Cobra bus

02 maja 2016 17:08
Uwazajcie na te firme , jest nie kompetetna  moja zmienniczka byla umowiona z nimi wczoraj na 22 ,23 z niemiec do polski ,kolezanka dzwoniac do firmy ci przesowali godzine przyjazdu ,1,2,3godzi,pozniej a w koncu nie przyjechali po nia ,musiala sukac innego przewoznika
02 maja 2016 17:13 / 2 osobom podoba się ten post
frosze

Uwazajcie na te firme , jest nie kompetetna  moja zmienniczka byla umowiona z nimi wczoraj na 22 ,23 z niemiec do polski ,kolezanka dzwoniac do firmy ci przesowali godzine przyjazdu ,1,2,3godzi,pozniej a w koncu nie przyjechali po nia ,musiala sukac innego przewoznika

Skoro to Kobra to moze im trzeba najpierw na flecie zagrac to podstawia sie na czas...
02 maja 2016 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
espana69

Skoro to Kobra to moze im trzeba najpierw na flecie zagrac to podstawia sie na czas...

No i to porządnie zagrać
02 maja 2016 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

No i to porządnie zagrać

Taki fakir jeden z drugim to musza sie czasem niezle nadymac w kijaszka zeby kobra ruszyla dupsko...
02 maja 2016 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Taki fakir jeden z drugim to musza sie czasem niezle nadymac w kijaszka zeby kobra ruszyla dupsko...

no to nie takie proste,żeby stanęło
02 maja 2016 17:34 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

no to nie takie proste,żeby stanęło

Stanelo to pol biedy...To jeszcze musi leb wystawic i tanczyc z gracja do rytmu...Rytmicznie i miarowo.Takie sa przepisy.
02 maja 2016 18:23 / 2 osobom podoba się ten post
espana69

Stanelo to pol biedy...To jeszcze musi leb wystawic i tanczyc z gracja do rytmu...Rytmicznie i miarowo.Takie sa przepisy.

No tak z gracją i do rytmu tak masz rację,znasz się na wężach
02 maja 2016 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

No tak z gracją i do rytmu tak masz rację,znasz się na wężach

Tak.I jestesmy bardzo blisko ze soba...
02 maja 2016 19:02 / 2 osobom podoba się ten post
espana69

Tak.I jestesmy bardzo blisko ze soba...

No proszę,i słucha się Ciebie,jak grasz?
02 maja 2016 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

No proszę,i słucha się Ciebie,jak grasz?

Tak.Jest posluszny.Nie mam z nim problemu.
02 maja 2016 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Tak.I jestesmy bardzo blisko ze soba...

Masz go w kieszeni :))
02 maja 2016 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Masz go w kieszeni :))

Tak.W kieszeni...
05 maja 2017 08:55
Ja tez nie polecam. Kierowca był nieslowny,nierzetelny. Miałam mieć potwierdzenie od razu ze z nimi. Jechałam do Niemiec a tu już czekam prawie miesiąc. Odradzam tą firmę.
23 lipca 2018 20:09
NIE POLECAM FIRMA NIE RZETELNA NIE ODPOWIEDZIALNA NIE UCZCIWA .PANI KTÓRA PRZYJMUJE ZLECENIA JEST ORDYNARNA I NIE SYMPATYCZNA.RANO POTWIERDZIŁA WYJAZD A WRZECZYWISTOŚCI NIKT PO MNIE NIE PODJECHAŁ .DO TEJ PORY NIKT NIE ODDZWONIŁ.ODRADZAM TĄ FIRMĘ
17 września 2018 13:58
Założyłam konto tutaj tylko po to, żeby napisać tą opinię^^ Determinacja do tego stopnia, ponieważ nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak wrednym serwisem.
Pan mówił podniesionym tonem, był wredny , używał niecenzuralnych słów i rozłączył się, gdy ponownie zadzwoniłam ponieważ akurat ten transport był BARDZO WAŻNY to włączył mi jakis telewizor lub radio do rozmawiania^^ Gratuluję żartu.
Sprawa dotyczyła tego, że zamówiony bus sie nie pojawił, brak informacji. Podawaliśmy kierowcy inny numer, którego ktoś u nich nie zaktualizował...
Absolutnie odradzam, chyba że ktoś jedzie na przygodę i może sobie pozwoilić na to, że bus nie przyjedzie , a Pan szef oleje jego sprawę bo jest szefem i może.
Pozdrawiam