URINALKONDOM

06 września 2016 08:27 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Ania to jak?Przed przyjęciem zlecenia foto,czy zaraz po przyjeździe przegląd rozporka.No oplułam się kawą.hihi.Lupa,penseta i szukamy ,szukamy ,aż znajdziemy.

Nie przeglądam rozporków jesli nie ma takie potrzeby. Ale jak trza to trza ( powtarzam sie )
06 września 2016 09:06 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja kocham spać i gdybym miała przed sobą perspektywę zarywanych nocek, to wolałabym urinalkondoma. I wolałabym "to ustrojstwo" dla własnej wygody. Także żeby nie prać. Lubię lenistwo. Każda z nas ma własne wybory. Myślę, że jakieś uprzedzenia się odzywają. Nie wszystko co się wiąże z fiutkiem jest zaraz seksualne. Normalny człowiek, schorowany to pewnie nic nie robi tylko marzy, żeby mu opiekunka do rozporka zajrzała - hehehe :palka: Chory też chce mieć spokój a sikanie pod siebie, niekontrolowanie moczu jest dla wielu upakarzające. No fakt, może się trafić pdp, który całe życie miał, ma i będzie miał spermę w oczach. Ale to inna sprawa. Poza tym wydaje mi się, że jest różnica w opiekunce, która zamiast pampers zakłada urinala a w opiekunce, która podchodząc do pdp ma w oczach "łoj bede ci robić dobrze". Emocje sa odbieralne przez obie strony i trzeba o nich coś wiedzieć.  

Opieram teraz swa wypowiedz na terazniejszym przypadku.pdp z dewiacjami , non top by marszczyl , nawet sobie nie wyobrazam ze mu to zakladam , o matuchno no !!, ale to chyba sporadyczny przypadek.
06 września 2016 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja kocham spać i gdybym miała przed sobą perspektywę zarywanych nocek, to wolałabym urinalkondoma. I wolałabym "to ustrojstwo" dla własnej wygody. Także żeby nie prać. Lubię lenistwo. Każda z nas ma własne wybory. Myślę, że jakieś uprzedzenia się odzywają. Nie wszystko co się wiąże z fiutkiem jest zaraz seksualne. Normalny człowiek, schorowany to pewnie nic nie robi tylko marzy, żeby mu opiekunka do rozporka zajrzała - hehehe :palka: Chory też chce mieć spokój a sikanie pod siebie, niekontrolowanie moczu jest dla wielu upakarzające. No fakt, może się trafić pdp, który całe życie miał, ma i będzie miał spermę w oczach. Ale to inna sprawa. Poza tym wydaje mi się, że jest różnica w opiekunce, która zamiast pampers zakłada urinala a w opiekunce, która podchodząc do pdp ma w oczach "łoj bede ci robić dobrze". Emocje sa odbieralne przez obie strony i trzeba o nich coś wiedzieć.  

Masz rację Myszo- dziadek to może mieć słuszne i zrozumiałe obawy przed opiekunką pochodzącą do takich czynności z "pewną nieśmiałością" i "częsącymi" się rękami  Zdrowemu człowiekowi taka maszyneria potrzebna nie jest.
Też jestem zdania, że zakładanie tego cewnika zewntętrznego- bo tej niemieckiej zbereźnej nazwy nie użyję  ,powinno być wykonywane jak zakładanie protezy, czyli bez niezdrowych emocji  
06 września 2016 12:20 / 3 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Ja nie podejmuje sie opieki nad dziadkiem z malym penisem :-) potem tylko same problemy są :-)

Kurcze, a mój PDP ma tyciego-małego Oczywiście nie wiedziłam o tym wcześniej tzn. przed przyjazdem i pierwszą poranną toaletą, przy której pomagam koledze z Pflegedienstu.
No i na moje szczęście PDP jest zacewnikowany dobrzusznie. Jego wisiorek nie podejmuje  już nawet tej zwykłej fizjologicznej funkcji, jaką jest siusianie.
06 września 2016 12:24 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Kurcze, a mój PDP ma tyciego-małego:-) Oczywiście nie wiedziłam o tym wcześniej tzn. przed przyjazdem i pierwszą poranną toaletą:-), przy której pomagam koledze z Pflegedienstu.
No i na moje szczęście PDP jest zacewnikowany dobrzusznie. Jego wisiorek nie podejmuje  już nawet tej zwykłej fizjologicznej funkcji, jaką jest siusianie.

To nic Ci Zosiu nie grozi ja cie nie wygryzę* ze szteli
06 września 2016 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

To nic Ci Zosiu nie grozi ja cie nie wygryzę* ze szteli :-)

06 września 2016 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

:-):-):-)

Też się cieszę
06 września 2016 22:36
teresadd

Tak z pięć lat temu opiekowałam się małżeństwem przed 50 oboje po wypadku.I zakładałam urinalkondom rano przy toalecie.Samozaparcie nie było potrzebne,bo stał na baczność jak natura wymaga.Pierwszy raz był dla mnie stresem,potem normalka.
Byłam wtedy jako pierwsza kobieta do opieki,bo zawsze opiekunowie przyjeżdżali.Żona też była moją podopieczną więc co wyczyniała ,żeby mnie zniechęcić to szkoda pisać.Byłam tam 5 tygodni .Był to mój najkrótszy wyjazd.Podziękowałam za współpracę i wróciłam do domu.

A gdyby zatrudnili opiekuna i opiekunke ,to wszyscy byliby zadowoleni.Opiekun by sie jeszcze zajal opiekunka i zyc i nie umierac.
06 września 2016 22:37 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Ale się uśmiałam do łez,tylko nie wiem czy tą 1 próbę to ustami czy ręcami? hehehehheeh

Rekawiczka.
Celna riposta.
06 września 2016 22:38 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Ja zrezygnowalam po 1 probie ???? :lol1: Popracowania nad tym reka lub ustami ?????:lol3:No tak jak nie pomoglo to mozna zrezygnować :lol1:
Wybacz ale nie moglem sie powstrzymac od takiego komentarza :-)
Oczywiscie rozumiem o co chodziło

Masz racje Orim,zasluzylam sobie na taki komentarz,bylam nie precyzyjna.
Usta i reka zarezerwowane sa dla facetow do 50.
06 września 2016 22:40 / 3 osobom podoba się ten post
margolcia

Ja ostatniemu pdp w Bruhl to sama skórkę(pozostałość, resztkę po pisiorku) wtykałam w ta aparatura, trzymało jak diabli gospodarza, to ma klej, mozna jeszcze z tubkę minutki dokupić, hahahaha. Trzeba pamietac o ogoleniu włosów łonowych, bo temu pdp zapomniałam tego zrobić (:-)) i rano był horror. Na każdą resztkę znajdziesz odpowiedni rozmiar kurteczki. Ja robie zawsze i wszystko w rekawiczkach, podwójnych, bo mam alergie i pod jednorazówki zakładam zawsze bawełniane, mnie to idzie sprawnie, nie "spadowywują", pdp wstaje rano suchutki, według mnie  to super sprawa jest

O minutce nie pomyslalam,nastepnym razem sprobuje.
06 września 2016 22:42
mleczkovoll40

Ja nie podejmuje sie opieki nad dziadkiem z malym penisem :-) potem tylko same problemy są :-)

Ale sprawdzenie dopiero nastepuje po podpisaniu umowy i podjeciu pracy,jak wiec odsiewasz delikwentow?
07 września 2016 06:25 / 5 osobom podoba się ten post
ewelincia

O minutce nie pomyslalam,nastepnym razem sprobuje.

A ta " minutka " to jakiś klej , czy herbata ?... kurde , " kropelka " to znam taki klej .....musi mało kleiłam , zawsze mój man się tym zajmował , ja co najwyżej "biurowym " albo inną " gumą arabską ....Ewelincia , możliwe , że Margolcia się zmyliła i w tej " minutce " zamiast " u " powinna " e " wstawić ???
Ewelinciu , skarbeńku , mam nadzieję , że w odpowiedzi na Mleczkowego posta żartowałaś ? przeca ten jej post to był ŻART  jak się patrzy , chyba nie uwierzyłas w to , że ona wybiera sobie PDP-ch " rozmiarowo " ?
07 września 2016 10:40 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A ta " minutka " to jakiś klej , czy herbata ?... kurde , " kropelka " to znam taki klej .....musi mało kleiłam , zawsze mój man się tym zajmował , ja co najwyżej "biurowym " albo inną " gumą arabską :-)....Ewelincia , możliwe , że Margolcia się zmyliła i w tej " minutce " zamiast " u " powinna " e " wstawić ???
Ewelinciu , skarbeńku , mam nadzieję , że w odpowiedzi na Mleczkowego posta żartowałaś ? przeca ten jej post to był ŻART  jak się patrzy , chyba nie uwierzyłas w to , że ona wybiera sobie PDP-ch " rozmiarowo " ?:lol3:

W dobie szybko rozwijającej sie techniki w tym 3D swoje wymiary tez mogę wysłać a co )))
07 września 2016 10:47 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A ta " minutka " to jakiś klej , czy herbata ?... kurde , " kropelka " to znam taki klej .....musi mało kleiłam , zawsze mój man się tym zajmował , ja co najwyżej "biurowym " albo inną " gumą arabską :-)....Ewelincia , możliwe , że Margolcia się zmyliła i w tej " minutce " zamiast " u " powinna " e " wstawić ???
Ewelinciu , skarbeńku , mam nadzieję , że w odpowiedzi na Mleczkowego posta żartowałaś ? przeca ten jej post to był ŻART  jak się patrzy , chyba nie uwierzyłas w to , że ona wybiera sobie PDP-ch " rozmiarowo " ?:lol3:

"u" na "e" - Baśka !! ja Cię bardzo proszę, już Ty nic nie pisz     Odejdz od kompa, idź na spacer albo co .... hahaha !!!