Sentencje na dzień dzisiejszy #3

01 kwietnia 2016 06:02
Knorr

Ale boginii Temida nie była ślepa. Przepaskę na oczy, którą czasami zakładała, symbolizowała bezstronność.
Sądy też popełniają błędy, wydając niesprawiedliwe wyroki, stąd w przenośni  ślepa temida.

Ale sądy dalej sa niewinne, przynajmniej zewnętrzne ... Winny jest "duch święty" i weź i ukaraj "ducha świetego" ... Temida ma zdolność do słyszenia wewnętrznych intencji ...))))
01 kwietnia 2016 12:19
nowadanuta

Ale sądy dalej sa niewinne, przynajmniej zewnętrzne ... Winny jest "duch święty" i weź i ukaraj "ducha świetego" ...:-) Temida ma zdolność do słyszenia wewnętrznych intencji ...))))

Sądzę,że lepiej od sądów z daleka się trzymać. 
Od osądów także. 
Wewnętrzne intencje-a cóż to takiego znowu?
01 kwietnia 2016 14:27 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Sądzę,że lepiej od sądów z daleka się trzymać. 
Od osądów także. 
Wewnętrzne intencje-a cóż to takiego znowu?

Kiedy do kogoś (np. kobiety) mówisz - "Ślicznie pani wygląda", a wewnetrznie - "Żeby cię babo pokręciło" A jeżeli chodzi o sądy to czy błędny wyrok zapadł w pełnym przekonaniu o winie skazanego, czy raczej pomimo pełnego przekonania o niewinności skazanego ? Knorr nie udawaj głupka, bo nie dam sie na to nabrać... Co do reszty (trzymać sie z daleka) to się zgadzam...
01 kwietnia 2016 20:38 / 6 osobom podoba się ten post
Knorr

Rozwody są po to, żeby było lepiej.
W takim razie, po co są śluby?

Oj Knorr  Przecież miłość to choroba Wpadasz w różowe - na nosie różowe okulary, dostajesz kociokwiku itp... A jak wyzdrowiejesz to patrzysz, a na palcu masz obraczkę... Rozwody są po to żebyś mógł sobie przypomieć cały stan z przed choroby, czyli zdrowie . A ślub mój drogi to jest dowód na to, że zachorowałeś... Masz czarno na białym...
01 kwietnia 2016 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Oj Knorr  :-) Przecież miłość to choroba :lol2: Wpadasz w różowe - na nosie różowe okulary, dostajesz kociokwiku itp... A jak wyzdrowiejesz to patrzysz, a na palcu masz obraczkę... :lol2: Rozwody są po to żebyś mógł sobie przypomieć cały stan z przed choroby, czyli zdrowie . A ślub mój drogi to jest dowód na to, że zachorowałeś...:lol2: Masz czarno na białym... :lol3:

No.I to się nazywa wyłożyć kawę na ławę.
01 kwietnia 2016 23:23 / 4 osobom podoba się ten post
- Wszystko minie! - powiedział Rozum.
- Wszystkie rany się zagoją! – wyszeptało Serce.
- Zaczniemy żyć od nowa! – ucieszyła się Dusza.
- No-no… - pomyślała Pamięć z ironicznym uśmieszkiem.
01 kwietnia 2016 23:37 / 3 osobom podoba się ten post
Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz Mu o swoich planach.
02 kwietnia 2016 17:53 / 6 osobom podoba się ten post
04 kwietnia 2016 15:34 / 7 osobom podoba się ten post
Tak to jest !!!
04 kwietnia 2016 15:56 / 8 osobom podoba się ten post
zosia_samosia

I mój też
 
04 kwietnia 2016 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

:niech zyje::-)I mój też:yo:
 

Ja sam dla siebie jestem aniolem strozem Robota zadna - nie wtracam sie 
Gdzie ty jestes ?????
04 kwietnia 2016 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

:niech zyje::-)I mój też:yo:
 

Hogatka!!!!!!Patrzę i oczom nie wierzę:):):)Witaj zgubo:):):)
04 kwietnia 2016 17:50 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Hogatka!!!!!!Patrzę i oczom nie wierzę:):):)Witaj zgubo:):):)

Ja tez juz przez chwile myslalem ze to co jadlem to nie byl szpinak  i mam "wizje" 
04 kwietnia 2016 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Ja sam dla siebie jestem aniolem strozem:-) Robota zadna - nie wtracam sie :-)
Gdzie ty jestes ?????

ORIM przyjacielu Ja u siebie w domku.Cały czas na miejscu....Kiedyś wrócę na łono opiekunów,ale jeszcze nie teraz...Puki co,jestem Matka dorastajacego syna i babcia małej dziewczynki
04 kwietnia 2016 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Hogatka!!!!!!Patrzę i oczom nie wierzę:):):)Witaj zgubo:):):)

Pamiętaj ja nigdy się nie gubie..No może czasem  Ja tylko czasowo nie opiekunkaTeż Ciebie