Przewozy - opiekunka Ci doradzi

09 grudnia 2017 12:32 / 2 osobom podoba się ten post
Które busy wracają w poniedziałek z Niemiec do Wrocławia?
09 grudnia 2017 13:30
teresadd

Które busy wracają w poniedziałek z Niemiec do Wrocławia?

R-bus  z Gryfowa Slaskiego, 75 784 29 17, 888 208 688
Pas-Trans tez. Jednak sa drozsi.
09 grudnia 2017 13:32
teresadd

Które busy wracają w poniedziałek z Niemiec do Wrocławia?

Braciaktrans.Obsługują Dolny Śląsk.Telefon 0048684152025 lub 0048787404280
13 grudnia 2017 11:17 / 1 osobie podoba się ten post
Potrzebuję namiary na jakiś bus , ktory przewozi z domu pod dom . We wtorek wieczorem lub środa do południa muszę być w miejscowości Voerde ( 70 parę km od Kolonii ) , duży bus odpada , bo nie chcę tarabanić się z walizami . Wolę małe busiki .
13 grudnia 2017 11:41 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Potrzebuję namiary na jakiś bus , ktory przewozi z domu pod dom . We wtorek wieczorem lub środa do południa muszę być w miejscowości Voerde ( 70 parę km od Kolonii ) , duży bus odpada , bo nie chcę tarabanić się z walizami . Wolę małe busiki .

Basia, ale Ty na terenie Niemiec chcesz przejechać z miejsca na miejsce?
Gdzieś miałam namiary na taki przewóz, ale teraz wiadomo- obiad na 12. Po obiedzie poszukam.
13 grudnia 2017 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Basia, ale Ty na terenie Niemiec chcesz przejechać z miejsca na miejsce?
Gdzieś miałam namiary na taki przewóz, ale teraz wiadomo- obiad na 12. Po obiedzie poszukam.

Z góry dziękuję ...Dzwoniłam też już do swojej busiarni . Jest mozliwośc przewiezienia mnie na terenie Niemiec , ale wolę się zabezpieczyć .
13 grudnia 2017 11:51 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Potrzebuję namiary na jakiś bus , ktory przewozi z domu pod dom . We wtorek wieczorem lub środa do południa muszę być w miejscowości Voerde ( 70 parę km od Kolonii ) , duży bus odpada , bo nie chcę tarabanić się z walizami . Wolę małe busiki .

Basia, piłuj agencje, żeby Ci taki przejazd załatwiła. Jak powiedzą, że nie da rady bo małe busiki na tej trasie nie jeżdżą to szukaj na własną rękę. Mnie tak agencja załatwiła jak byłam koło Stuttgartu i musiałam przejechać do Dortmundu. Z tymi walizkami to jest koszmar.....choć Niemcy sa naprawdę bardzo uczynni i zawsze pomogą....ale mimo wszystko to jest duże obciążenie dla kobiety....
13 grudnia 2017 13:48 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Basia, piłuj agencje, żeby Ci taki przejazd załatwiła. Jak powiedzą, że nie da rady bo małe busiki na tej trasie nie jeżdżą to szukaj na własną rękę. Mnie tak agencja załatwiła jak byłam koło Stuttgartu i musiałam przejechać do Dortmundu. Z tymi walizkami to jest koszmar.....choć Niemcy sa naprawdę bardzo uczynni i zawsze pomogą....ale mimo wszystko to jest duże obciążenie dla kobiety....

Ewuś ...jutro zadzwonię do swojej busiarni podać im datę , rozmawiałam z szefem ....Upewniłam się , kiedy przyjeżdża " stara-stała " i córka Marysi powiedziała , że jak będzie taka potrzeba to ona zostanie i poczeka na " weksla " ....i gitarra . Oby tylko Marysia dała radę wytrzymać do mojego wyjazdu ...Do opieki , tak jak mi zyczyły dziewczyny - dziadeczek z rollatorkiem . Podobno lubi gadać a z dziewczyną , którą mam zmienić  nie bardzo mu to idzie . Okaże się na miejscu ....liczę się z tym , że jakaś pomyłeczka może być ...jakieś niedopowiedzenie ...Jutro z rana upewnię się co do internetu . Koordynatorka wie , że to jest dla mnie bardzo ważne ....ale mogło jej z głowy wyjść . Wolę się upewnić .
13 grudnia 2017 14:36 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ewuś ...jutro zadzwonię do swojej busiarni podać im datę , rozmawiałam z szefem ....Upewniłam się , kiedy przyjeżdża " stara-stała " i córka Marysi powiedziała , że jak będzie taka potrzeba to ona zostanie i poczeka na " weksla " ....i gitarra . Oby tylko Marysia dała radę wytrzymać do mojego wyjazdu ...Do opieki , tak jak mi zyczyły dziewczyny - dziadeczek z rollatorkiem . Podobno lubi gadać a z dziewczyną , którą mam zmienić  nie bardzo mu to idzie . Okaże się na miejscu ....liczę się z tym , że jakaś pomyłeczka może być ...jakieś niedopowiedzenie ...Jutro z rana upewnię się co do internetu . Koordynatorka wie , że to jest dla mnie bardzo ważne ....ale mogło jej z głowy wyjść . Wolę się upewnić .

Basiu, życzę Ci żeby Marysia wytrzymała do Twego wyjazdu a dziadeczek okazał się wesołym i fajnym staruszkiem....
13 grudnia 2017 14:41 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Z góry dziękuję :buziaki1:...Dzwoniłam też już do swojej busiarni . Jest mozliwośc przewiezienia mnie na terenie Niemiec , ale wolę się zabezpieczyć .

Kurde...nie umiem znaleźć. Nie mam przy sobie swojego notesu, gdzie takie rzeczy mam spisane, a w necie też nic takiego nie widzę.
Sorry za zamieszanie.
13 grudnia 2017 15:44 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ewuś ...jutro zadzwonię do swojej busiarni podać im datę , rozmawiałam z szefem ....Upewniłam się , kiedy przyjeżdża " stara-stała " i córka Marysi powiedziała , że jak będzie taka potrzeba to ona zostanie i poczeka na " weksla " ....i gitarra . Oby tylko Marysia dała radę wytrzymać do mojego wyjazdu ...Do opieki , tak jak mi zyczyły dziewczyny - dziadeczek z rollatorkiem . Podobno lubi gadać a z dziewczyną , którą mam zmienić  nie bardzo mu to idzie . Okaże się na miejscu ....liczę się z tym , że jakaś pomyłeczka może być ...jakieś niedopowiedzenie ...Jutro z rana upewnię się co do internetu . Koordynatorka wie , że to jest dla mnie bardzo ważne ....ale mogło jej z głowy wyjść . Wolę się upewnić .

Powodzenia. Może i ja się kiedyś odważę na "dziadeczka z rolatorkiem"?
13 grudnia 2017 17:19 / 7 osobom podoba się ten post
aniao

Powodzenia. Może i ja się kiedyś odważę na "dziadeczka z rolatorkiem"?

Odważ się Aniao,ja już od kilku lat promuję dziadeczków,niestety tego towaru jest jak na lekarstwo.
08 lipca 2018 23:40
Ja polecam usługi firmy http://bus-holandia.pl ich busy jeżdżą do Holandii i do Niemiec jak trzeba.
17 września 2018 19:46
Hej . Intersuja mnie busiki ale w czwartki do Polski, - Z rejonu Monachium kierunek Wielkopolska- Jarocin. Czy ktos ma jakies namiary
22 stycznia 2019 20:34
Witam!
Poszukuję busa z woj. mazowieckiego[Radom] do Niemiec [okolice Bawarii], najlepiej z usługą przyjazdu pod adres..