URINALKONDOM

02 maja 2018 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
Iwona49

Witam! Też mam zamiar cos takiego stosowac. Już nawet mi rodzina kupiła. Tyljo takie pytanie cz to trzeba codziennie sciagać aby np. Przemyć czy moze zostac np. Na 2 dni bede wdzieczna za informacje. 
 

Dziadek,u ktorego pracowalam nie portafil postawic swoich klejnotow na bacznosc,wiec taki wynalazek nie mial zastosowania.Ciezko go bylo ubrac w gumowe ubranko.
Moj patent na sikajacego dziadka-kupuje podklady w ksztalcie pieluszki.Zakladam dziadkowi jak to ziec okreslil-hot doga na jego interes,a juz w lozku daje podpaski,takie jak dla kobiet w obie pachwiny.Jak lozko jest mokre ,to tylko z mojej winy,bo zapomnialam podpasek na pachwiny polozyc.W dzien hot dog daje rade,czasami ta pieluszke daje jeszcze pomiedzy nogi.
 
05 maja 2018 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuje za odpowiedź.  Ja już od kilku dni testuję i na razie jest dobrze. Nauczułam się zakładać co jest w tym wszystkim najtrudniejsze, ale da rade to zrobić nawet jak siusiak nie stoi. Na noc jednak zakładam jak dawniej pieluchę bo w razie jakby w nocy się odkleił to by bylo całe łozko mokre. A na dzień zakładam to "urzadzonko" moj podopieczny jest w dni robocze od 8 do 14 w szkole i tam nie miał mu kto zmieniać pieluchy i z tego powodu tak trzeba robić. Tak że póki co jestem zadowolona. Zostało mi jescze niecałe 3 tygodnie nie wiem tylko czy moja zmienniczka też na yo pójdzie. Podipieczny na poczatku trochę marudził ale teraz jest już zadowolony. Pozdrawiam!
06 maja 2018 11:44 / 1 osobie podoba się ten post
ewelincia

Dziadek,u ktorego pracowalam nie portafil postawic swoich klejnotow na bacznosc,wiec taki wynalazek nie mial zastosowania.Ciezko go bylo ubrac w gumowe ubranko.
Moj patent na sikajacego dziadka-kupuje podklady w ksztalcie pieluszki.Zakladam dziadkowi jak to ziec okreslil-hot doga na jego interes,a juz w lozku daje podpaski,takie jak dla kobiet w obie pachwiny.Jak lozko jest mokre ,to tylko z mojej winy,bo zapomnialam podpasek na pachwiny polozyc.W dzien hot dog daje rade,czasami ta pieluszke daje jeszcze pomiedzy nogi.
 

Ewelincia, jak Ty chcesz dziadkowi klejnoty na bacznosc postawic? hihihi. Da sie zalozyc to urzadzonko, nawet wtedy, gdy klejnot sie schowa. Trzeba tylko doswiadczenia. Moge powiedziec, ze to super urzadzenie do ochrony lozka. 
Szukaj dziadka i cwicz
06 maja 2018 12:12
leni

Ewelincia, jak Ty chcesz dziadkowi klejnoty na bacznosc postawic? hihihi. Da sie zalozyc to urzadzonko, nawet wtedy, gdy klejnot sie schowa. Trzeba tylko doswiadczenia. Moge powiedziec, ze to super urzadzenie do ochrony lozka. 
Szukaj dziadka i cwicz:-)

Jakie klejnoty pozsdsne
06 maja 2018 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
leni

Ewelincia, jak Ty chcesz dziadkowi klejnoty na bacznosc postawic? hihihi. Da sie zalozyc to urzadzonko, nawet wtedy, gdy klejnot sie schowa. Trzeba tylko doswiadczenia. Moge powiedziec, ze to super urzadzenie do ochrony lozka. 
Szukaj dziadka i cwicz:-)

Moze sprobuje pocwiczyc na mlodszym? Prezniejszym?