Zakrzep żylaków

29 lutego 2016 21:23
Marta

A podzielisz się wrażeniami po operacji,bo interesuje mnie ten temat ( niestety).

Ja mialam na jednej nodze robione z 7 lat temu,jest ok,musze robic druga mam skierowanie na usuniecie ,zrobikam juz wszystkie badania ,ale przepadl mi termin.Zastanawiam sie nad laserem 
29 lutego 2016 21:27
Ja chyba tylko laser bo bardzo źle znoszę narkozę Koszt 2,8 tys cóż muszę odżałować
29 lutego 2016 21:28
teresadd

Parę lat temu byłam u małżeństwa.Pani dostała trombozy,nogą spuchła jak bańka.Parę dni była w szpitalu na przepychanki żył.Niestety po dwóch tygodniach zmarła.Zator poszedł za daleko i ratunku nie było.


Sama będę mieć operację na żylaki za dwa tygodnie.Z leków to biorę tylko maxi 3 vena i noszę podkolanówki uciskowe.Mam nadzieję ,że po operacji będzie lepiej.

Przez 10 lat na pewno. I efekt kosmetyczny dobry.
29 lutego 2016 21:30
Marta

A podzielisz się wrażeniami po operacji,bo interesuje mnie ten temat ( niestety).

Żylaki mam dziedziczne .Jak doszło swędzenie w okolicach kostki ,to wiedziałam ,że już czas na zabieg.Noga była lekko niebieskawa.
 
Dobrze jest nosić uciskowe podkolanówki ,albo pończochy.Szczególnie ważne w podróży kiedy długo jedziemy.
Ja jeszcze biorę dobę przed podróżą aspirynę 500.Wcześniej robiłam sobie w brzuch zastrzyki z heparyny,też przed podróżą.
29 lutego 2016 21:30
Marta

Ja chyba tylko laser bo bardzo źle znoszę narkozę Koszt 2,8 tys cóż muszę odżałować:-(

A kto powiedział, że narkozę. Znieczulenie miejscowe. Zabiegi jednego dnia robią prywatne kliniki. Rano jedziesz (na wyznaczoną godzinę) i tego samego dnia w domu jesteś. 
29 lutego 2016 21:31
teresadd

Parę lat temu byłam u małżeństwa.Pani dostała trombozy,nogą spuchła jak bańka.Parę dni była w szpitalu na przepychanki żył.Niestety po dwóch tygodniach zmarła.Zator poszedł za daleko i ratunku nie było.


Sama będę mieć operację na żylaki za dwa tygodnie.Z leków to biorę tylko maxi 3 vena i noszę podkolanówki uciskowe.Mam nadzieję ,że po operacji będzie lepiej.

Bedzie duzoo lepiej.
Ja mialam 9 lat temu usuwane i jest dobrze, bez nawrotów
Jakies drobne naczynka sie pojawiły ale lekarz mowil ze nie grozne.
Nie wiem jakie ty nosisz kolanowki ucickowe ale moje sa drogi i tylko do 4 msc sie je nosi
za to skuteczne.
Trzymam kciuki. Bedzie dobrze
29 lutego 2016 21:35
Beata73

Bedzie duzoo lepiej. :-)
Ja mialam 9 lat temu usuwane i jest dobrze, bez nawrotów
Jakies drobne naczynka sie pojawiły ale lekarz mowil ze nie grozne.
Nie wiem jakie ty nosisz kolanowki ucickowe ale moje sa drogi i tylko do 4 msc sie je nosi
za to skuteczne.
Trzymam kciuki. Bedzie dobrze

Jak masz jakieś konkretne podkolanówki to podaj nazwę,firmę.Chętnie skorzystam.Ją kupiłam jakie były w sklepie rehabilitacyjnym.Za bardzo nie znam się.
29 lutego 2016 21:35
Knorr

A kto powiedział, że narkozę. Znieczulenie miejscowe. Zabiegi jednego dnia robią prywatne kliniki. Rano jedziesz (na wyznaczoną godzinę) i tego samego dnia w domu jesteś. 

Jeśli usuwają tylko żylaki, to tak. A jeśli np. niedrożną żyłę, to narkoza. Przynajmniej tu, gdzie ja miałam. Ale też wyszłam tego samego dnia. 
29 lutego 2016 21:37
Knorr

Przez 10 lat na pewno. I efekt kosmetyczny dobry.

?
29 lutego 2016 21:37 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Jak masz jakieś konkretne podkolanówki to podaj nazwę,firmę.Chętnie skorzystam.Ją kupiłam jakie były w sklepie rehabilitacyjnym.Za bardzo nie znam się.

Moim zdaniem lepsze są pończochy uciskowe.  I bardziej seksowne niż "antygwałty"
29 lutego 2016 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

A kto powiedział, że narkozę. Znieczulenie miejscowe. Zabiegi jednego dnia robią prywatne kliniki. Rano jedziesz (na wyznaczoną godzinę) i tego samego dnia w domu jesteś. 

 Cytuję sam siebie, bo napisałem raz i nie zdążyłem edytować tekstu. Znieczulenie miejscowe. Zabiegi jednego dnia robią prywatne kliniki. Rano jedziesz (na wyznaczoną godzinę) i tego samego dnia w domu jesteś. Najpierw tylko jedna noga. Jeśli kto ma na dwóch, to dwa zabiegi odłożone w czasie. Po zabiegu masz opatrunki i na to gumową pończochę założoną. Po 7 dniach na zdjęcie pończochy i szwów, jeśli zakładają. Zależy od specjalisty, bo bez żadnych szwów też jest możliwe. Po zdjęciu pończoszki noga wygląda jakby po niej czołg przejechał. Granatowo-bordowo-żółta. Smarować trzeba maściami (Lioton 1000 żel i z nagietka). Można chodzić na drugi dzieeń już uważnie. Murowany super efekt, po wyleczeniu nie ma żadnych śladów cięć. Efekt bardzo super.
29 lutego 2016 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Moim zdaniem lepsze są pończochy uciskowe.  I bardziej seksowne niż "antygwałty" :lol2:

Miałam też na myśli pończochy,antygwałty dobre latem.
29 lutego 2016 21:41
teresadd

?

Przez 10 lat na pewno. I efekt kosmetyczny dobry.
29 lutego 2016 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

 Cytuję sam siebie, bo napisałem raz i nie zdążyłem edytować tekstu. Znieczulenie miejscowe. Zabiegi jednego dnia robią prywatne kliniki. Rano jedziesz (na wyznaczoną godzinę) i tego samego dnia w domu jesteś. Najpierw tylko jedna noga. Jeśli kto ma na dwóch, to dwa zabiegi odłożone w czasie. Po zabiegu masz opatrunki i na to gumową pończochę założoną. Po 7 dniach na zdjęcie pończochy i szwów, jeśli zakładają. Zależy od specjalisty, bo bez żadnych szwów też jest możliwe. Po zdjęciu pończoszki noga wygląda jakby po niej czołg przejechał. Granatowo-bordowo-żółta. Smarować trzeba maściami (Lioton 1000 żel i z nagietka). Można chodzić na drugi dzieeń już uważnie. Murowany super efekt, po wyleczeniu nie ma żadnych śladów cięć. Efekt bardzo super.

Ja nosiłam długo pończochę, bo  nawet było mi wygodniej.
29 lutego 2016 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Miałam też na myśli pończochy,antygwałty dobre latem.

Tereska, do lata będziesz miała super nóżki/nóżkę ?