Cobra bus

19 października 2018 18:21
Firma - porażka . 
Obsluga - porażka . 
Podejscie do klienta - porażka . 
Zamiwiony przewóz z miejsca a do miejsca b . Ustalona godzina . Ustalony bagaż . 
ALE : brak busa o ustalonej godzinie , brak informacji o odwołanym kursie . Beszczelny właściciel firmy grożący rozpowszechnieniem numeru zamawiającego . 
Wiadomisci od Pani która przyjmowała zlecenie na poziomie PRL . 
Na pytanie czy zawsze tak traktują ludzi - wiadomość o treści : proszę nie cwaniakować . 
Z całego serca odradzam . 
16 lutego 2019 15:32 / 1 osobie podoba się ten post
ZGADZAM SIE W ZUPELNOSCI ZPOPRZEDNIKAMI TA PSEUDO FIRMA PRZEWOZOWA BO INACZEJ NIE MOZNA TEGO CZEGOS NAZWAC TO JEST TOTALNA PORAZKA KOBIETA KTORA ODBIERA TELEFONY OBRAZONA NA CALY SWIAT JAK BY ROZMAWIALA Z WIELKA LASKA A WLASCICIEL FIRMY TO TOTALNY CHAM I OSTATNI BURAK.
ZAMOWILEM TYDZIEN TEMU JEDNO MIEJSCE Z PULAW DO NIEMIEC NA DZISIAJ PRZEZ CALY TYDZIEN ZADNEJ ODPOWIEDZI NIE BYLO WIEC POSTANOWILEM WCZORAJ ZADZWONIC I SIE DOWIEDZIEC CO I JAK ODEBRAL BURAK I PYTA SIE Z KIM WCZESNIEJ ROZMAWIALEM ALE NIE BYLEM W STANIE ODPOWIEDZIEC PONIEWAZ NIK Z TEJ FIRMY ODBIERAJAC TELEFON SIE NIE PRZEDSTAWIAJA.
GDY ZAMAWIALEM TYDZIEN TEMU CHODZILO MI ZEBY WYJAZD Z PULAW BYL PO POLUDNIU BURAK ODPOWIEDZIAL ZE JEZDZA PO POLUDNIU NATOMIAST WCZORAJ PO TRZECH MOICH TELEFONACH LASKAWCA WKONCU ODDZWONIL I MI POWIEDZIAL ZE WYJAZD O 8.00 TO CHYBA NIE JEST POPOLUDNIE W ODPOWIEDZI USLYSZALEM ZE JAK MI NIE PASUJE TO NIE MUSZE JECHAC.
CHAMSTWO BRAK KULTURY I POSZANOWANIA KLIENTA .
BURAK JESZCZE SIE ODGRAZAL ,PO ROZMOWIE Z TRZEMA WLASCICIELAMI KONKURENCYJNYCH FIRM USLYSZALEM BARDZO ZLE OPINIE NA TEMAT TEJ PSEUDO FIRMY.
BURAK POWINIEN MIEC DOCZYNIENIA ZE ZWIEZETAMI A NIE Z LUDZMI CHOCIAZ ZWIEZAT TEZ SZKODA
16 lutego 2019 15:34 / 1 osobie podoba się ten post
TEJ FIRMIE PASOWALO BY ZORGANIZOWAC KILKA PUSTYCH PRZEJAZDOW I MOZE WTEDY BY SIE ZASTANOWILI JAK POSTEPOWAC Z LUDZMI
07 marca 2019 00:38
Blady o tym samym właśnie pomyślałam. Pan szef zawsze jak widać olewa sprawe i ludzi, widzi kase a ludzi w d...e ma. Jest zwykłym gburem i ch..m.
07 marca 2019 07:43
Przewozili mi paczkę żywnościową przekazaną od firmy Reest z Radomia do Holandii, mieli odebrać z Jędrzejowa o 13- 14 a kierowca był około 18- to taka mała rozbieżność prawda?! Zgłaszałam że to żywność, więc wiadomo, że nie może długo jeździć. Pomijając już fakt że wykonałam z 10 telefonów i sms do tego gbura który się niby szefem nazywa. O godz. 13-tej dzwoniłam do kierowcy j kiedy bedzie bo zwykle z innymi firmami rano odbierałam stwierdził że około 18.00, bo nie po drodze ma. Zadzwoniłam więc do tego gbura o co w ogóle chodzi, bo skoro nie po drodze to chyba się dzwoni do klienta i się informuje zabierać na jego odpowiedzialność czy nie, ale takiego telefonu nie dostałam, ba żadnego telefonu od niego nie dostałam. Gdybym wiedziała o takiej sytuacji zamówiłabym busa gdzie indziej, bo okazało się że przyjechał po 25 godzinach, prawie wszystko musiałam wyrzucić bo się popsuło, kasy mi za to nie zwrócił, a za przywóz policzył sobie 35e a kierowcôw tak wyszkolił że szkoda gadać, nic nie widzą nic nie słyszą i nic nie czują bo ciągle katar mają.
24 maja 2019 10:22
Ten przewoźnik powinien być już dawno usunięty !!! To prawdziwi oszuści pod każdym numerem z tej firmy kłamią !!! Nie mają pojęcia co to odpowiedzialność przez nich można sobie tylko problemów narobić tak jak ja sobie narobiłem żałuję że zadzwoniłem do tych skur.....nów! Nadają się po psie miskę wylizać !! A nie ludzi wozić pierd......gnoj...!!!!!
29 maja 2019 09:18
Zajebisty przewoźnik, pozdrawiam pana Rafała, bezpieczna i zawodowa jazda widać ze się zna, same plusy wszystko się udało, kupa śmiechu. Polecam :)
29 maja 2019 10:00 / 1 osobie podoba się ten post
Jeden pisze tak drugi tak, ile ludzi tyle opinii i komu tu wierzyć ?
29 maja 2019 12:23 / 1 osobie podoba się ten post
Wiktor

Zajebisty przewoźnik, pozdrawiam pana Rafała, bezpieczna i zawodowa jazda widać ze się zna, same plusy wszystko się udało, kupa śmiechu. Polecam :)

Może raz sie udało  .
01 listopada 2022 22:25
Uważajcie na tą pseudo firmę cobra busy bo są zakłamani i chamscy. Pierwszy 8 ostatni raz nimi jechałem.