Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

06 października 2016 12:28 / 4 osobom podoba się ten post
Flaczki wołowe ze świeżą bułką.
06 października 2016 12:38
Kobietka

Dzisiaj obiad  - wg pomysłu córki Pdp: ziemniaki smażone z cebulą + kielbaski smażone.
Salata świeża, zielona z sosem. Maślanka i woda.
No nie mogę jakoś entuzjazmu z siebie wykrzesać......

Znam to z domu ja to lubie . Rewelacja.
06 października 2016 12:46 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Spagetti:)Ile zjadła jedna taka opiekunka nie napiszę.......pożarła,usiłując przy tym damcię ę/ą zgrywać,kółeczka widelcem kręcić ,usteczka sosem uje...dyskretnie wycierać....a z gara ino ubywało:):):):):)Ha ha ha

A fuj Kasia !! Ugotowałaś smaczne spagetti  i dziwisz się, że smakowało ??  Albo wiem, tak ją zagłodziłaś, że rzuciła się na gar pełny kluchów i jadła bez opamiętania  Która wersja jest prawdziwa ??  Chyba Baśki się trzeba zapytać. 
06 października 2016 13:12 / 3 osobom podoba się ten post
Pierogi z jagodami
06 października 2016 13:14 / 3 osobom podoba się ten post
Pdp spagetti i jogurt, ja szpinak z twarożkiem 2 jaja, pomidor, ogorek
06 października 2016 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kochana,popij ten obiad imbirem bo się rozchorujesz. 

Ja dziś mam zupę krem z kalafiora,a dziaek śledzia w smietanie z kartoflami. Oboje jesteśmy happy 

Dzięki. Dorzuciłam jeszcze brukselkę ugotowaną Popiłam maślanką :pomponiara:Jak już chorować, to chociaż z wdziękiem ! A co ?!
06 października 2016 13:36 / 4 osobom podoba się ten post
Caroll

Znam to z domu ja to lubie . Rewelacja.

U mnie w domu ziemniaki odsmażane bywały, ale jak zostały z obiadu. To nie jest złe, tylko....no wszystko smażone, a ja fanką smażonej kiełbasy nie jestem. Obiad  wyobrażam sobie trochę inaczej. Ale moja tolerancja obejmuje szacunek dla cudzych gustów i smaków, więc niech tam !
Ważne, że Pdp zadowolona - sądząc po zjedzonej  ilości
06 października 2016 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Pierogi z jagodami :-)

Zjadłabym......
06 października 2016 14:13 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

U mnie w domu ziemniaki odsmażane bywały, ale jak zostały z obiadu. To nie jest złe, tylko....no wszystko smażone, a ja fanką smażonej kiełbasy nie jestem. Obiad  wyobrażam sobie trochę inaczej. Ale moja tolerancja obejmuje szacunek dla cudzych gustów i smaków, więc niech tam !
Ważne, że Pdp zadowolona - sądząc po zjedzonej  ilości :yo:

Tak samo jak ty preferuje obiady gotowane lub pieczone,nie przepadam za smażonymi ziemniakami czy kiełbasą. Umęczyłam się okrutnie jak byłam na szteli gdzie gotowała pdp albo ktoś z rodziny. Wiadomo to my musimy się dostosować a nie oni do nas.
06 października 2016 14:30 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Tak samo jak ty preferuje obiady gotowane lub pieczone,nie przepadam za smażonymi ziemniakami czy kiełbasą. Umęczyłam się okrutnie jak byłam na szteli gdzie gotowała pdp albo ktoś z rodziny. Wiadomo to my musimy się dostosować a nie oni do nas.

Właśnie tak, jak piszesz.  Ustalamy z babcią obiady, więc żadnej samowolki !
Trafiłam nieźle - gotuję sama,  a Pdp smakuje, więc jest git .
No oprócz buraczków na ciepło
 Co jakiś czas robię to co babcia, lub córki proponują. I tym razem kiełbaski nam "doniesiono"
06 października 2016 14:52 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie gotowany indyk ryż i sałata.
Odżywiam się tu tak samo jak Książe,czyli super zdrowo i dietetycznie.Smukła jak ta brzózka będę
Więcej o tym,jak się na zamku jada,napiszę w blogu.
06 października 2016 18:19 / 2 osobom podoba się ten post
Ziemniaki,smażona kiełbasa,kapusta czerwona z jabłkiem na ciepło
06 października 2016 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj obiad od wczoraj czyli mięsko z indyka w sosie grzybowym z pieczarkami i makaron wstążeczki, a do tego sałata lodowa z pomidorkiem w vinegrecie
07 października 2016 15:59 / 3 osobom podoba się ten post
W związku z tym, ze nie znalazłam wątku o obiadach, to napiszę tutaj. Dzisiaj na obiad był u mnie barszczyk czerwony z własnoręcznie lepionymi uszkami i szuba- moja Pdp i sąsiadka były zachwycone tym daniem , a mi było miło.
07 października 2016 16:42 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj był łosoś w pietruszce zielonej i czosnku do tego na zyczenie Kartoffelsalat ta z octem i ogórkiem.