Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

07 października 2016 17:48
Marta

U mnie gotowany indyk ryż i sałata.
Odżywiam się tu tak samo jak Książe,czyli super zdrowo i dietetycznie.Smukła jak ta brzózka będę:-)
Więcej o tym,jak się na zamku jada,napiszę w blogu.

 Pisz, pisz. Ja jestem dumna, że mam taką koleżankę, chociażby z forum 
07 października 2016 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

W związku z tym, ze nie znalazłam wątku o obiadach, to napiszę tutaj. Dzisiaj na obiad był u mnie barszczyk czerwony z własnoręcznie lepionymi uszkami i szuba- moja Pdp i sąsiadka były zachwycone tym daniem , a mi było miło.:tanczy:

Pisałam już o tym nie lubię barszczu i wszystkiego co ma z burakami wspólnego. Nic na to nie poradzę 
07 października 2016 17:51 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Pisałam już o tym nie lubię barszczu i wszystkiego co ma z burakami wspólnego. Nic na to nie poradzę :wymiotuje:

To dobrze, że napisałaś. Już teraz wiem,czego nie podawać, jak przyjedziesz do mnie . Ja jestem wszystkożerna 
07 października 2016 18:09 / 3 osobom podoba się ten post
Dorsz z piekarnika ziemniaczki i sałatka z żółtej fasolki.
07 października 2016 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
Paluszki rybne,ziemniaki,surówka/sał.lodowa,marchewka z puszki,ogórek,kons.jabłko/
07 października 2016 19:45
Dzisjaj obiadek tradycyjny piątkowy czyli niemiecka zupka z paczuszki oraz jajko sadzone , ziemniaczki, kalafior i szpinak w smietanie.
07 października 2016 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

To dobrze, że napisałaś:-). Już teraz wiem,czego nie podawać, jak przyjedziesz do mnie :gotowanie:. Ja jestem wszystkożerna :fastfood:

A gdzie jesteś bo ja koło Frankfurtu nad Menem. Z chęcią cię odwiedzę i coś wrzucę ma ruszta 
07 października 2016 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

A gdzie jesteś bo ja koło Frankfurtu nad Menem. Z chęcią cię odwiedzę i coś wrzucę ma ruszta :fastfood:

Póki co, to w Dortmundzie 
07 października 2016 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Póki co, to w Dortmundzie :-)

Póki co przejde na ścianę płaczu 
07 października 2016 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Póki co przejde na ścianę płaczu :placz3:

Ja tam nie mogę chodzić. Elfinka mnie o to poprosiła 
07 października 2016 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Ja tam nie mogę chodzić:-(. Elfinka mnie o to poprosiła :aniolki:

Chyba popłakać to można sobie wszędzie? 
Fajne dziewczyny z Was, polecam pozytywne wątki :)
07 października 2016 20:44
margaritka59

Póki co, to w Dortmundzie :-)

Że też Cię aż tam poniosło  Chono do mnie, będziemy się wspólnie radować i wszystko nas będzie cieszyć 
07 października 2016 20:46
bieta

Że też Cię aż tam poniosło :-)  Chono do mnie, będziemy się wspólnie radować i wszystko nas będzie cieszyć :aniolki:

A Ty gdzie ?
07 października 2016 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Że też Cię aż tam poniosło :-)  Chono do mnie, będziemy się wspólnie radować i wszystko nas będzie cieszyć :aniolki:

A Ty gdzie ?
07 października 2016 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Że też Cię aż tam poniosło :-)  Chono do mnie, będziemy się wspólnie radować i wszystko nas będzie cieszyć :aniolki:

A Ty gdzie ?