latem nie, ponieważ łuszcząca skóra nie wygląda efektowanie).
07 lutego 2016 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Właśnie krem z mocznikiem stosowałam i chyba dlatego mam problem bo mocznik ma właściwości także złuszczajace. Teraz mam krem z Weledy,bardzo tłusty,zobaczymy..

Co stopy to obyczaj :) 
07 lutego 2016 15:46 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Właśnie krem z mocznikiem stosowałam i chyba dlatego mam problem bo mocznik ma właściwości także złuszczajace. Teraz mam krem z Weledy,bardzo tłusty,zobaczymy..

Pilarix jest mocno nawilzający, poleciła mi go dermatolog. Na stopy używam na noc (po tarce) kremu na pękające pięty Propodia  Iwostinu, a na dzień krem z Rossmana Fuss Wohl z łojem jelenia, tylko ten jeden na opakowaniu ma rogi, czy głowę jelenia
Jeśli stosuję regularnie stopki są super
07 lutego 2016 16:55 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Pilarix jest mocno nawilzający, poleciła mi go dermatolog. Na stopy używam na noc (po tarce) kremu na pękające pięty Propodia  Iwostinu, a na dzień krem z Rossmana Fuss Wohl z łojem jelenia, tylko ten jeden na opakowaniu ma rogi, czy głowę jelenia :lol3:
Jeśli stosuję regularnie stopki są super :tanczy:

Chętnie skorzystam z porady ;)
07 lutego 2016 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

Jestem na TAK.
Kupiłam w Pl w aptece firmy L,biotica. 

Ja tydzien temu te złuszczającą maske do stóp zalożyłam i faktycznie jak na razie efekt jest zdumiewalący!
07 lutego 2016 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
Pojadę jutro do DM-u i może dostanę tam tę maskę. Tak zachwalacie,że juz postanowiłam.. Ogólnie nie miałam problemów ze skórą na stpach,nie pękają mi pięty,ale narasta niestety i co jakiś czas muszę ścinać. Nie pomagały mi żadne kremy,a wypróbowalam wszystkie chyba jakie spotkałam . Dlatego chcę spróbować czegoś innego,no i zobaczymy jaki da to efekt.
07 lutego 2016 22:58 / 7 osobom podoba się ten post
mzap88

Co stopy to obyczaj :) 

mzap nie wiem co stosujesz na stopy,ale to co stosujesz na twarz ( patrzac na awatar) MUSISZ ZMIENIC !!!! 
07 lutego 2016 23:02 / 10 osobom podoba się ten post
ORIM

mzap nie wiem co stosujesz na stopy,ale to co stosujesz na twarz ( patrzac na awatar) MUSISZ ZMIENIC !!!! :lol3:

Ja zupełnie nie wiem z czym wy macie problemy nogi i tak idą na boki a twarz można zasłonić gazetą.
07 lutego 2016 23:05 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

Ja zupełnie nie wiem z czym wy macie problemy :-) nogi i tak idą na boki a twarz :rozmysla: można zasłonić gazetą.

Michalinka lecę sikać )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 
07 lutego 2016 23:08 / 3 osobom podoba się ten post
Ale se urządzają śmiechy hihy ze mnie ;)
08 lutego 2016 08:19 / 4 osobom podoba się ten post
Michalinka

Ja zupełnie nie wiem z czym wy macie problemy :-) nogi i tak idą na boki a twarz :rozmysla: można zasłonić gazetą.

Oj bardzo konserwatywna jestes  Sprobuj kiedys inaczej a nie tylko po "bozemu"