Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #7

17 lutego 2016 10:37
Proszę kontynuować tutaj.
17 lutego 2016 08:30 / 4 osobom podoba się ten post
Ziemniaczki i grinkol,jpogurt owocowy i herbatka
17 lutego 2016 10:39
U mnie nudle z sosem tomatowym
17 lutego 2016 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
u mnie zupa wczorajsza i racuszki drożdżowe z jabłkami
17 lutego 2016 10:59 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

U mnie nudle z sosem tomatowym :gotowanie:

Sos tomatowy to kompozycja własna czy ekstra przepis.?
17 lutego 2016 11:22 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Sos tomatowy to kompozycja własna czy ekstra przepis.?

Kompozycja wlasna  Mielone miesko, pomidory w  puszce i koncentrat pomidorowy, przyprawy wg uznania y
17 lutego 2016 11:33 / 4 osobom podoba się ten post
Filet z kurczaczka pokrojony
W paseczki, sosik,salatka z ogorka
I pomidora. Na deser dla "Ksiezniczki" pomarancza.
17 lutego 2016 11:34 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też dzisiaj włączam pomidory. Do drugiego dania chyba kaczkę przyrządzę, ale jeszcze nie wiem jak.
17 lutego 2016 11:36 / 5 osobom podoba się ten post
według rozkazu :dzisiaj zupa warzywna i puding czekoladowy. Dzisiaj jej wysokość w pełni sił więc rozkaz musi byc wykonany.
17 lutego 2016 12:34 / 6 osobom podoba się ten post
Golonki gotowane, kapusta kiszona zasmazana, ziemniaczki:)
17 lutego 2016 13:01 / 5 osobom podoba się ten post
Nasz obiad dzisiaj : małe kotleciki mielone + ziemniaki pieczone w piekarniku + kalafior . Niby piwo do popicia




Ziemniaki wyszły pyszne , pachnące  z chrupiąca skórka. Zjedlismy wszystkie
17 lutego 2016 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Jeżeli to nie zwykły pośpiech to już zamykam usta bo gadam nie na temat (bo nie w temacie) i wtedy nie tylko korona, ale i berło dla Mamueli  :-):eureka::-)

Jedz kartofle z grinkol, popijaj jogurtem owocowym, a będziesz zdrowy, wesoły i szczęśliwy
17 lutego 2016 13:03 / 4 osobom podoba się ten post
Watrobka cieleca z cebulka I jablkiem, pure ziemniaczane
17 lutego 2016 14:03 / 2 osobom podoba się ten post
Kruszynka - jeżeli jeszcze nie ugotowałaś fenkułu ,to podaje przepis . Fenkuł przekroić wzdłuż na 2 połówki i włożyc do garnka z gotującą sie , lekko posoloną wodą ,fenkuł ma być tylko przykryty wodą -dusić 15 -20 minut . Odcedzić fenkuł i wyłożyć do formy do pieczenia ( posmarowanej oliwą ) . Fenkuł posypać solą ,pieprzem ,gałką muszkatołową .Na każdą połówke wyłożyc mały "kopczyk" sera pleśniowego wymieszanego za śmietaną albo z woda ,posypać czerwoną papryka i sezamem .Zapiekać w nagrzanym piekarniku , 15 minut w 200stopniach . My jedliśmy to z ryżem naturalnym i było naprawde pyszne .Fenkuł po ugotowaniu stracił swój intensywny anyżkowy smak .
17 lutego 2016 14:18
wiga

Kruszynka - jeżeli jeszcze nie ugotowałaś fenkułu ,to podaje przepis . Fenkuł przekroić wzdłuż na 2 połówki i włożyc do garnka z gotującą sie , lekko posoloną wodą ,fenkuł ma być tylko przykryty wodą -dusić 15 -20 minut . Odcedzić fenkuł i wyłożyć do formy do pieczenia ( posmarowanej oliwą ) . Fenkuł posypać solą ,pieprzem ,gałką muszkatołową .Na każdą połówke wyłożyc mały "kopczyk" sera pleśniowego wymieszanego za śmietaną albo z woda ,posypać czerwoną papryka i sezamem .Zapiekać w nagrzanym piekarniku , 15 minut w 200stopniach . My jedliśmy to z ryżem naturalnym i było naprawde pyszne .Fenkuł po ugotowaniu stracił swój intensywny anyżkowy smak .

Dzięki, ja też skorzystam.