Gratulacje i życzenia z okazji wszelakich

03 marca 2018 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
cien

Wszystkim życzę dużo zdrowia , szczęścia tak bez okazji po prostu i po krzywu .....:buziaki1::buziaki2::serce::kwiatek dla ciebie:

Cień dobry wieczór i cień_kuję .    Dobre słowo zawsze mile widziane i nawet na krzywy . Też. Raz ja na krzywy , raz ty i okej, nikt nie jest stratny .      i życz mi np. wielu okazji .     ;)  
04 marca 2018 17:42
cien

Wszystkim życzę dużo zdrowia , szczęścia tak bez okazji po prostu i po krzywu .....:buziaki1::buziaki2::serce::kwiatek dla ciebie:

I tobie tyz tego samego cieniu ty nasz forumowy,no mnie jeszcze nawet moj przyjaciel tak bez okazji nie zyczyl a tu prosze jak milo i bez okazji 
05 marca 2018 07:20 / 16 osobom podoba się ten post
kasia63

Dzień dobry ,zwłaszcza wszystkim teściowym:)Dziś mamy swoje święto,hi hi hi:):):)Jedne dostana kwiatka, inne rózgę od synowych i zięciów:):):)
Sympatycznego poniedziałku:)


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2660/zyczenia-z-okazji-wszelakich/gratulacje-i-zyczenia-z-okazji-wszelakich/page/5


 

Kasiu, Opiekunki to chyba najlepsze teściowe pod słońcem bo prawie nieobecne , mój zięć to się mnie nachwalić nie może he, he, i jak przyjeżdżam to od razu pyta - Kiedy jadę z powrotemi i deklaruje że jak coś to mnie nawet w środku nocy na dworzec odwiezie .
05 marca 2018 13:15 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Kasiu, Opiekunki to chyba najlepsze teściowe pod słońcem bo prawie nieobecne , mój zięć to się mnie nachwalić nie może he, he, i jak przyjeżdżam to od razu pyta - Kiedy jadę z powrotemi i deklaruje że jak coś to mnie nawet w środku nocy na dworzec odwiezie .

Super zięć!!!!
05 marca 2018 17:41 / 11 osobom podoba się ten post
Evvex

Kasiu, Opiekunki to chyba najlepsze teściowe pod słońcem bo prawie nieobecne , mój zięć to się mnie nachwalić nie może he, he, i jak przyjeżdżam to od razu pyta - Kiedy jadę z powrotemi i deklaruje że jak coś to mnie nawet w środku nocy na dworzec odwiezie .

Ja nie wiem czy mój zięć mnie chwali.., może za krótko jestem teściową, ale faktycznie do odwożenia jest pierwszy...
05 marca 2018 19:29 / 13 osobom podoba się ten post
Evvex

Kasiu, Opiekunki to chyba najlepsze teściowe pod słońcem bo prawie nieobecne , mój zięć to się mnie nachwalić nie może he, he, i jak przyjeżdżam to od razu pyta - Kiedy jadę z powrotemi i deklaruje że jak coś to mnie nawet w środku nocy na dworzec odwiezie .

No mój identycznie...... przywozi i odwozi.....I też zawsze pyta kiedy znowu jadę..... myślałam, ze tak z troski o mnie...... a tu wyszło szydło z worka....
05 marca 2018 20:08 / 14 osobom podoba się ten post
Ale Wy tych Zięciuniów się czepiacie
Tacy dobrzy !!! - Mamusie nawet dzień wcześniej by na dworzec odwieźli,
Oni czekają w gotowości - Mamusia powie - jutro,
A zięciu już dziś gotowy żeby mamusie odwieźć.
Też miałem teściową, - wiem jak to jest.
A teraz mam PO Teściową i prawie codziennie dzwonimy do siebie
a jak M nie ma w PL to dwa razy w tygodniu się spotykamy.
05 marca 2018 20:36 / 6 osobom podoba się ten post
darekr

Ale Wy tych Zięciuniów się czepiacie
Tacy dobrzy !!! - Mamusie nawet dzień wcześniej by na dworzec odwieźli,
Oni czekają w gotowości - Mamusia powie - jutro,
A zięciu już dziś gotowy żeby mamusie odwieźć.
Też miałem teściową, - wiem jak to jest.
A teraz mam PO Teściową i prawie codziennie dzwonimy do siebie
a jak M nie ma w PL to dwa razy w tygodniu się spotykamy.

znaczy co ? mama tak na zastepstwo ?  - wiec to nie zdrada 
05 marca 2018 20:41 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

znaczy co ? mama tak na zastepstwo ? :-) - wiec to nie zdrada :-)

Przeciż teściowa - to nie mama :)))
05 marca 2018 20:41 / 5 osobom podoba się ten post
darekr

Przeciż teściowa - to nie mama :)))

Upsss sory  masz racje 
05 marca 2018 21:03 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

No mój identycznie......:smiech3: przywozi i odwozi.....I też zawsze pyta kiedy znowu jadę.....:smiech3: myślałam, ze tak z troski o mnie......:smiech3: a tu wyszło szydło z worka....:wiking:

@
05 marca 2018 21:15 / 6 osobom podoba się ten post
darekr

Ale Wy tych Zięciuniów się czepiacie
Tacy dobrzy !!! - Mamusie nawet dzień wcześniej by na dworzec odwieźli,
Oni czekają w gotowości - Mamusia powie - jutro,
A zięciu już dziś gotowy żeby mamusie odwieźć.
Też miałem teściową, - wiem jak to jest.
A teraz mam PO Teściową i prawie codziennie dzwonimy do siebie
a jak M nie ma w PL to dwa razy w tygodniu się spotykamy.

Ja na mojego kochanego zięciulka złego słowa nie dam powiedzieć.....  A jak ktoś by spróbował to jak lwica do gardła sie rzucę....
05 marca 2018 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
No dobra - a kto pamiętał,
Ze dziś Dzień Teściowej ????
05 marca 2018 21:31 / 4 osobom podoba się ten post
darekr

No dobra - a kto pamiętał,
Ze dziś Dzień Teściowej ????

Trochę jakby za późno sobie przypomniałeś :)My są pamiętliwe :)I synowe i teściowe:)
05 marca 2018 21:36
kasia63

Trochę jakby za późno sobie przypomniałeś :)My są pamiętliwe :)I synowe i teściowe:)

"My są pamiętliwe" ?! 
Ja ze Swoją Teściową już rozmawiałem!
Z Waszej strony jakoś nie widzę teściowych - synowych też jakoś nie :))