Na wyjeździe #32

03 maja 2016 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

No właśnie. Znależć np. w Polsce rozmiar 65 G czy np. 70 H jest trudne ( podaje przykładowo, akurat to nie moja liga), w necie ewentualnie można, ale staniki trzeba przymierzać samemu przed zakupem, bo rozmiar rozmiarowi nierówny. Ja swój rozmiar ( nie podam jaki, bo nie o to chodzi) dostaję bez problemu w pierwszym lepszym Kaufhofie w Niemczech. A jak trafi się przecena, to juz w ogole bomba. Super Triumphy sobie kupiłam po 14 euro sztuka. Za te same w Polsce w necie musiałabym zabulić trzykrotnie więcej.
Czasem lubię te Niemcy....:-)

Ja też :) Za Hunkenmollera- mam tam kartę klienta, można często dobrą bieliznę w promocji dostać i wybor jest duży, a i ekspedientki kompetentne.

03 maja 2016 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ja też :) Za Hunkenmollera- mam tam kartę klienta, można często dobrą bieliznę w promocji dostać i wybor jest duży, a i ekspedientki kompetentne.

Mam 2 z tej firmy, jestem zadowolona. Tylko kupiłam na niemieckim ebayu,bo znałam rozmiarówkę, więc mogłam kupić bez przymierzania. W ogóle chętnie kupuję tam wiele różnych rzeczy.
Właściwie to temat dla działu zakupów, chyba śmiecimy, więc ja znikam. :)
03 maja 2016 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Ale za to mają staniki nietypówki, u nas rozmiarówki kończą się na małym D. Dostanie czegoś innego jest trudniejsze a jak już, to drogo.

To w takim razie muszę się wybrać na stanikowe zakupy:). W Pl płacę zawrotne ceny i zostają mi tylko firmowe sklepy.

Jolek:), znowu babcię na wózku wzięłaś, myslałam, że już sobie odpuszczasz osoby z transferem.
03 maja 2016 21:36
Jolek

majtki tez maja duuuuuuuuuuuzeeeeeeee :D u nas nawet takich sciagajacych nie ma :D

Joleczku! Fajnie Cię widzieć. 
03 maja 2016 21:50 / 12 osobom podoba się ten post
Po przedpołudniowym przywitaniu dopiero teraz mam chwilkę czasu na przejrzenie forum. W De jestem od 17.04. na swojej starej Stelli w BT. Tym razem będę krótko, tylko miesiąc i będzie to mój ostatni turnus u tej PDP (chyba, żeby coś się posypało). Mam już nagraną nową pracę od 01.06. Spodziewam się czegoś lepszego, ale jak to będzie, to wyjdzie "w praniu". W każdym razie zmieniam i firmę i PDP i miejsowość. Na razie nie napieszę o tym więcej, bo sama jestem gespannt.
03 maja 2016 22:21 / 7 osobom podoba się ten post
Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale Bayern gra z Atletico i własnie Lewandowski strzelił gola. Ważnego gola ;).
Dzis wieczorem byłam przejazdem na Marienplatzu i były tam tłumy kibiców obydwu drużyn jadących na mecz. Cóż, wyjawię prawdę znaną niektórym, że lubię hiszpańskojęzycznych mężczyzn :D.
03 maja 2016 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale Bayern gra z Atletico i własnie Lewandowski strzelił gola. Ważnego gola ;).
Dzis wieczorem byłam przejazdem na Marienplatzu i były tam tłumy kibiców obydwu drużyn jadących na mecz. Cóż, wyjawię prawdę znaną niektórym, że lubię hiszpańskojęzycznych mężczyzn :D.

Dlaczego nikogo? Mnie obchodzi. Lewandowski! Lewandowski! Brawo Ty!
03 maja 2016 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale Bayern gra z Atletico i własnie Lewandowski strzelił gola. Ważnego gola ;).
Dzis wieczorem byłam przejazdem na Marienplatzu i były tam tłumy kibiców obydwu drużyn jadących na mecz. Cóż, wyjawię prawdę znaną niektórym, że lubię hiszpańskojęzycznych mężczyzn :D.

A wiesz co? Podejrzewałam Cię o to , chociaż ta prawda nie była mi znana
03 maja 2016 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
Wygrał Bayern, ale do finału awansuje Atletico. I dobrze ;) :)!
04 maja 2016 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
Urlop mi się kończy - babcia dzisiaj wraca ze szpitala. Całe szczęście nie opadła tam z formy:)
04 maja 2016 13:00 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Po przedpołudniowym przywitaniu dopiero teraz mam chwilkę czasu na przejrzenie forum. W De jestem od 17.04. na swojej starej Stelli w BT. Tym razem będę krótko, tylko miesiąc i będzie to mój ostatni turnus u tej PDP (chyba, żeby coś się posypało). Mam już nagraną nową pracę od 01.06. Spodziewam się czegoś lepszego, ale jak to będzie, to wyjdzie "w praniu". W każdym razie zmieniam i firmę i PDP i miejsowość. Na razie nie napieszę o tym więcej, bo sama jestem gespannt.

Witaj Zofija i powodzenia.
04 maja 2016 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale Bayern gra z Atletico i własnie Lewandowski strzelił gola. Ważnego gola ;).
Dzis wieczorem byłam przejazdem na Marienplatzu i były tam tłumy kibiców obydwu drużyn jadących na mecz. Cóż, wyjawię prawdę znaną niektórym, że lubię hiszpańskojęzycznych mężczyzn :D.

Obchodzi,obchodzi...
Ja oglądam wazne mecze