Perfect Tour - Międzynarodowe przewozy osobowe

24 stycznia 2017 13:09 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Moja busiarnia oficjalnie paczek nie wozi. Oficjalnie, bo tak mi powiedziano w biurze, a byłam świadkiem, jak kierowca paczkę dostarczał.
Szukam więc innej opcji.

Oficjalnie zadna nie wozi bo ta kasa idzie do kieszeni kieroqcy,wiadomo:)
Inna opcha to np.DHL,ale ja nie w temacie,albo przez Bla bla Car może spróbuj podać. 
24 stycznia 2017 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Moja busiarnia oficjalnie paczek nie wozi. Oficjalnie, bo tak mi powiedziano w biurze, a byłam świadkiem, jak kierowca paczkę dostarczał.
Szukam więc innej opcji.

Firama PAS TRANS Pacwki dostarcza,
24 stycznia 2017 22:25
Perfecttour

Witam.
Mam nadzieje że poniższym postem nie naruszam zasad i regulaminu forum.
 
Chciałbym Pąństwu przedstawić naszą ofertę przewozów z adresu pod adres. Głównym obszarem naszej działalności jest przewóz osób na terenie Polski oraz Niemiec. Posiadamy nowe busy marki Opel Vivaro z rocznika 2016, jako firma transportowa posiadamy odpowiednie certyfikaty i licencje a nasi kierowcy przechodzą wszystkie niezbędne badania i szkolenia. 
 
Stawiając na bezpieczeństwo naszych pasażerów, każda trasa jest obsadzona przez 2 kierowców. Nie robimy przesiadek. Ceny wyjazdów zaczynają się od 250PLN.
Dni wyjazdów w kierunku Niemiec:  - Poniedziałek (Wieczorem) - Środa (Wieczorem) - Piątek (Wieczorem)
Dni wyjazdów w kierunku Polski:- Wtorek (Rano) - Czwartek (Rano) - Sobota (Rano)
Oferujemy: - Przewozy międzynarodowe osób / paczek (Niemcy, Holandia)- Transfery na lotniska - Przewozy okazjonalne (np. śluby, komunie, …)- Przewóz grup zorganizowanych
Obsługiwane województwa: - Śląskie- Opolskie- Dolnośląskie- Małopolskie- LubuskieZapraszam do skorzystania z naszych usług, mam nadzieję że spełnią Państwa oczekiwania. 

Na prawdę dwóch kierowców?...do tej pory ( 12 lat ) jeżdziłam z jednym kierowcą na trasie Dolny Śląsk- Francja...zawsze z duszą na ramieniu na powrotach do Polski, bo logiczne,że kierowca praktycznie nie spał...a w trasie powrotnej niestety prawie zasypiał.Jeśli ktoś potwierdzi ,że naprawdę jest dwóch kierowców,  to natychmiast będę klientką tej firmy.Pozdrawiam serdecznie
25 stycznia 2017 10:46
Przepraszam,zbyt pospiesznie przeczytałam i nie zwróciłam uwagi,że busy wyjeżdżają wieczorem a wracają następnego dnia rano.Oczywiście,że musi być dwóch kierowców...ale jestem zakręconaPozdrawiam wszystkich fotumowiczów.
25 stycznia 2017 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Ktoś z "naszych" już korzystał?

Jakieś opinie?
Aktualne informacje?

Muszę też przesłać paczkę do Pl z Niemiec (NRW)- jak to się odbywa?

Nie korzystałam ..... ale jedno co wiem: to nowa firma, własnościcielką jest p. Klaudia Kowol - ta od Centrum Pracy24
,,,, sama dyskusja pomiędzy nią a opiekunkami na Fc i arogancki, bezczelny sposób potraktowania opiekunek starczy mi za opinię 
25 stycznia 2017 12:31
basiaim

Moja busiarnia oficjalnie paczek nie wozi. Oficjalnie, bo tak mi powiedziano w biurze, a byłam świadkiem, jak kierowca paczkę dostarczał.
Szukam więc innej opcji.

Basiu, skąd dokąd chcesz tę paczkę wysłać? Dowiedziałam się ostatnio, że moja busiarnia paczki i różne inne dziwne rzeczy przewozi, za, jak mi się wydaje, całkiem rozsądną cenę..
Pytanie tylko, czy będzie wam po drodze ;)?
25 stycznia 2017 16:31 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Basiu, skąd dokąd chcesz tę paczkę wysłać? Dowiedziałam się ostatnio, że moja busiarnia paczki i różne inne dziwne rzeczy przewozi, za, jak mi się wydaje, całkiem rozsądną cenę..
Pytanie tylko, czy będzie wam po drodze ;)?

Z Westfalii do siebie na Śląsk.
Ograniczyłam jednak to, co chcę wysłać, więc myślę, że wyślę DHL-em. Chyba nie będzie tragicznie drogo

Przy okazji:
Orientuje się ktoś, jak długo idzie paczka z De do Polski? Muszę trafić z datą
25 stycznia 2017 18:38 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Z Westfalii do siebie na Śląsk.
Ograniczyłam jednak to, co chcę wysłać, więc myślę, że wyślę DHL-em. Chyba nie będzie tragicznie drogo :-)

Przy okazji:
Orientuje się ktoś, jak długo idzie paczka z De do Polski? Muszę trafić z datą :-)

Ja wysyłałam do Warszawy DPD - chyba najtańsze!  Zresztą tam nie liczą odległości (cena dot. całej PL).
Za wielką i ciężką pakę (po 2 latach bytności nazbierało się  ) - zapłaciłam 19e.
Sama dostarczyłam do DPD - waga wtedy nie liczy się (do 31,5 kg) ..... liczą się wymiary paczki.
Tu masz ceny i kalkulator wymiarów ..... możesz też znależć placówkę, albo zamówić kuriera (trochę drożej) 

https://www.dpdwebpaket.de/preise.aspx

https://www.dpd.com/de/home/versand/versand_informationen/versand_bestimmungen/gurtmass_und_volumen_gewicht_kalkulator