Sentencje na dzień dzisiejszy #3

24 marca 2016 07:12 / 6 osobom podoba się ten post
Dziś o wpół do piątej zbudziła mnie sentencja -i cóż było robić - zwlekłam stare, umęczone kości , nakarmiłam paskuda a teraz  snuję się po chałupie i zieeewam  
28 marca 2016 23:30 / 4 osobom podoba się ten post
Zamiast ciągle na coś czekać,zacznij żyć,właśnie dziś.Jest o wiele później,niż ci się wydaje.
Ks.J.Kaczkowski
28 marca 2016 23:48 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

W postaci Wędrowycza jak w soczewce skupiają się wszelkie możliwe polskie wady, przywary i stereotypy – ale jego chamstwo, wieśniactwo, buractwo, brak rozterek i hamulców moralnych oraz bogaty arsenał broni i materiałów wybuchowych zapewniają mu przewagę nad każdym przeciwnikiem. .za cyt.encyklopedia int. To o fotcez avatara. Zaintrygowało mnie to zdjęcie. Musiałem więc wiedzieć.
 
 
29 marca 2016 00:00 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

W postaci Wędrowycza jak w soczewce skupiają się wszelkie możliwe polskie wady, przywary i stereotypy – ale jego chamstwo, wieśniactwo, buractwo, brak rozterek i hamulców moralnych oraz bogaty arsenał broni i materiałów wybuchowych zapewniają mu przewagę nad każdym przeciwnikiem. .za cyt.encyklopedia int. To o fotcez avatara. Zaintrygowało mnie to zdjęcie. Musiałem więc wiedzieć.
 
 

Też poczytałam, nie miałam pojęcia o istnieniu tej postaci, dzięki :).
29 marca 2016 00:07 / 1 osobie podoba się ten post
Te cechy wcale nie zapewniają Wedrowyczowi przewagi.Człowiek mądry i inteligentny też może stać sie chamem i burakiem ( na chwilę) - z tym że on potrafi się tym posłużyć w sposób zaplanowany ,by osiągnąć swój cel a celem tym może być właśnie pokonanie takiego Wedrowycza.
29 marca 2016 00:11 / 1 osobie podoba się ten post
Wiedziałaś, że jest taka postać? Ja nie miałam pojęcia. Trochę tłumaczy ;).
29 marca 2016 00:13 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiedziałam.Brawo dla Knorra że znalazł.I brawo dla Mleczko,że w taki sposób wyjaśniła usunięcie konta.
31 marca 2016 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
Temida jest ślepa, ale nie głucha ...))))
31 marca 2016 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
31 marca 2016 15:20 / 5 osobom podoba się ten post
31 marca 2016 23:35 / 3 osobom podoba się ten post
Obawiać się trzeba nie tych co mają inne zdanie,
lecz tych, co maja inne zdanie,
ale są zbyt tchórzliwi by je wypowiedzieć.
31 marca 2016 23:36 / 2 osobom podoba się ten post
Rozwody są po to, żeby było lepiej.
W takim razie, po co są śluby?
31 marca 2016 23:41
Knorr

Rozwody są po to, żeby było lepiej.
W takim razie, po co są śluby?

Bo razem powinno być lepiej. Skąd to wziąłeś ?
31 marca 2016 23:48 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Temida jest ślepa, ale nie głucha ...))))

Ale boginii Temida nie była ślepa. Przepaskę na oczy, którą czasami zakładała, symbolizowała bezstronność.
Sądy też popełniają błędy, wydając niesprawiedliwe wyroki, stąd w przenośni  ślepa temida.
31 marca 2016 23:49
Kobietka

Bo razem powinno być lepiej. Skąd to wziąłeś ?

Z "jak pozbyć się kochanki, -a".