Zakrzep żylaków

29 lutego 2016 22:08
Kobietka

To zrób Marta, bo ja za długo zwlekałam. Naprawdę nie warto z tym czekać.

No pracuję kasę zbieram Miałam skierowanie do szpitala na tradycyjną operację to do kosza wyrzuciłam jak sie dowiedziałam że bez narkozy się nie obędzie.No a laser kosztuje.
29 lutego 2016 22:08 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

I jak dotąd nie wynaleziono żadnego leku na żylaki. Poza drastycznym wyciągnięciem żył z kończyn.

Uśpią to nie tak drastycznie, tylko szwy 
29 lutego 2016 22:09 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

To chyba o ten sklep chodzi. Zamawiałam z niego majtki uciskowe dla syna po operacji przepukliny- przyszedł produkt dobrej jakości
http://www.sklep.pani-teresa.com.pl/produkty-przeciwzylakowe-k13,0,1.html

tak, napewno o ten chodzi
29 lutego 2016 22:09 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Tak.

Się temacik żylaków rozwinął ho ho
29 lutego 2016 22:10
Marta

No pracuję kasę zbieram :-) Miałam skierowanie do szpitala na tradycyjną operację to do kosza wyrzuciłam jak sie dowiedziałam że bez narkozy się nie obędzie.No a laser kosztuje.

Może masz żyły drożne, wtedy tylko miejscowe znieczulenie.
29 lutego 2016 22:11
Kobietka

Uśpią to nie tak drastycznie, tylko szwy  :-)

Uśpienie bywa drastyczne,jesli sie po narkozie przez kilka godzin nie można wybudzić...
29 lutego 2016 22:12
Kobietka

Ja też miałam czarne. Nie wiem, może męskie były ? Bo bez koronki...

Ja tez kiedys czarne mialam, to nie ma zadnej różnicy, meskie czy damskie
czarne mi do spodni pasowaly
29 lutego 2016 22:12
Knorr

schudnąć.

A Tobie się nie  zsuwała się ???
29 lutego 2016 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Ja też miałam czarne. Nie wiem, może męskie były ? Bo bez koronki...

Ja tez kiedys czarne mialam, to nie ma zadnej różnicy, meskie czy damskie
czarne mi do spodni pasowaly
29 lutego 2016 22:13
Kobietka

Może masz żyły drożne, wtedy tylko miejscowe znieczulenie.

Powiedzieli że pełna narkoza musi być.Nie wie czemu,ja nie umiem gadać z lekarzami
29 lutego 2016 22:14
Marta

Uśpienie bywa drastyczne,jesli sie po narkozie przez kilka godzin nie można wybudzić...

Fakt, nie zawsze  łatwo idzie,
29 lutego 2016 22:16
Kobietka

Może masz żyły drożne, wtedy tylko miejscowe znieczulenie.

Dopler zył mam w domu,ale coś nie pamiętam co z moją droznością.Chyba było napisane ,że żyły główne drozne.Ale czy to o te chodzi nie wiem.I sama nie wiem ,czy będzie znieczulenie ,czy narkoza.
29 lutego 2016 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Powiedzieli że pełna narkoza musi być.Nie wie czemu,ja nie umiem gadać z lekarzami

Nie wiem, gdzie się dowiadywałaś, myślę, że w klinikach "jednego dnia" warto popytać. Też mają operacje  NFZ.
29 lutego 2016 22:20
teresadd

Dopler zył mam w domu,ale coś nie pamiętam co z moją droznością.Chyba było napisane ,że żyły główne drozne.Ale czy to o te chodzi nie wiem.I sama nie wiem ,czy będzie znieczulenie ,czy narkoza.

"Mój" p.doktor usypia tylko jeśli żyła niedrożna, do samych  zylaków miejscowe. I kobitki wychodziły szybko do domu, ja po narkozie trochę musiałam oprzytomnieć
29 lutego 2016 22:21
Byłam na prywatnej wizycie.Zrobili mi na miejscu badania cis jakby usg bo jeździł okrągłą gałką po nodze.I powiedzial - albo laser u mnie ( cenę podał) albo szpital NFZ tradyc.operacja.Wzięłam skierowanie poszłam na konsultacje do szpitala no i tam się i tej narkozie dowiedziałam wiec nie zdecydowałam się