Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

04 czerwca 2016 16:13
Frytki , warzywa z patelni i bratwurst .
04 czerwca 2016 16:19 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Dziś mimo dnia wizytacji szybka spychologia. Uda kurczaka bez skóry pieczone w rękawie. Gotowane młode ziemniaczki i mizeria z jogurtem.
Do kawy tort Rafaello i ciasteczka "bezgrzeszne".
Finito. Co za dużo, to niezdrowo.

Dupa mi kwitnie ,ze cos pieknego ostatnimi czasy ale...tego torta to mam ochote sprobowac 
04 czerwca 2016 16:37 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Dupa mi kwitnie ,ze cos pieknego ostatnimi czasy ale...tego torta to mam ochote sprobowac :-)

Zapraszam. Pdp i jej syn wmłócili do kawy 3/4 dużej tortownicy, ale jeszcze kawałek sie ostał. To chyba dobry, nie ?
Ja jeszcze nie próbowałam.
04 czerwca 2016 16:39 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Zapraszam. Pdp i jej syn wmłócili do kawy 3/4 dużej tortownicy, ale jeszcze kawałek sie ostał. To chyba dobry, nie ?
Ja jeszcze nie próbowałam.

A to trudna sztuka zrobic taki tort? No juz nie marze,ze kiedykolwiek wyjdzie mi ladny,piekny,obledny ;) Wystarczy ,ze smaczny bedzie i latwy do przygotowania dla tortowej kaleki 
04 czerwca 2016 16:45 / 1 osobie podoba się ten post
wczoraj zupa zrobiona w taki sposob por smazony na margarynie do tego bulion sypki 2 duze lyzki makaronu i stara kartofel salat i kielbaski z sloika i na deser stary budyn i skwasniale truskawki a dzis ta wczorajsza zupa smazone ziemniaki i salata stara glodna jestem ze szok i nie dobrze mi
04 czerwca 2016 16:48
Katarzyna89

wczoraj zupa zrobiona w taki sposob por smazony na margarynie do tego bulion sypki 2 duze lyzki makaronu i stara kartofel salat i kielbaski z sloika i na deser stary budyn i skwasniale truskawki a dzis ta wczorajsza zupa smazone ziemniaki i salata stara glodna jestem ze szok i nie dobrze mi

O kurcze...rzeczywiscie mozna sie najesc. A firma co na to,ze takie jedzonko musisz konsumowac? Bo ja bym tego nie zniosla!
04 czerwca 2016 16:51
fioletowa.mysz

O kurcze...rzeczywiscie mozna sie najesc. A firma co na to,ze takie jedzonko musisz konsumowac? Bo ja bym tego nie zniosla!

firma ma juz na mailu jestem tu dopiero od wczoraj
04 czerwca 2016 16:57
Katarzyna89

wczoraj zupa zrobiona w taki sposob por smazony na margarynie do tego bulion sypki 2 duze lyzki makaronu i stara kartofel salat i kielbaski z sloika i na deser stary budyn i skwasniale truskawki a dzis ta wczorajsza zupa smazone ziemniaki i salata stara glodna jestem ze szok i nie dobrze mi

Matko kochana, Kasia, dzwon do firmy!, a i z rodziną pogadaj'
04 czerwca 2016 17:06 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Matko kochana, Kasia, dzwon do firmy!, a i z rodziną pogadaj':-(

dzwonilam dzis nikt nie odbiera telefonu z rodzina gadalam nic nie zrobia  corka mowi ze wie ze matka ciezka jest
04 czerwca 2016 17:20
Katarzyna89

dzwonilam dzis nikt nie odbiera telefonu z rodzina gadalam nic nie zrobia  corka mowi ze wie ze matka ciezka jest

Sorry ale skoro córka wie ,ze matka jest takiego typu to niech ci da pieniadze na jedzenie-tego nie może zrozumieć ,że ty musisz normalnie jeść.
04 czerwca 2016 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
Katarzyna89

wczoraj zupa zrobiona w taki sposob por smazony na margarynie do tego bulion sypki 2 duze lyzki makaronu i stara kartofel salat i kielbaski z sloika i na deser stary budyn i skwasniale truskawki a dzis ta wczorajsza zupa smazone ziemniaki i salata stara glodna jestem ze szok i nie dobrze mi

A nie możesz sama gotować? Nawet z tych produktów można zrobić normalne danie,kiełbaski podsmażyć,do nich surówka z pora,puree z ziemniaków.
04 czerwca 2016 18:16 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

A to trudna sztuka zrobic taki tort? No juz nie marze,ze kiedykolwiek wyjdzie mi ladny,piekny,obledny ;) Wystarczy ,ze smaczny bedzie i latwy do przygotowania dla tortowej kaleki :-)

Jest mega prosty i bez pieczenia. Zakalca więc nie będzie.
04 czerwca 2016 19:03
Marta

A nie możesz sama gotować? Nawet z tych produktów można zrobić normalne danie,kiełbaski podsmażyć,do nich surówka z pora,puree z ziemniaków.

juz probowalam i nawet corcki sie pytalam tutaj rzadzi babka  i ona rozkazuje i sie gotuje co ona chce juz tez o tym myslalam ale  to nic nie dalo corka rozklada rece
04 czerwca 2016 19:04
didusia

Sorry ale skoro córka wie ,ze matka jest takiego typu to niech ci da pieniadze na jedzenie-tego nie może zrozumieć ,że ty musisz normalnie jeść.

ja nie moge dla siebie gotowac w jej kuchni
04 czerwca 2016 20:01 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Może jeszcze zdjęcia? Niektórzy z nas są wzrokowcami :).

Próbowałem właśnie w piątek te ryby tu wstawić i wczorjsze muffiny, ale nie wiedzieć czemu nie mogę wkleić zdjęć ((Pomniejszyłem je do wymaganego rozmiaru, ale i tak klapa.