Libacja w domu opieki - nagranie

08 kwietnia 2016 09:39
A faktycznie, taka w ciemnozielonym sweterku i spodniach od piżamy. Ale w dalszym ciągu nie mozna twierdzić, że to placówka opiekuncza.
08 kwietnia 2016 09:42
tina 100%

A faktycznie, taka w ciemnozielonym sweterku i spodniach od piżamy. Ale w dalszym ciągu nie mozna twierdzić, że to placówka opiekuncza.

To z pewnością placówka opiekuncza pt" Oddam fiuta w dobre ręce "...
08 kwietnia 2016 09:46 / 4 osobom podoba się ten post
Eeeeeeeeee tam ! Impreza to impreza
Czy akurat w domu opieki i czy opiekunowie.Nie wiem.Takich filmikow w sieci mozna znalesc cala mase.
Nawet jak w towarzystwie jest jakas starsza osoba to i tak o niczym nie swiadczy.
Sa babcie i dziadkowie co lubia sobie golnac i nawet sponsoruja taki imprezki dzieci czy wnukow.Ale to juz raczej na skraju patologi.
Chociaz ???? Bo ja wiem ???? Starszym ludzia tez sie cos od zycia jeszcze nalezy Chociaz sobie popatrza
08 kwietnia 2016 10:51 / 1 osobie podoba się ten post
BaskaS

Jest bardzo zgarbiona staruszka w 29 sekundzie filmu . To o nią chodziło ? Podobnie jak Wichurrka uważam że to nie moja sprawa co robią inne opiekunki , ale jeśli to nagranie jest prawdziwe to właściciele tej placówki jak i same pracowniczki mogą teraz ponieść konsekwencje . Widziałam kiedyś filmik jak pracownica domu opieki biła starszą kobietę leżącą , siedzącą na łóżku . Podobno seniorzy się na nią skarżyli , a szef placówki nie dowierzał , ale w końcu sam zainstalował ukryte kamery i wyszło szydło z worka . Czasami różne rzeczy się słyszy - że opiekunka do dziecka biła i podduszała niemowlę jak płakało i tym podobne . Zła na świecie jest niestety wciąż wiele :-(

Wygląda jak impreza, ale ta babcia na końcu daje rzeczywiście do myślenia, bo to mogła być jakaś placówka. W sumie nie ma tam nic jednoznacznego. Albo impreza - domówka, z której ktoś aferę zrobił, albo rzeczywiście dom opieki - ja pewności nie mam. 
08 kwietnia 2016 15:27 / 1 osobie podoba się ten post
A tam zaraz patologia... Odrobina perwersji,lekki striptisik z mala nutka nekrofilii troche zielska i wody i zaraz patologia.Przecietna polska rodzina z piatku na sobote.Odrobinka szalenstwa nikomu nie zaszkodzi.Babce tez..
08 kwietnia 2016 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
impreza to jest jedna noc a dobrze ! Z piatku na poniedzialek
08 kwietnia 2016 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

:-) impreza to jest jedna noc a dobrze ! Z piatku na poniedzialek :-)

ach te powroty z imprez ,jak ludzie właśnie do pracy idą ;) a droga się dłuuuuuuży niemiłosiernie
09 kwietnia 2016 16:06
espana69

A tam zaraz patologia... Odrobina perwersji,lekki striptisik z mala nutka nekrofilii troche zielska i wody i zaraz patologia.Przecietna polska rodzina z piatku na sobote.Odrobinka szalenstwa nikomu nie zaszkodzi.Babce tez..

jasne,zgadzam się życie jest krótkie 
09 kwietnia 2016 16:28 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

ach te powroty z imprez ,jak ludzie właśnie do pracy idą ;) a droga się dłuuuuuuży niemiłosiernie

dluuuuuuuuuuuzy i czasami jakis "pijany" na reke nadepnoł
09 kwietnia 2016 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
Ludzie to sa pijaki i brudasy. Wszedzie syf,zapite mordy a w zlewie tyle naczyn ,ze nawet nie ma gdzie sie odlac...
09 kwietnia 2016 16:37 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Ludzie to sa pijaki i brudasy. Wszedzie syf,zapite mordy a w zlewie tyle naczyn ,ze nawet nie ma gdzie sie odlac...

Łoj jakaś masakra
09 kwietnia 2016 16:40 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Łoj jakaś masakra

Sama widzisz. Jest ciezko...
09 kwietnia 2016 16:43 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Ludzie to sa pijaki i brudasy. Wszedzie syf,zapite mordy a w zlewie tyle naczyn ,ze nawet nie ma gdzie sie odlac...

gorzej jest jak się budzisz a wszystko wokół ciebie zarzyg...ane a z nocy pamiętasz jedynie ......... samoloty
i wszystko jasne ;)
09 kwietnia 2016 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

gorzej jest jak się budzisz a wszystko wokół ciebie zarzyg...ane a z nocy pamiętasz jedynie ......... samoloty
i wszystko jasne ;)

o jak tyle pamietasz to kontakt byl Slaby ale zawsze
09 kwietnia 2016 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

gorzej jest jak się budzisz a wszystko wokół ciebie zarzyg...ane a z nocy pamiętasz jedynie ......... samoloty
i wszystko jasne ;)

Sa rozne noce...Np.trzech chlopakow spalo w schronisku w jednym lozku i temu po srodku snilo sie ,ze dalej jezdzi na nartach...Sam nie wiem co gorsze.Samoloty,narty czy Niemcy na rowerach...