Smród, kiła i mogiła

20 września 2017 13:28
adamos60

jestem w 1/3 pisania ksiązki i te i inne tematy mnie interesują.(to tak na marginesie)

20 września 2017 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
A wiesz co Baśko. Chciałam zmienić avatar, ale w telefonie, to trochę komplikacji i bynajmniej nie dlatego, że kiedyś tam ....Mam nowe , aktualniejsze fotki 
20 września 2017 17:27 / 2 osobom podoba się ten post
adamos60

to czekam na dalsze informacje ,kto trafił na syf ,kiłe i mogiłe hi hi,rzecz jasna bez podawania personaliów!

Ale to za jakas oplata bedzie??
20 września 2017 18:06
margaritka59

A wiesz co Baśko. Chciałam zmienić avatar, ale w telefonie, to trochę komplikacji i bynajmniej nie dlatego, że kiedyś tam ....Mam nowe , aktualniejsze fotki :super1:

Szkoda, ze ja ich nie mam...echhhh...
20 września 2017 18:13
adamos60

jestem w 1/3 pisania ksiązki i te i inne tematy mnie interesują.(to tak na marginesie)

Na faktach?
20 września 2017 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Na faktach?

do tej pory tak  a dalej mam problemy,bo nikt święty nie jest i pewne sprawy trudno przelać na papier by ktoś potem to komentował,ale zobaczymy.
20 września 2017 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

do tej pory tak  a dalej mam problemy,bo nikt święty nie jest i pewne sprawy trudno przelać na papier by ktoś potem to komentował,ale zobaczymy.

Piszesz na podstawie tego forum? :D
21 września 2017 12:32
nie ,jeszcze do tego nie doszedłem..jestem jeszcze z lat mojej działalności w Solidarności i w zasadzie powoli końcówka Stanu Wojennego.
21 września 2017 14:36 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Na faktach?

Nie...Na papierze .
21 września 2017 17:23 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

to czekam na dalsze informacje ,kto trafił na syf ,kiłe i mogiłe hi hi,rzecz jasna bez podawania personaliów!

Co ty masz na mysli piszac kto trafil na syf? Wisz jak jedziesz do chorego czlowieka to przeca nie da sie zeby wsio bylo czysto. Sam se nie posprzata chyba,ze sprawny. Jedni maja sprzataczke co przychodzi sprzatac u innych trza te podstawy ogarniac. Nie pisze,ze trza byc nadgorliwym ale czasami zmiennik tyz zostawia po sobie nieporzadek.
21 września 2017 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Co ty masz na mysli piszac kto trafil na syf? Wisz jak jedziesz do chorego czlowieka to przeca nie da sie zeby wsio bylo czysto. Sam se nie posprzata chyba,ze sprawny. Jedni maja sprzataczke co przychodzi sprzatac u innych trza te podstawy ogarniac. Nie pisze,ze trza byc nadgorliwym ale czasami zmiennik tyz zostawia po sobie nieporzadek.

bardzo delikatnie to ujełaś rzecz jasna jeżeli PDP jest samotny ,tylko ,że takich nie ma w zasadzie na stelach,przeważnie mają kogoś. Miałem dwa takie przypadki drugi opisze jak dostanę natchnienia  ha ha(vene)
21 września 2017 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

nie ,jeszcze do tego nie doszedłem..jestem jeszcze z lat mojej działalności w Solidarności i w zasadzie powoli końcówka Stanu Wojennego.

Nie piszę o polityce z tego są tylko kłótnie :D 
21 września 2017 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Nie piszę o polityce z tego są tylko kłótnie :D 

ha ha masz prawo wyrazić swoje myśli a niech to się dzieje w cywilizowany sposób ,niech to będzie wszystko obiektywne a nie tylko oddane przez pryzmat swojego podwórka.
21 września 2017 19:43
adamos60

ha ha masz prawo wyrazić swoje myśli a niech to się dzieje w cywilizowany sposób ,niech to będzie wszystko obiektywne a nie tylko oddane przez pryzmat swojego podwórka.

Nie mam podwórka :D Mieszkam u teściów. Polityka dzieli, takie moje zdanie.
22 września 2017 00:46 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Nie mam podwórka :D Mieszkam u teściów. Polityka dzieli, takie moje zdanie.

ha ha to był sarkazm   ha ha --masz prawo je mieć:)