Przewozy - opiekunka Ci doradzi

14 września 2017 08:53 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzień dobry . Jak będzie wszystko ok to o 9.30 będe siedziała J U Ż  w busiku ....Niech mi nikt nie próbuje tłumaczyć , że 13 -ty nie jest pechowy , bo dla mnie jest ! ....Jadąć poprzednio na urlop granicę Pl przekroczyliśmy już 13-go ....staliśmy , czekaliśmy na następne busy do przesiadek ok. 3 godziny ( ? ) ....Wczoraj pod wieczór zadzwoniła do mnie kobitka , przedstawiła się , że jest z innej " busiarni " do której przekazała mnie " moja " ...kierowca będzie późno ...może yć nawet po 24-tej ....Nie będę opisywała dalej , bo nie mam już zdrowia mna to ...ile telefonów ..ile sms-ów ....nooo...przed godziną 7 dodzwonił się kierowca z prośbą o dokładny adres ....będzie po mnie JUŻ tak jak pisalam wyżej o 9.30 ...hurraaa ! ....Co usłyszy ode mnie " moja busiarnia " , którą zamawiałam ...pozostawiam użytkownikom ich wyobraźni . Najpierw muszę wsiąść do busa ....Miłego dnia ..MRÓWECZKI :buziaki1:
Przeniesione. O.

O rany koguta!
Najgorsze czekanie.
Spałaś coś w ogóle?



Dzień dobry
14 września 2017 08:56 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzień dobry . Jak będzie wszystko ok to o 9.30 będe siedziała J U Ż  w busiku ....Niech mi nikt nie próbuje tłumaczyć , że 13 -ty nie jest pechowy , bo dla mnie jest ! ....Jadąć poprzednio na urlop granicę Pl przekroczyliśmy już 13-go ....staliśmy , czekaliśmy na następne busy do przesiadek ok. 3 godziny ( ? ) ....Wczoraj pod wieczór zadzwoniła do mnie kobitka , przedstawiła się , że jest z innej " busiarni " do której przekazała mnie " moja " ...kierowca będzie późno ...może yć nawet po 24-tej ....Nie będę opisywała dalej , bo nie mam już zdrowia mna to ...ile telefonów ..ile sms-ów ....nooo...przed godziną 7 dodzwonił się kierowca z prośbą o dokładny adres ....będzie po mnie JUŻ tak jak pisalam wyżej o 9.30 ...hurraaa ! ....Co usłyszy ode mnie " moja busiarnia " , którą zamawiałam ...pozostawiam użytkownikom ich wyobraźni . Najpierw muszę wsiąść do busa ....Miłego dnia ..MRÓWECZKI :buziaki1:
Przeniesione. O.

Szerokiej drogi Basiu......
14 września 2017 09:05 / 9 osobom podoba się ten post
basiaim

O rany koguta!
Najgorsze czekanie.
Spałaś coś w ogóle?



Dzień dobry

Od jakiejś 23.30 ...do ok 2-ej ..z przerwami ..w całym podróżowym rynsztunku . Budziłam się co kilkanaście minut i sprawdzałam , czy nie było smsa ..czy może telefonu nie słyszałam .... Wreszcie jak dodzwoniłam się o 4.40 i napisał mi ( nie słyszałam ..jechał gdzieś w górach ) , że ok. 4,5 godziny jeszcze ....Wtedy na siedząco w fotelu usnęłam do dzwonka telefonu przed godz. 7 ...czyli ok. 2 godzin jak zając przedrzemałam na siedząco ... Jakoś to będzie ....odpocznę w domu , bo jak znam siebie w taką pogodę będę pilnowała , czy kierowca aby nie zasypia , czy jedzie prosto
14 września 2017 09:32 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzień dobry . Jak będzie wszystko ok to o 9.30 będe siedziała J U Ż  w busiku ....Niech mi nikt nie próbuje tłumaczyć , że 13 -ty nie jest pechowy , bo dla mnie jest ! ....Jadąć poprzednio na urlop granicę Pl przekroczyliśmy już 13-go ....staliśmy , czekaliśmy na następne busy do przesiadek ok. 3 godziny ( ? ) ....Wczoraj pod wieczór zadzwoniła do mnie kobitka , przedstawiła się , że jest z innej " busiarni " do której przekazała mnie " moja " ...kierowca będzie późno ...może yć nawet po 24-tej ....Nie będę opisywała dalej , bo nie mam już zdrowia mna to ...ile telefonów ..ile sms-ów ....nooo...przed godziną 7 dodzwonił się kierowca z prośbą o dokładny adres ....będzie po mnie JUŻ tak jak pisalam wyżej o 9.30 ...hurraaa ! ....Co usłyszy ode mnie " moja busiarnia " , którą zamawiałam ...pozostawiam użytkownikom ich wyobraźni . Najpierw muszę wsiąść do busa ....Miłego dnia ..MRÓWECZKI :buziaki1:
Przeniesione. O.

BN ja miałam podobnie ostatnio razo.Jechałam z Comfortowe busy to tylko nazwa.Miałam wyjechac o 19.00, sms 22.00 ok następny sms 3.00 w nocy.Nie spałam całą noc w plecy jeden dzień. Przyjechali po mni o 7.00 .życ nie umierać
14 września 2017 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzień dobry . Jak będzie wszystko ok to o 9.30 będe siedziała J U Ż  w busiku ....Niech mi nikt nie próbuje tłumaczyć , że 13 -ty nie jest pechowy , bo dla mnie jest ! ....Jadąć poprzednio na urlop granicę Pl przekroczyliśmy już 13-go ....staliśmy , czekaliśmy na następne busy do przesiadek ok. 3 godziny ( ? ) ....Wczoraj pod wieczór zadzwoniła do mnie kobitka , przedstawiła się , że jest z innej " busiarni " do której przekazała mnie " moja " ...kierowca będzie późno ...może yć nawet po 24-tej ....Nie będę opisywała dalej , bo nie mam już zdrowia mna to ...ile telefonów ..ile sms-ów ....nooo...przed godziną 7 dodzwonił się kierowca z prośbą o dokładny adres ....będzie po mnie JUŻ tak jak pisalam wyżej o 9.30 ...hurraaa ! ....Co usłyszy ode mnie " moja busiarnia " , którą zamawiałam ...pozostawiam użytkownikom ich wyobraźni . Najpierw muszę wsiąść do busa ....Miłego dnia ..MRÓWECZKI :buziaki1:
Przeniesione. O.

Szerokosci
14 września 2017 13:52 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

BN ja miałam podobnie ostatnio razo.Jechałam z Comfortowe busy to tylko nazwa.Miałam wyjechac o 19.00, sms 22.00 ok następny sms 3.00 w nocy.Nie spałam całą noc w plecy jeden dzień. Przyjechali po mni o 7.00 .życ nie umierać:-(

Przepraszam,że tu wtrącę swoje 2 grosze....Firma PasTrans np nie ma opcji,że sprzeda do innej busiarni....+48 75 781 31 79, to do nich nr tel.  Prawdą jest,że obsługują nie całą Polskę i wcale wam może ta firma niepasować,ale ja szczerze polecam... Punktualność, dokładność i mili kierowcy, jak im nawigacja pokaże,to z dokładnością do min. odbierają z adresu na adres. 
Oczywiście przesiadka w Zgorzelcu do busa docelowego do domu,ale mają tak opanowaną logistykę,że trwa to wszystko 10-15 min i każdy siedzi w 'swoim domowym' busie.
Ja szczerze polecam.
14 września 2017 15:52 / 7 osobom podoba się ten post
ania37

Przepraszam,że tu wtrącę swoje 2 grosze....Firma PasTrans np nie ma opcji,że sprzeda do innej busiarni....+48 75 781 31 79, to do nich nr tel.  Prawdą jest,że obsługują nie całą Polskę i wcale wam może ta firma niepasować,ale ja szczerze polecam... Punktualność, dokładność i mili kierowcy, jak im nawigacja pokaże,to z dokładnością do min. odbierają z adresu na adres. 
Oczywiście przesiadka w Zgorzelcu do busa docelowego do domu,ale mają tak opanowaną logistykę,że trwa to wszystko 10-15 min i każdy siedzi w 'swoim domowym' busie.
Ja szczerze polecam.

Racja w sprawie firmy Pas Trans.Z mojej winy miałam zablokowany telefon.Byłam tego nie świadoma.W dniu wyjazdu czekałam na busa ,bo pani z biura poinformowała mnie że kierowca przyjedzie o 6- 6:30. O 5:10 dzwonek do drzwi .Pan kierowca przyjechał po mnie,pani Tereska w lesie nie gotowa no bo przecież do szóstej kupę czasu.Dobrze ,że ogacona już byłam ,to zebrałam się w te pędy.Dzwonił do mnie kierowca z pięć razy ,smsy wysyłał ,a u mnie w tel.nic.Wściekłam się totalnie ,podziękowałam ,że w ogóle po mnie przyjechał.Mogę naprawdę firmie laurkę wystawić.Siedem godzin podróż z Ulm do Bolesławca.
 
14 września 2017 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

Przepraszam,że tu wtrącę swoje 2 grosze....Firma PasTrans np nie ma opcji,że sprzeda do innej busiarni....+48 75 781 31 79, to do nich nr tel.  Prawdą jest,że obsługują nie całą Polskę i wcale wam może ta firma niepasować,ale ja szczerze polecam... Punktualność, dokładność i mili kierowcy, jak im nawigacja pokaże,to z dokładnością do min. odbierają z adresu na adres. 
Oczywiście przesiadka w Zgorzelcu do busa docelowego do domu,ale mają tak opanowaną logistykę,że trwa to wszystko 10-15 min i każdy siedzi w 'swoim domowym' busie.
Ja szczerze polecam.

Jechałam z nimi ostatnio- sugerowałam się Twoją opinią i wcześniej już pisałam,że ogólnie na plus.
Fakt,że w Zgorzelcu spedziliśmy ponad godzinę, ale to z "winy" dwóch busów, które się spóźniły.

Z tego, co się dowiedziałam, obsługują wiele miast, w tym i Łódź (z okolicami), skąd jest dużo "naszych".
19 września 2017 12:51
Kochanieńcy potrzebuję namiary na busiarnię ,która jeździ z Bawarii do Łodzi w niedzielę rano bądź wieczorem...pliss ,pilne
Lub bus który zabiera ze Śląska w piątek na Bawarię
19 września 2017 13:27 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Kochanieńcy potrzebuję namiary na busiarnię ,która jeździ z Bawarii do Łodzi w niedzielę rano bądź wieczorem...pliss ,pilne
Lub bus który zabiera ze Śląska w piątek na Bawarię

19 września 2017 14:37
basiaim

W pasujące Ci terminy jeździ PasTrans 

http://www.pas-trans.pl/trasy-przewozy-osobowe-polska-niemcy/  

Dzięki Basiu,ale dzwoniłam przed chwilą i diupa,wyjazd  z Polski w czwartek,a z Niemiec z tego terenu w poniedziałek
19 września 2017 14:51 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Dzięki Basiu,ale dzwoniłam przed chwilą i diupa,wyjazd  z Polski w czwartek,a z Niemiec z tego terenu w poniedziałek

Cholerka...coś zmienili chyba.
2 tygodnie temu wyjeżdżałam z Niemiec w niedzielę rano.

Co do wyjazdu z Pl, to ja źle przeczytałam, sorrki.

Zastanawiałam się wtedy też nad tymi  (http://www.speedcar.net.pl/#sekcja-start  )  - mieli w niedzielę wieczorem wyjeżdzać.
Ja wtedy byłam niby w Badenii, ale na pograniczu z Bawarią.
19 września 2017 15:05 / 4 osobom podoba się ten post
basiaim

Cholerka...coś zmienili chyba.
2 tygodnie temu wyjeżdżałam z Niemiec w niedzielę rano.

Co do wyjazdu z Pl, to ja źle przeczytałam, sorrki.

Zastanawiałam się wtedy też nad tymi  (http://www.speedcar.net.pl/#sekcja-start  )  - mieli w niedzielę wieczorem wyjeżdzać.
Ja wtedy byłam niby w Badenii, ale na pograniczu z Bawarią.

Znalazłam.,..uff,co prawda nie spod domu,tylko z Katowic i dokładnie do tej " mojej" dziury wyjazd w piątek,firma Lech_ Trans, chwała na wysokości ,bo dostać się tam w pasującym mi terminie ,to sztuka.Byłoby ok, gdybym mogła dogadać się ze " zmienniczką"...ale się kur... nie da i już nawet nie próbuje...tu musiałaby użyć tylko epitetów,ręce i cycki opadają.Córka Pdp mówi,że nie może się z nią porozumieć ( no, palisada językowa ) ale ja też nie potrafię w mowie ojczystej.
02 grudnia 2017 13:59
Potrzebuję pilnie namiary na busy z okolic Rzeszowa na Bawarię.
02 grudnia 2017 17:22 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Potrzebuję pilnie namiary na busy z okolic Rzeszowa na Bawarię.

Pas Trans wyjazd z Polski wtorki,czwatki ,sobota i niedziela,Tel,48757813179