Praca opiekunki w Polsce

28 października 2016 11:35 / 5 osobom podoba się ten post
margaritka59

Dostałam teraz propozycję takiej pracy w swoim miasteczku , za 2 tyś. zł/m-c z wyżywieniem i spaniem. Bardzo dobre warunki lokalowe i mieszkaniowe. Pdp chodząca przy chodziku, sprawna umysłowo i niekonfliktowa- znam ją osobiście. Nawet zaczęło mi chodzić coś po główce, ale to nie jest ten czas- dla mnie .:yo:

Zastanawiałam się kiedyś czy będą np. w Polsce na urlopie nie znaleść sobie takiej polskiej pdp. No ale raczej bez zamieszkania,nie wiem jakbym zniosła pobyt w Polsce nie mogąc wrócic do siebie...
09 maja 2017 10:27
Nie wiem, czy uwierzycie ale za 1400 zł opiekować się babcią, czy dziadkiem w Polsce to już przegięcie. Nie opłaca się być opiekunką w Polsce, no chyba, że ktoś potrzebuje uzupełnić doświadczenie.
09 maja 2017 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
Była blisko mnie oferta opieki nad 2-latkiem za 4 tys netto,ale odpadłam w castingu:( Pracuje znajoma i rzeczywiście ma 4 tysiaki na rękę.Młodsza i niepaląca.
09 maja 2017 11:27
kasia63

Była blisko mnie oferta opieki nad 2-latkiem za 4 tys netto,ale odpadłam w castingu:( Pracuje znajoma i rzeczywiście ma 4 tysiaki na rękę.Młodsza i niepaląca.

Coś podobnego!
09 maja 2017 11:34 / 1 osobie podoba się ten post
Pati2

Coś podobnego!

No!Też zdziwiona byłąm ,ale jak zasięgnęłąm języka to bbb bogaci ludzie ,własciciele kilku osrodków wczasowych,stać ich:)Znajoma zadowolona:)
09 maja 2017 11:37
kasia63

Była blisko mnie oferta opieki nad 2-latkiem za 4 tys netto,ale odpadłam w castingu:( Pracuje znajoma i rzeczywiście ma 4 tysiaki na rękę.Młodsza i niepaląca.

2 tysiaki do 2 starszych ludzi na około 8 godz. dziennie też blisko Ciebie.
09 maja 2017 11:38 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

No!Też zdziwiona byłąm ,ale jak zasięgnęłąm języka to bbb bogaci ludzie ,własciciele kilku osrodków wczasowych,stać ich:)Znajoma zadowolona:)

Niektórzy mają szczęście, poważnie wysoka wypłata.
09 maja 2017 11:39 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

2 tysiaki do 2 starszych ludzi na około 8 godz. dziennie też blisko Ciebie.

500euro???niee,senkju:)
09 maja 2017 11:41 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Zastanawiałam się kiedyś czy będą np. w Polsce na urlopie nie znaleść sobie takiej polskiej pdp. No ale raczej bez zamieszkania,nie wiem jakbym zniosła pobyt w Polsce nie mogąc wrócic do siebie...

Powrócę do tego wątku, do tej opisywanej oferty i jak się to potoczyło. Ta pani wymagająca opieki zrezygnowała z domku i zamieszkała w tym bloku (nowy , przystosowany dla starszych). Zamieszkała też w nim "świeża" emerytka z mężem i ona opiekuje się dochodząco za minimalną krajową. Wszyscy są zadowoleni. Notabene, w tym bloku mieszka też moja Mamusia
09 maja 2017 11:48
MeryKy

2 tysiaki do 2 starszych ludzi na około 8 godz. dziennie też blisko Ciebie.

Gdzie taka wypłata do 2 osób? Chociaż z drugiej strony rozumiem, w Polsce nikomu się nie przelewa. Młodzi muszą pracować, rodzicami ktoś musi się zająć. Czarno to widzę, domy opieki społecznej też pewnie kosztują coś koło 2 tys.
09 maja 2017 12:44
kasia63

500euro???niee,senkju:)

Ale nie cala dobe i mieszka sie u siebie 
09 maja 2017 12:45 / 1 osobie podoba się ten post
Pati2

Gdzie taka wypłata do 2 osób? Chociaż z drugiej strony rozumiem, w Polsce nikomu się nie przelewa. Młodzi muszą pracować, rodzicami ktoś musi się zająć. Czarno to widzę, domy opieki społecznej też pewnie kosztują coś koło 2 tys.

W okolicach Darlowa. Mam tam rodzine.
09 maja 2017 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ale nie cala dobe i mieszka sie u siebie :yo:

Opiekunkowo skandalicznie rozpuszcza:)Mało......
09 maja 2017 12:56
kasia63

Opiekunkowo skandalicznie rozpuszcza:)Mało......

Pewnie, że mało, u was macie też jedzenie i spanie darmo.
09 maja 2017 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
Pati2

Gdzie taka wypłata do 2 osób? Chociaż z drugiej strony rozumiem, w Polsce nikomu się nie przelewa. Młodzi muszą pracować, rodzicami ktoś musi się zająć. Czarno to widzę, domy opieki społecznej też pewnie kosztują coś koło 2 tys.

W Polsce jest u mnie na wsi Dom Opieki, cena za miesiąc, za miejsce w pokoju 2-osobowym 3400, jak podopieczny chce własny pokój 3700