W domu # 7

22 czerwca 2016 20:46 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

No wiesz co ! :-)Takich Pożdżenic to na pęczki, a Wrocław jest jedyny w swoim rodzaju :-)

W końcu nazywany jest Wenecją północy.
23 czerwca 2016 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Darek, no chyba się z choinki urwałeś :-)
Mery Christmas :)))

hahaha
23 czerwca 2016 11:31 / 3 osobom podoba się ten post
margarita13

Kochana...z całym szacunkiem:-)ale najpiękniejszy to jest Wrocław:lol3:

Wroclaw to miasto bajeczne Uwielbiam wrocławskie krasnoludki
23 czerwca 2016 14:05 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara i Nowadanuta - no nie pobijcie się!!!!
To może ja Was w Kielcach pogodzę :)
23 czerwca 2016 14:07 / 2 osobom podoba się ten post
A jeszcze Margeritka i Hawana w to zamieszani :)
Zapraszam Wszystkie do Kielc !
23 czerwca 2016 14:24 / 2 osobom podoba się ten post
darekr

A jeszcze Margeritka i Hawana w to zamieszani :)
Zapraszam Wszystkie do Kielc !

Dziękuję za zaproszenie, Kielce i okolice znam, najbardziej podoba mi się skansen w Tokarni.
Jak zaczniesz zapraszać do Raju, to...chyba nie odmówię
23 czerwca 2016 15:02 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Dziękuję za zaproszenie, Kielce i okolice znam, najbardziej podoba mi się skansen w Tokarni.
Jak zaczniesz zapraszać do Raju, to...chyba nie odmówię:lol2:

Jeśli mówisz o Raju to chyba masz na myśli jaskinie "Raj" (w pobliżu jest i "Piekło")
Jaskinia "Raj" to ok 1500 metrów udostępnione do zwiedzania.
Ale nie zwiedzajcie w grupie gdzie są dzieci,
bo wtedy przewodniczki pomijają jeden stalaktyt,
a jest on wiernym (w 20krotnym powiększeniu)
no pewnym elementem, męskiego ciała :)
23 czerwca 2016 15:27 / 2 osobom podoba się ten post
darekr

Jeśli mówisz o Raju to chyba masz na myśli jaskinie "Raj" (w pobliżu jest i "Piekło")
Jaskinia "Raj" to ok 1500 metrów udostępnione do zwiedzania.
Ale nie zwiedzajcie w grupie gdzie są dzieci,
bo wtedy przewodniczki pomijają jeden stalaktyt,
a jest on wiernym (w 20krotnym powiększeniu)
no pewnym elementem, męskiego ciała :)

Nazwe jaskini pewnie wiec facet wymyslil
24 czerwca 2016 05:42 / 13 osobom podoba się ten post
Witam z domku 23 dzień urlopu juz wybił wczoraj, 10 dzień czysty - bez papierosa, 1kłótnia z Siostrą zaliczona, 14 dni do wyjazdu nad morze z Wnukami i slubnym221 sztuk zrobionych leniwych kluseczków na zaś /Wnuki uwielbiają to wczorajsze liczby.Żeby nie było że sie nie chwalę to najpiekniejszym zakończeniem dnia był spektakl w szkole na zakończenie roku pt" Kotdodane na zapodaj.nety dachowe" w którym najpiękniejszym kotem była Moja wnusia oczywiście dla mnie / a Syn jaki siedział dumny/
24 czerwca 2016 08:29 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Witam z domku 23 dzień urlopu juz wybił wczoraj:brak wiary:, 10 dzień czysty - bez papierosa:brawo1:, 1kłótnia z Siostrą zaliczona, :placz1:14 dni do wyjazdu nad morze z Wnukami i slubnym:taniec2:221 sztuk zrobionych leniwych kluseczków na zaś /Wnuki uwielbiają to wczorajsze liczby.Żeby nie było że sie nie chwalę to najpiekniejszym zakończeniem dnia był spektakl w szkole na zakończenie roku pt" Kotdodane na zapodaj.nety dachowe" w którym najpiękniejszym kotem była Moja wnusia oczywiście dla mnie / a Syn jaki siedział dumny/

Basiu macie powód do dumy:)
24 czerwca 2016 09:00
Barbara48

Basiu macie powód do dumy:)

24 czerwca 2016 09:23 / 2 osobom podoba się ten post
Michasiu-GRATULACJE!!!-ja też już jestem osobą niepalącą od 5 lat.Jest dużo ciężej w portwelu! Pierwsze 3 lata były trudne ale potem to już z górkiTylko musisz pamiętać o tym,że jesteś niepaląca-koniec kropka.
24 czerwca 2016 11:40 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Witam z domku 23 dzień urlopu juz wybił wczoraj:brak wiary:, 10 dzień czysty - bez papierosa:brawo1:, 1kłótnia z Siostrą zaliczona, :placz1:14 dni do wyjazdu nad morze z Wnukami i slubnym:taniec2:221 sztuk zrobionych leniwych kluseczków na zaś /Wnuki uwielbiają to wczorajsze liczby.Żeby nie było że sie nie chwalę to najpiekniejszym zakończeniem dnia był spektakl w szkole na zakończenie roku pt" Kotdodane na zapodaj.nety dachowe" w którym najpiękniejszym kotem była Moja wnusia oczywiście dla mnie / a Syn jaki siedział dumny/

Michasiu śliczną masz wnusię, a Twojemu synowi nie dziwię się w ogóle! Tatuś i córcia, to ekipa nierozerwalna
24 czerwca 2016 16:08 / 3 osobom podoba się ten post
Trzeba się na poważnie pakować bo w niedziele wyjazd, a to mój hurraa optymizm
24 czerwca 2016 18:12 / 8 osobom podoba się ten post
dzien dobry jestem w domu zmeczona ale szczesliwa dzisiaj w nocy zakopuje dól . Moja wnuczka Karolinka ma swiadectwo  b.dobre i dyplom wzorowego ucznia. A synowa i syn list gratulacyjny za wychowanie córki. Cieszymy sie wszyscy. Tyle narazie , gorąco siedze w domu przy zaciągnietych żaluzjach .


Podróz miałam okropna zaraz po starcie taka przygoda