Praca opiekunki w Polsce

09 maja 2017 18:00
Gocha1981

W Polsce jest u mnie na wsi Dom Opieki, cena za miesiąc, za miejsce w pokoju 2-osobowym 3400, jak podopieczny chce własny pokój 3700

Tyle kasy?! Ciekawe, czy nfz coś do tego dopłaca.
09 maja 2017 18:29
Gocha1981

W Polsce jest u mnie na wsi Dom Opieki, cena za miesiąc, za miejsce w pokoju 2-osobowym 3400, jak podopieczny chce własny pokój 3700

Ciekawa jestem ile personel tam zarabia......pewnie najniższa krajowa......
09 maja 2017 18:35 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Ciekawa jestem ile personel tam zarabia......pewnie najniższa krajowa......:-)

Niedaleko mam państwowy DPS-najniższa krajowa i praca 2-zmianowa,ogłaszają się na okrągło taka rotacja .
09 maja 2017 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
Nfz nie dopłaca, dziewczyny pracują za 10zł na godzinę, na umowę zlecenie :(
09 maja 2017 23:44
Musza przyznac,ze wola pracowac w Polsce ale nie za te pieniadze jeszcze nie, poki sa sily to czlowiek wyjezdza. W Polsce se jeszcze posiedze. Tera jestem i nie wiem co ze soba zrobic, z wolna trza pakowac walizke tak bez pracy albo z praca za psie pieniadze nie lubia.
25 maja 2017 18:58
witam,,,, czy ktos moze ma strone gdzie moge znalesc prace ale bez zadnych polskich zusow mam ubezpieczenie i najlepiej poprostu na czarno
25 maja 2017 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
elster44

witam,,,, czy ktos moze ma strone gdzie moge znalesc prace ale bez zadnych polskich zusow mam ubezpieczenie i najlepiej poprostu na czarno

Na FB poszukaj grup opiekunkowych,jest b.dużo.Np."opiekunki szukają pracy w D" itp. 
06 czerwca 2017 13:30
Bez znajomości języka można smiało jechac do pracy w charakterze opiekunki. Ja tak pojechałam pomimo wielu obaw udało mi sie nauczyć języka będąc tam na miejscu i pojade kolejny raz bo co innego jest sie uczyć samemu a co innego jak sie tam pojedzie. Więc wiecej odwagi a na pewno będzie dobrze. jeżdziłam z GoWorkiem
06 czerwca 2017 13:33 / 4 osobom podoba się ten post
Basia67

Bez znajomości języka można smiało jechac do pracy w charakterze opiekunki. Ja tak pojechałam pomimo wielu obaw udało mi sie nauczyć języka będąc tam na miejscu i pojade kolejny raz bo co innego jest sie uczyć samemu a co innego jak sie tam pojedzie. Więc wiecej odwagi a na pewno będzie dobrze. jeżdziłam z GoWorkiem

Super ...imienniczko moja kochana ..."Nie znasz języka ? Jedź tylko z GoWorkiem - dasz radę ..."
06 czerwca 2017 14:38 / 4 osobom podoba się ten post
Basia67

Bez znajomości języka można smiało jechac do pracy w charakterze opiekunki. Ja tak pojechałam pomimo wielu obaw udało mi sie nauczyć języka będąc tam na miejscu i pojade kolejny raz bo co innego jest sie uczyć samemu a co innego jak sie tam pojedzie. Więc wiecej odwagi a na pewno będzie dobrze. jeżdziłam z GoWorkiem

Gowork to pewno by i głuchoniemą opiekunkę wysłał.....Ale chwal ,chwal,może premia wskoczy.
06 czerwca 2017 14:48 / 2 osobom podoba się ten post
06 czerwca 2017 14:53 / 6 osobom podoba się ten post
Komu wkładał to oko ? Sobie czy opiekunce.....?? A może w oko coś wkładał....??
26 czerwca 2017 14:30
Są przecież organiozowane wyjazdy do polskich rodzin, które mieszkają w DE. I tak można wyjechać na zlecenie bez znajomosci języka jak nie wierzysz to zadzwoń do GoWork i sama sie ich zapytaj
26 czerwca 2017 23:48 / 1 osobie podoba się ten post
zgadzam się w 100% .
07 września 2017 09:26
Ja jeżdżę z ProCare24 i tam wymaga się przynajmniej komunikatywnej znajomości niemieckiego. Szczerze mówiąc to sobie nie wyobrażam przebywanie z osobą cała dobę bez możliwości dogadania się. Nawet jak osoba nie mówi, przecież częstorozumie co do niej się mówi.