Libacja w domu opieki - nagranie

08 kwietnia 2016 08:29 / 1 osobie podoba się ten post
Wczoraj mi podesłano ten link. Dobrze że są wstawki cenzurowane. To już trzeci tego typu film, gdzie dzieją się takie rzeczy z udziałem opiekunów. Mam nadzieję że nie powieliłam tematów, jeśli tak, to proszę Modiego o przeniesienie.
08 kwietnia 2016 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
A skąd wiadomo, że to opiekunowie? Obejrzalam i oprócz bawiących się kobiet i faceta to nic nie widziałam.
08 kwietnia 2016 09:08 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

A skąd wiadomo, że to opiekunowie? Obejrzalam i oprócz bawiących się kobiet i faceta to nic nie widziałam.

Nawet w tytule nagrania nie jest napisane, że to opiekunowie.
08 kwietnia 2016 09:10
Na końcu filmu widać staruszkę która wchodzi do pomieszczenia i jest przerażona. P.S. nie chciałam wsadzać kija w mrowisko...
08 kwietnia 2016 09:16 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze raz obejrzałam filmik, i nie zauważyłam wchodzącej staruszki, ale na końcu filmiku widać osobę wychodzącą z pomieszczenia- wygląda na uczestniczkę imprezy :)
08 kwietnia 2016 09:16 / 4 osobom podoba się ten post
Daria01

Na końcu filmu widać staruszkę która wchodzi do pomieszczenia i jest przerażona. P.S. nie chciałam wsadzać kija w mrowisko...

E tam , staruszka mogła byc babcią któregoś z uczestników , ewentualnie dobrą aktorką i swoją rolę odegrała dobrze nie za bardzo wierzę w te filmiki , które są puszczane w internecie . Dla mnie to takie trochę jak te nasze telewizyjne " Trudne sprawy " , czy inne pic na wodę dziadostwo
08 kwietnia 2016 09:19 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jeszcze raz obejrzałam filmik, i nie zauważyłam wchodzącej staruszki, ale na końcu filmiku widać osobę wychodzącą z pomieszczenia- wygląda na uczestniczkę imprezy :)

No ! przerazona mogła być , bo zobaczyła tylko same puste flaszki a dla niej już nic nie zostało . Przecież jak wszyscy to wszyscy - babcia też ....a co ? !
08 kwietnia 2016 09:19 / 2 osobom podoba się ten post
To na moim telefonie nie widać żadnej staruszki na końcu. A 2 razy oglądałam. No ale jeszcze raz się przyjrzę.
Co do kija w mrowisku to mi to w sumie dosyć obojętne, co inne opiekunki robią :)
08 kwietnia 2016 09:20 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

E tam , staruszka mogła byc babcią któregoś z uczestników , ewentualnie dobrą aktorką i swoją rolę odegrała dobrze :-) nie za bardzo wierzę w te filmiki , które są puszczane w internecie . Dla mnie to takie trochę jak te nasze telewizyjne " Trudne sprawy " , czy inne pic na wodę dziadostwo :-)

Co do trudnych spraw, to mój mąż może zagra w jednym z odcinków. Ale to chyba Ukryta prawda się nazywa:)
08 kwietnia 2016 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
E tam...normalna orgietka jak w każdym porządnym domu z fortepianem... żaden domawiany opieki.Tam każdy był na chodzie i bez balkonika.
08 kwietnia 2016 09:22 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No ! przerazona mogła być , bo zobaczyła tylko same puste flaszki a dla niej już nic nie zostało . Przecież jak wszyscy to wszyscy - babcia też ....a co ? !:-)

Chyba poszła pawia puścić, oberzałąm ze dwa razy jeszcze i to jest ta kobieta, co biust do kamery wystawiała- ten sam kolor t-shirta i blond włosy :)
08 kwietnia 2016 09:23 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

To na moim telefonie nie widać żadnej staruszki na końcu. A 2 razy oglądałam. No ale jeszcze raz się przyjrzę.
Co do kija w mrowisku to mi to w sumie dosyć obojętne, co inne opiekunki robią :)

Mnie też- kij w mrowisku nie zadziałał :)
08 kwietnia 2016 09:23 / 1 osobie podoba się ten post
No. Do takich samych wniosków doszłam Tina. No i jak na staruszkę to nieźle ruchy i postawę by miała :)
Sensacja z niczego.
08 kwietnia 2016 09:32
wichurra2

Co do trudnych spraw, to mój mąż może zagra w jednym z odcinków. Ale to chyba Ukryta prawda się nazywa:)

Dasz cynka w którym ? .... jak jestem na urlopie to niestety zmuszana jestem lukać , bo to ulubiony program mojego wnuka i chciał , nie chciał patrzę . A jak jeszcze młody powie coś w stylu " e , nie wierze , żeby go zdradziła " to już mam taką polewkę , że hej dla niego zdrada to zdrada np. jakiegoś sekretu ....no i niech tkwi dalej w tej swojej nieswiadomości - na naukę o zdradach ma jeszcze czas , teraz niech jeszcze elementarzem się zajmuje
08 kwietnia 2016 09:32 / 2 osobom podoba się ten post
Jest bardzo zgarbiona staruszka w 29 sekundzie filmu . To o nią chodziło ? Podobnie jak Wichurrka uważam że to nie moja sprawa co robią inne opiekunki , ale jeśli to nagranie jest prawdziwe to właściciele tej placówki jak i same pracowniczki mogą teraz ponieść konsekwencje . Widziałam kiedyś filmik jak pracownica domu opieki biła starszą kobietę leżącą , siedzącą na łóżku . Podobno seniorzy się na nią skarżyli , a szef placówki nie dowierzał , ale w końcu sam zainstalował ukryte kamery i wyszło szydło z worka . Czasami różne rzeczy się słyszy - że opiekunka do dziecka biła i podduszała niemowlę jak płakało i tym podobne . Zła na świecie jest niestety wciąż wiele