W domu # 7

26 czerwca 2016 12:17 / 1 osobie podoba się ten post
26 czerwca 2016 14:20
Marta

W południe to zabraknie dzisiaj skali na termometrze

Pociesze Cię Marta. U mnie ( w PL )  jest teraz 20 st. i chmurki - cudna pogoda jak dla mnie Nooo czasami może się słoneczko pokazać. Ale jest suuper, zwłaszcza po tych upałach. Można nareszcie jakoś oddychać.
26 czerwca 2016 14:22
Bo nadciąga chłodny front,pewnie z twojej strony
Będą gwałtowne burze.
U nas na razie 30 ale zanosi się na ulewę
27 czerwca 2016 12:04 / 4 osobom podoba się ten post
Ochłodziło się na moje szczęście,zeschłabym  na wiór . Troche popracowałam i na dzisiaj wystarczy. Wybieram sie na rekonesans i upiekszanie do miasta (tak sie u nas mówi ) spotkam sie tez z przyjaciółmi  

Najwiekszą radość jednak daje mi moj ogrod. Chociaz brzydki jak licho to i tak  w nim odsapnę. Soczysta zieleń po tych obfitych opadach deszczu. A taka piekną wierzbę mamy na podwórku.
27 czerwca 2016 13:27 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Ochłodziło się na moje szczęście,zeschłabym  na wiór . Troche popracowałam i na dzisiaj wystarczy. Wybieram sie na rekonesans i upiekszanie do miasta (tak sie u nas mówi ) spotkam sie tez z przyjaciółmi :-) 

Najwiekszą radość jednak daje mi moj ogrod. Chociaz brzydki jak licho to i tak  w nim odsapnę. Soczysta zieleń po tych obfitych opadach deszczu. A taka piekną wierzbę mamy na podwórku.

Dlaczego mówisz ,że brzydki...Ja już widzę,ze w nim jest pięknie , a ta wierzbato cudo...Widać w nim niepowtarzalny klimat...
27 czerwca 2016 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękujemy,dziękujemy :) A pewnie powkurzaj go :). od niedzieli będę robić to samo ;););) pozdrawiam Cię serdecznie:)
27 czerwca 2016 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
andrea-dzięki za pozdrowienia i-wzajemnie.zosia5-w niedzielę to Ty jesteś w Szczawnie a nie będziesz wkurzać męza! Ufff-ale się dzisiaj nalatałam jak ta latawica Teraz zasiadłam przed kompem,nogi w miednicy w wodzie z siedmiowodnym siarczanem magnezu. A co! Taka zdrowa umrę,że ho,ho.Ale jeszcze nie teraz-hi,hi. No i tak sobie czytam co słychać. Za chwilę wskakuję do łózia z książką pod pachą i nie ma mnie.
27 czerwca 2016 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
pytajka

andrea-dzięki za pozdrowienia i-wzajemnie.zosia5-w niedzielę to Ty jesteś w Szczawnie a nie będziesz wkurzać męza! Ufff-ale się dzisiaj nalatałam jak ta latawica:-) Teraz zasiadłam przed kompem,nogi w miednicy w wodzie z siedmiowodnym siarczanem magnezu. A co! Taka zdrowa umrę,że ho,ho.Ale jeszcze nie teraz-hi,hi. No i tak sobie czytam co słychać. Za chwilę wskakuję do łózia z książką pod pachą i nie ma mnie.

Miałam być na tej imprezie,ale jak Wy będziecie imprezować w niedziele to ja dopiero z autobusu będę wysiadać,szkoda :(
27 czerwca 2016 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
No to koniecznie następnym razem-chyba,że Szczawno czy inne miejsce zaorają.
27 czerwca 2016 20:27
pytajka

No to koniecznie następnym razem-chyba,że Szczawno czy inne miejsce zaorają.

Dajcie znać kiedy ten następny raz będzie :)
27 czerwca 2016 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea mam zamiar tak samo ,,pracować " w domku, w końcu na urlop jadę.
27 czerwca 2016 21:06 / 6 osobom podoba się ten post
Oświadczam, że przedłużam urlop o 2 tygodnie , dzięki czemu będę mogła dokończyć remont łazienki. 
Dziękuję mojej zmienniczce , naszej forumowej "wiewiórka" za wyrozumiałość .
27 czerwca 2016 21:41 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

Oświadczam, że przedłużam urlop o 2 tygodnie , dzięki czemu będę mogła dokończyć remont łazienki. 
Dziękuję mojej zmienniczce , naszej forumowej "wiewiórka" za wyrozumiałość .

Bietko masz super zmienniczke ,pozdrawiam wiewiórkę:)
27 czerwca 2016 21:46 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Bietko masz super zmienniczke ,pozdrawiam wiewiórkę:)

wiewiorka , to fajowa kobitka i wiem, że nie stłamsi miejscówki , bo to dobra stela i kasa super
28 czerwca 2016 08:05 / 6 osobom podoba się ten post
Mi zostały 2 dni w Pl, w czwartek z rana start-czeka mnie ,długa droga bo aż pod holenderską granicę-nowe miejsce,za dużo się nie wypytuję -czasami nie warto- jadę na chybił trafił-urlop skróciłam o 5 dni.