Perfect Tour - Międzynarodowe przewozy osobowe

06 września 2016 11:10 / 3 osobom podoba się ten post
Witam.
Mam nadzieje że poniższym postem nie naruszam zasad i regulaminu forum.
 
Chciałbym Pąństwu przedstawić naszą ofertę przewozów z adresu pod adres. Głównym obszarem naszej działalności jest przewóz osób na terenie Polski oraz Niemiec. Posiadamy nowe busy marki Opel Vivaro z rocznika 2016, jako firma transportowa posiadamy odpowiednie certyfikaty i licencje a nasi kierowcy przechodzą wszystkie niezbędne badania i szkolenia. 
 
Stawiając na bezpieczeństwo naszych pasażerów, każda trasa jest obsadzona przez 2 kierowców. Nie robimy przesiadek. Ceny wyjazdów zaczynają się od 250PLN.
Dni wyjazdów w kierunku Niemiec:  - Poniedziałek (Wieczorem) - Środa (Wieczorem) - Piątek (Wieczorem)
Dni wyjazdów w kierunku Polski:- Wtorek (Rano) - Czwartek (Rano) - Sobota (Rano)
Oferujemy: - Przewozy międzynarodowe osób / paczek (Niemcy, Holandia)- Transfery na lotniska - Przewozy okazjonalne (np. śluby, komunie, …)- Przewóz grup zorganizowanych
Obsługiwane województwa: - Śląskie- Opolskie- Dolnośląskie- Małopolskie- LubuskieZapraszam do skorzystania z naszych usług, mam nadzieję że spełnią Państwa oczekiwania. 
06 września 2016 11:27
No fajna oferta,szkoda tylko,że nie moje strony,tj. mazowieckie.
07 września 2016 15:25 / 3 osobom podoba się ten post
Witam. Pani Marto niestety na chwilę obecną nie obsługujemy woj. mazowieckiego, natomiast mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości będziemy obsługiwać Pani województwo.
07 września 2016 16:35
Tak jestem z mazowieckiego i korzystam z przewozów busami z Suwałk,Augustowa itp.
Chyba już nie będę z nimi jeżdziła,bo komfort jazdy ,obsługi i wiele innych czynników spowodowało ,że jeżdżę dużymi autokarami.
Czekam na ofertę firmy.
08 września 2016 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
Jak tylko poszerzymy swoją działalność o Pani województwo, to niezwłocznie poinformujemy o zmianach w tym temacie. Mam nadzieję że uda nam się nawiązać współpracę i będzie mogła Pani ocenić naszą firmę.
08 września 2016 13:10
To ja "namiętnie" proszę o rozszerzenie Waszej działalności z uwzględnieniem woj. lubelskiego
08 września 2016 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Perfecttour

Witam. Pani Marto niestety na chwilę obecną nie obsługujemy woj. mazowieckiego, natomiast mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości będziemy obsługiwać Pani województwo.

Też proponuję zahaczyc o mazowieckie,tam jest bardzo skromny dojazd busami,a pewnie chetnych znalazłoby się wielu.
09 września 2016 08:22 / 1 osobie podoba się ten post
Witam. Zgodzę się z Panią Iwoną. Niestety to kwestia czasu aż uda nam się objąć zasięgiem teren województwa mazowieckiego.
09 września 2016 08:36
Tak, tak, bardzo prosimy zahaczyć........
09 września 2016 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
Pozwolę sobie jeszcze poinformować o wolnych miejscach na trasach:
- 09.09 Katowice - Kassel - Koln - Dusseldorf
- 10.09 Koln - Dusseldorf - Hannover - Katowice
- 14.09 Katowice - Nurnbergia - Monachium - Stuttgart
- 15.09 Stuttgart - Monacium - Nurnbergia - Katowice - Kraków

Na trasach zapewniamy podwójną obsadę kierowców.
21 września 2016 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
Drogie Panie oraz Panowie.

Troszkę odległy termin ale pozwolę sobie wrzucić informację o wolnych miejscach na trasach:
01.10 Łódź - Katowice - Nurnbergia - Monachium - Stuttgart ( Wyjazd nocny)
02.10 Stuttgart - Monachium - Nurnbergia - Katowice

08.10 Olkusz - Katowice - Nurnbergia - Monachium - Stuttgart
09.10 Stuttgart - Monachium - Nurnbergia - Katowice - Olkusz

Oraz miejscowości znajdujące się przy trasie.
20 października 2016 11:50
Drodzy pasażerowie dnia 30 - 31.10 uruchamiamy dodatkowy kurs w kierunku Monachium i Stuttgartu

30.10 PL -> DE Kraków - Katowice - Wrocław - Nurnberga - Monachium - Stuttgart (wyjazd popołudniowy)
31.10 DE -> PL Stuttgart - Monachium - Nurnberga - Wrocław - Katowice - Kraków (wyjazd ranny)

Oczywiście jak na każdej naszej trasie zapewniamy 2 kierowców.
24 stycznia 2017 11:53
Ktoś z "naszych" już korzystał?

Jakieś opinie?
Aktualne informacje?

Muszę też przesłać paczkę do Pl z Niemiec (NRW)- jak to się odbywa?
24 stycznia 2017 12:45
basiaim

Ktoś z "naszych" już korzystał?

Jakieś opinie?
Aktualne informacje?

Muszę też przesłać paczkę do Pl z Niemiec (NRW)- jak to się odbywa?

Tej busiarni nie znam.W mojej paczkę podpisujesz adresem i telefonem odbiorcy,płacisz w zal.od wielkości pakunku 15 euro minimum.Paczki moi nie zawsze pod dom dowożą,czasem w umówione miejsce.Podobnie podajesz pieniądze.Jeszcze się nie zdarzyło,żeby coś na miejsce nie dotarło:)Chyba we wszystkich busiarniach jest podobnie. 
24 stycznia 2017 12:52
kasia63

Tej busiarni nie znam.W mojej paczkę podpisujesz adresem i telefonem odbiorcy,płacisz w zal.od wielkości pakunku 15 euro minimum.Paczki moi nie zawsze pod dom dowożą,czasem w umówione miejsce.Podobnie podajesz pieniądze.Jeszcze się nie zdarzyło,żeby coś na miejsce nie dotarło:)Chyba we wszystkich busiarniach jest podobnie. 

Moja busiarnia oficjalnie paczek nie wozi. Oficjalnie, bo tak mi powiedziano w biurze, a byłam świadkiem, jak kierowca paczkę dostarczał.
Szukam więc innej opcji.