Smród, kiła i mogiła

17 września 2017 13:48
opiekun 5 -------odbiegasz od tematu,od żródła problemu z jakimi spotykają się ludzie na emigracji-po prostu tylko zaznaczyłem ,dlaczego opikunowie i nie tylko oni są zdesperowani i godzą się na takie warunki!Ja nie narzekam,bynajmniej staram się,ale czy mi ,Tobie i innym ,jest to potrzebne ,by zdala od rodziny zdobywać tak czy inaczej pieniadze?Tylko o to mi chodziło.Pozdrawiam.Spokojnej Niedzieli.
17 września 2017 13:49 / 4 osobom podoba się ten post
adamos60

Malina--masz racje ,ale od tego są urządzenia -Lifty nie Lifty i pomagają w pracy..ale masz racje--niektóre kobiety wyjeżdzają z domów mając skrajne sytuacje i zaciskają zęby a robią a taki los stworzyliśmy sobie sami głosując na D......li!Tz. ja nie głosuje wcale bo i tak by mnie przegłosowali hihi

Są od tego lifty,a nie zawsze rodzina się tym interesuje,a jak opiekunka nie zgłasza że nie będzie dzwigać,to dzwiga,jakie skrajne sytuacje mogą być aby zniszczyć swój kręgosłup,jest kilka milionów niemców do opieki,i nie ma powodu aby zaciskać zęby i płakać.
17 września 2017 13:52 / 1 osobie podoba się ten post
dokładnie,skrajne sytuacje niektórych Polek i to miałem na myśli ,dlatego godzą się na wszystkie warunki a druga strona (niemiecka) to wykorzystuje,no cóż dzisiaj pieniadz rządzi!
17 września 2017 16:17 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

to ma do tego ,że adresatka wspomniała o tym!Nie o głosowaniu ,ale o zdesperowanych opiekunach.Pokaż mi Państwo-z którego tyle ludzi wyjezdza za chlebem  w warunkach zaznaczam pokojowych!

Znam. Obecnie imigracja z państw afrykańskich.))
A czyja to wina???
Hm??? No bo chyba nie moja. Ja tylko chcem więcej i więcej. 

Tyle ludzi wyjeżdża, bo im się chce. 
17 września 2017 17:06
Knorr

Znam. Obecnie imigracja z państw afrykańskich.:-)))
A czyja to wina???
Hm??? No bo chyba nie moja. Ja tylko chcem więcej i więcej. 

Tyle ludzi wyjeżdża, bo im się chce. 

nie w temacie,napisałem w czasie pokoju! pozdrawiam.
17 września 2017 19:38
adamos60

opiekun 5 -------odbiegasz od tematu,od żródła problemu z jakimi spotykają się ludzie na emigracji-po prostu tylko zaznaczyłem ,dlaczego opikunowie i nie tylko oni są zdesperowani i godzą się na takie warunki!Ja nie narzekam,bynajmniej staram się,ale czy mi ,Tobie i innym ,jest to potrzebne ,by zdala od rodziny zdobywać tak czy inaczej pieniadze?Tylko o to mi chodziło.Pozdrawiam.Spokojnej Niedzieli.

To twój wybór :D W Polsce też jest praca. O jakich warunkach piszesz?
18 września 2017 01:37 / 2 osobom podoba się ten post
adamos60

to ma do tego ,że adresatka wspomniała o tym!Nie o głosowaniu ,ale o zdesperowanych opiekunach.Pokaż mi Państwo-z którego tyle ludzi wyjezdza za chlebem  w warunkach zaznaczam pokojowych!

Nie mnie pytales, ale odpowiem.
Bulgaria wstapila do UE dopiero w 2007r.(Polska 2004r.) Po otwarciu granic z kraju liczacego 9 mln mieszkancow wyjechalo w celach zarobkowych ponad  2 mln i nie wrocilo. Panstwo stracilo (procentowo) wiecej ludzi niz Polska podczas II wojny swiatowej.

Bulgaria jest nadal jednym z najbiedniejszych krajow w Europie, chociaz nie ma tam takiej nedzy , przynajmniej statystycznie,  jak w Macedonii, gdzie 30% ludzi zyje ponizej granicy ubostwa, Albanii(40%).
O zamoznosci panstwa decyduje PKB(produkt krajowy brutto) podawany w dolarach amerykanskich.
PKB Ukrainy czy Moldawii to ok.1/4 PKB Bulgarii.
Ile razy  mieszkancy tych krajow sa biedniejsi od Bulgarow albo Polakow policz sobie sam.
18 września 2017 12:25
ha ha to tylko suche statystki realia są inne a jeszcze co ważne nie wiarygodne ,tą sytuacje mamy teraz w Polsce!
18 września 2017 12:29
Darko

To twój wybór :D W Polsce też jest praca. O jakich warunkach piszesz?

masz racje ,że jest ,ale nie bądzmy dziecmi .......nie kończe bo za dużo napiszę!
18 września 2017 13:33 / 3 osobom podoba się ten post
adamos60

ha ha to tylko suche statystki realia są inne a jeszcze co ważne nie wiarygodne ,tą sytuacje mamy teraz w Polsce!

Statystyki moze sa bardziej wiarygodne niz populistyczne hasla. Moze wyjezdzajacy jada zarabiac nie na chleb a na cos wiecej, bo kurtyna opadla i widza, ze gdzies indziej zyje sie lepiej.
18 września 2017 13:44
powiedzmy --te statystyki są tak wiarygodne jak obecny Rząd ,,chodzi mi tu o poparcie tego Rządu,zależy pod czyje dyktando dana statystyka jest robiona.
18 września 2017 19:00
adamos60

masz racje ,że jest ,ale nie bądzmy dziecmi .......nie kończe bo za dużo napiszę!

Jesteś przeciwny pracy za granicą? 
19 września 2017 12:10 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Jesteś przeciwny pracy za granicą? 

witam---słuchaj  ,nie jestem Kaczyńskim! ,ale chyba by było lepiej pracować w Polsce jak za granicą ,kosztem pewnych wyrzeczeń.Owszem ,kto ma taką ochotę ,proszę bardzo,niemców też jest rozsianych po świecie,ale nie z tego powodu że nie mają co do garnka włożyć a to jest róznica.Temat szeroki.
19 września 2017 17:17 / 5 osobom podoba się ten post
adamos60

to ma do tego ,że adresatka wspomniała o tym!Nie o głosowaniu ,ale o zdesperowanych opiekunach.Pokaż mi Państwo-z którego tyle ludzi wyjezdza za chlebem  w warunkach zaznaczam pokojowych!

P.O do tego doprowadziło!!, a Ty się PISU czepiasz. to już kolejny  topik jest!
19 września 2017 18:15
Długo cię nie widziałem :D Cześć. O jakich oszustach piszesz? Rząd to jedno wielkie oszustwo :D Nie ważne, kto stoi na świeczniku.