Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

27 lipca 2016 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Moja też taka żarta ,że krzyż pański :) Ale lody to wcina- typisch Frau :))

Moj mało je, mało pije a potem sie dziwi że mało pula i itp itd. Nie daje mu lodów, ale serwuje duuuużo owoców po kilka razy dziennie jakis owocowy deserek zjada. 
27 lipca 2016 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Moj mało je, mało pije a potem sie dziwi że mało pula i itp itd. Nie daje mu lodów, ale serwuje duuuużo owoców po kilka razy dziennie jakis owocowy deserek zjada. 

Moja po kilku deserkach owocowych to by pękła z przejedzenia :) Jedyna postać, pod którą owoce skonsumuje, to koktail owocowy. I tak muszę ją "naprzekonywać " żeby wypiła.Ale pije chętnie sok jabłkowy-potrafi 1,5 litra wypić.
27 lipca 2016 20:35
margolcia

Naleśnik (1 szt) z cukrem i budyń

To kto tak sie objadł , Ty margolciu czy pdp ?
27 lipca 2016 20:38 / 3 osobom podoba się ten post
Wróciłam z truskawek , sa tak słodkie , soczyste, że  nic innego nie zostaje jak jutro zrobić knedle  quarkowe * Moj pdp lubi słodkości to będzie w sam raz.
28 lipca 2016 06:36 / 2 osobom podoba się ten post
Ech ugotuje jakas zupke o kalafiorowa,cosik moj pan markotny co do jedzenia ostatnio  cos mi sie widzi ze w depresje popadaMania ze za duzo je i bedzie za gruby 
28 lipca 2016 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
Zero obiadu,opiekunka oglasza strajk;) A na powaznie - Zupa ogorkowa(ha!)z grzankami malutkimi Na deser kawalek ciasta,nie wiem jakiego, bo corka pdp ma przyniesc.
28 lipca 2016 08:41 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj wolne wiec nie gotuję. Znajdę coś w zamrażalniku .
W sobotę chciałabym naleśniki zrobić, zaproponuje ktoś ciekawy farsz ?
28 lipca 2016 08:45 / 3 osobom podoba się ten post
Pierogi z mięsem .Już mięsko gotowe,tylko pierogi robić.
28 lipca 2016 09:02 / 3 osobom podoba się ten post
Ziemniaki z koperkiem, mizeria, sałata i jaja sadzone.Kury się wściekły, tyle jaj niosą ze na 2 domy nie możemy przerobić.Wczoraj na kolację pasta jajeczna, dziś na obiad a jutro na śniadanie gotowane.
28 lipca 2016 09:21 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

:gotowanie:Pierogi z mięsem .Już mięsko gotowe,tylko pierogi robić.

Robisz z gotowanym czy surowym mięsem ? .  Jeśli z surowym to podaj przepis .

Po wczorajszej późnej rozmowie z rodzina i pdp. zmieniłam menu Musze jakoś im  podziekowac , więc robię dzisiaj wystawny obiad dla wszystkich  ( 4 osoby)  .Własnie pyrkają* gołąbki a i jeszcze jakis polski przysmak wymyslę. Na deser zrobię truskawki z bita śmietaną.
Nie mam innego sposobu na rewanż z prostej przyczyny, nie mam tyle kasy
28 lipca 2016 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
Nie ma czym się chwalić- dziś końcówka wczorajszej zupki z makaronem z wczoraj i omlet - życzenie Pdp
Też lubię :pomponiara:
28 lipca 2016 11:06 / 1 osobie podoba się ten post
Piersi kurczaka z podsmażaną marchewką w sosie grzybowym,ziemniaki ,biała kapusta. Na deser arbuz.
28 lipca 2016 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
Gulasz drobiowy w sosie chrzanowym, puree ziemniaczane. Dla babci do tego buraczki na ciepło, dla mnie sałata ze śliwkami i granatem. Termomix pracuje już ciężko, na początek zrobiłam koktajl z awokado. Babcia chętnie pije i dobrze, bo istnieje zagrozenie że wiatr ją z Rollstuhla zwieje :)
28 lipca 2016 11:13 / 5 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Dzisiaj wolne wiec nie gotuję. Znajdę coś w zamrażalniku .
W sobotę chciałabym naleśniki zrobić, zaproponuje ktoś ciekawy farsz ?

Gotuje piers z kurczaka przekrecam przez maszynke;do tego dodaje podsmarzone pieczarki,pokrojona drobno papryke,troche kukurydzy i keczupu,Gotowe juz obtaczam w jajku i bulce tartej,bodsmarzam na zloty kolor,Sa pyszne,Smacznego
28 lipca 2016 11:18 / 1 osobie podoba się ten post
nadzieja

Gotuje piers z kurczaka przekrecam przez maszynke;do tego dodaje podsmarzone pieczarki,pokrojona drobno papryke,troche kukurydzy i keczupu,Gotowe juz obtaczam w jajku i bulce tartej,bodsmarzam na zloty kolor,Sa pyszne,Smacznego

Czasami dodaję ser plesniowy niebieski -fajnie smakuje