Na wyjeździe #32

02 maja 2016 11:27
Marta

Ale wole info z pierwszej ręki;-)

To też,ale że tak powiem to na teraz,a za tydzien czy dwa? raz nie wzięłam w lecie kurtki ,taką tylko lekka kamizelę i co? i sie tak zimno zrobiło,że wychodzilam z domu tylko jak naprawde musiałam:( Od tej pory i biorę i sprawdzam pogodę na zaś:)
02 maja 2016 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Czy ktoś może mnie poinformować jaka jest pogoda w De? Konkretnie w Baden- Wittenberg? Ciepłe ciuchy mam brać czy mogę sobie darować

Daruj sobie ciepłe ciuchy.To  jest zawsze najcieplejszy land w De.Jest teraz około 15  stopni.
02 maja 2016 11:34 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Daruj sobie ciepłe ciuchy.To  jest zawsze najcieplejszy land w De.Jest teraz około 15  stopni.

i najlepszy jak dotąd :)
02 maja 2016 11:35 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Daruj sobie ciepłe ciuchy.To  jest zawsze najcieplejszy land w De.Jest teraz około 15  stopni.

doczytalam cieple kluchy :) no nie
02 maja 2016 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
Wlasnie dzwonila firma do mnie wszystko powiedziałam firma jest po mojej stronie musze teraz czekac na zmienniczke tylko firma mowi ze maksymalnie w tym tygodniu powinnam wyjechać mysle ze wyjade bardzo bym chciała bo atmosfera panuje nie do przyjęcia corka kazala mi dziś znowu podloge szorować sama woda powiedziałam ze nie jestem sprzataczka wiec tylko podloge umylam sama woda.Jestem taka zla ze jeszcze musze teraz czekac masakra!
02 maja 2016 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
Katarzyna89

Wlasnie dzwonila firma do mnie wszystko powiedziałam firma jest po mojej stronie musze teraz czekac na zmienniczke tylko firma mowi ze maksymalnie w tym tygodniu powinnam wyjechać mysle ze wyjade bardzo bym chciała bo atmosfera panuje nie do przyjęcia corka kazala mi dziś znowu podloge szorować sama woda powiedziałam ze nie jestem sprzataczka wiec tylko podloge umylam sama woda.Jestem taka zla ze jeszcze musze teraz czekac masakra!

Na obiad tez im zagotuj sama wode...
02 maja 2016 12:04
espana69

Na obiad tez im zagotuj sama wode...

nie zagotuje bo z nimi nie jem
02 maja 2016 12:11 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Daruj sobie ciepłe ciuchy.To  jest zawsze najcieplejszy land w De.Jest teraz około 15  stopni.

No właśnie też tak myślałam że najcieplejszy i jak jechałam w marcu to kurtki nie wzięłam.Tylko grubszą dresowa bluzę.I umarzłam jak jasna cholera.Ale jakaś wiosna w tym roku tam nietypowa była.
Jednak ufam wam że już jest ciepło i kurtkę zostawiam.
02 maja 2016 12:14 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

No właśnie też tak myślałam że najcieplejszy i jak jechałam w marcu to kurtki nie wzięłam.Tylko grubszą dresowa bluzę.I umarzłam jak jasna cholera.Ale jakaś wiosna w tym roku tam nietypowa była.
Jednak ufam wam że już jest ciepło i kurtkę zostawiam.

Marta kurtke wez na wszelki wypadek fakt nie ma zimno ale moze padac roznie bywa ja bym wziela
02 maja 2016 12:33 / 1 osobie podoba się ten post
Katarzyna89

Marta kurtke wez na wszelki wypadek fakt nie ma zimno ale moze padac roznie bywa ja bym wziela:-)

Dokładnie - pogody to nawet metereolodzy nie potrafią do końca przewidzieć, a co dopiero zwykli zjadacze chleba. Ja zawsze wolę mieć nadmiar ubranek, niż niedobór.
02 maja 2016 12:42 / 3 osobom podoba się ten post
A ja właśnie lubię zabrać jak najmniej rzeczy,lekką walizkę mieć.Ale w marcu to przesadziłam,kurtki nie wzięłam ale wzięłam pięć bluzek z krótkim rękawem.I ani razu ich nie założyłam bo nie dało się
02 maja 2016 12:48
Marta

No właśnie też tak myślałam że najcieplejszy i jak jechałam w marcu to kurtki nie wzięłam.Tylko grubszą dresowa bluzę.I umarzłam jak jasna cholera.Ale jakaś wiosna w tym roku tam nietypowa była.
Jednak ufam wam że już jest ciepło i kurtkę zostawiam.

Zostaw:)Kupisz sobie jak zajdzie potrzeba:):):)
02 maja 2016 13:48
Katarzyna89

Wlasnie dzwonila firma do mnie wszystko powiedziałam firma jest po mojej stronie musze teraz czekac na zmienniczke tylko firma mowi ze maksymalnie w tym tygodniu powinnam wyjechać mysle ze wyjade bardzo bym chciała bo atmosfera panuje nie do przyjęcia corka kazala mi dziś znowu podloge szorować sama woda powiedziałam ze nie jestem sprzataczka wiec tylko podloge umylam sama woda.Jestem taka zla ze jeszcze musze teraz czekac masakra!

Oj, Kasiunia, przykro mi. Trzymaj się jakoś
02 maja 2016 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Czy ktoś może mnie poinformować jaka jest pogoda w De? Konkretnie w Baden- Wittenberg? Ciepłe ciuchy mam brać czy mogę sobie darować

Jak do tej pory mam piękną pogodę np. dziś 28 st i lekki wiaterek.Ja na Twoim miejscu zostawiłabym kurtkę w domu.Przecież będzie coraz cieplej a miejsce w walizce przyda się  
02 maja 2016 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Zostaw:)Kupisz sobie jak zajdzie potrzeba:):):)

Pomysł dobry ale trudno mi znaleźć mój rozmiar...a i buty nr 36 rzadko bywają Niemki jakieś chyba większe od Polek są