Na wyjeździe #35

01 grudnia 2016 19:28 / 16 osobom podoba się ten post
Znowu się przekonałam na jak dobre miejsce trafiłam,jednak bardzo ważna jest współpraca  opiekunki z rodziną,lekarzem czy innymi Pflegedienst. Mój dziadek od momentu wyjścia ze szpitala wrócił całkiem odmieniony. Nie dosyć,że zdemenciały do granic możliwości to bezsenny do 3-4 nad ranem. Zadzwoniłam po lekarza,żeby przyszedł jak najszybciej i przyszedł wczoraj. Już podczas rozmowy przez telefon powiedziałam mu,jakie mam probelmy z dziadkiem ,i że koniecznie musi coś przepisać . Jeszcze dobrze nie wszedł do meszkania ,a już wyciągał receptę hihi żeby wypisać lek. Od dziś dziadek jak nowy,znowu kontaktuje, już o 18.30 chciał iść do łozka,połozyłam go i śpi. Byłam w róznych rodzinach,gdzie nie było mowy o jakichkolwiek środkach uspokajających żeby mamusi/tatusia nie przytępiały,a tu nie ma z niczym najmniejszego problemu. Jestem też w trakcie załatwiania Tagesheimu,myslę,że po moim urlopie już to będzie doprowadzone do końca. Zyczę wszystkim takich rodzin.
02 grudnia 2016 08:29 / 14 osobom podoba się ten post
Witajcie Mikołajki i Mikołajkowe!
Tak sobie rano pomyślałam, że byłoby miło, gdyby choć jeden niemiecki emeryt podziękował dziś Panu Bogu za Polki przybyłe do opieki nad nimi i za Polaków, którzy z godnością przyjmują fakt, że ich córki, żony i narzeczone znikają im z pola widzenia na miesiąc, dwa, czy nawet dłużej.Jeszcze lepiej byłoby, gdyby zorganizowali nam przynajmniej raz do roku święto wdzięczności w każdym landzie dołączając skromny podarek w postaci mercedesa. nie będziemy wybrzydzać, może być używany, prawda?

Wdzięczność jest jednym z najbardziej zaniedbanych uczuć, dlatego osobiście pracuję nad tym, by dziękować tym, którzy zrobili dla mnie coś dobrego, chwalić ich wśród znajomych i doceniać też w inny sposób, np. pomagając w razie potrzeby.
02 grudnia 2016 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Romana1

Witajcie Mikołajki i Mikołajkowe!
Tak sobie rano pomyślałam, że byłoby miło, gdyby choć jeden niemiecki emeryt podziękował dziś Panu Bogu za Polki przybyłe do opieki nad nimi i za Polaków, którzy z godnością przyjmują fakt, że ich córki, żony i narzeczone znikają im z pola widzenia na miesiąc, dwa, czy nawet dłużej.Jeszcze lepiej byłoby, gdyby zorganizowali nam przynajmniej raz do roku święto wdzięczności w każdym landzie dołączając skromny podarek w postaci mercedesa. nie będziemy wybrzydzać, może być używany, prawda?

Wdzięczność jest jednym z najbardziej zaniedbanych uczuć, dlatego osobiście pracuję nad tym, by dziękować tym, którzy zrobili dla mnie coś dobrego, chwalić ich wśród znajomych i doceniać też w inny sposób, np. pomagając w razie potrzeby:adorator:.

 Już klepanie po pleckach przez dzieci pdp nie wystarcza? Merdecesów się zachciewa opiekunce z Polski? Widocznie za mało się starasz Romana,jedna opiekunka dostała auto , no ale tamta jednak większe doświadczenie od ciebie miała...
02 grudnia 2016 09:54 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dziewczynki i chłopcy:) Jak macie potrzebę wymiany ciężko zarobionych eurasków,to melduję że dzisiaj w kantorze internetowym jest dobry kurs-4,47. Dawno tak nie było.
02 grudnia 2016 09:57
agama

Dzień dobry dziewczynki i chłopcy:) Jak macie potrzebę wymiany ciężko zarobionych eurasków,to melduję że dzisiaj w kantorze internetowym jest dobry kurs-4,47. Dawno tak nie było.

Już jest 4,8. Jeszcze czekam :)
02 grudnia 2016 09:59
W kantorze internetowym jest po 4,47 zł.ale rośnie jak ciasto drożdżowe.
02 grudnia 2016 10:51 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

 Już klepanie po pleckach przez dzieci pdp nie wystarcza? Merdecesów się zachciewa opiekunce z Polski? Widocznie za mało się starasz Romana,jedna opiekunka dostała auto , no ale tamta jednak większe doświadczenie od ciebie miała...

Mnie nie klepią tylko głaszczą. Jutro jadę do domu i bark mam wypolerowany.
02 grudnia 2016 11:29 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

W kantorze internetowym jest po 4,47 zł.ale rośnie jak ciasto drożdżowe.

W Arkadii w Warszawie wczoraj 4,44.Na granicy w Słubicach 4,29.Kto nie miał na jedzenie ,to zmuszony był wymienić na polskie.
02 grudnia 2016 11:47 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

W Arkadii w Warszawie wczoraj 4,44.Na granicy w Słubicach 4,29.Kto nie miał na jedzenie ,to zmuszony był wymienić na polskie.

10 € na jedzenie to niewielka strata
02 grudnia 2016 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
agama

Dzień dobry dziewczynki i chłopcy:) Jak macie potrzebę wymiany ciężko zarobionych eurasków,to melduję że dzisiaj w kantorze internetowym jest dobry kurs-4,47. Dawno tak nie było.

Zapytam, bo nigdy nie korzystałam. Robiłam przewalutowania w ramach konta.

Jaki kantor internetowy polecacie (piszę "Wy", bo mimo że zacytowany Twój post, ale może ktoś jeszcze się wypowie).

I..... nie śmiejcie się :/  bezpieczne takie transakcje?
Ja obeznana w necie, ale to jakoś ominęłam.
02 grudnia 2016 11:53 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Zapytam, bo nigdy nie korzystałam. Robiłam przewalutowania w ramach konta.

Jaki kantor internetowy polecacie (piszę "Wy", bo mimo że zacytowany Twój post, ale może ktoś jeszcze się wypowie).

I..... nie śmiejcie się :/  bezpieczne takie transakcje?
Ja obeznana w necie, ale to jakoś ominęłam.

Jest sporo kantorów w sieci,ja korzystam z kantorinternetowy.pl,ale są jest pełno innych. Przeważnie każdy bank ma juz umowę z kantorami i nie płaci się prowizji.
Jeszcze edit. też się bałam na początku,zielona byłam ,nawet raz awanturę zrobiłam im,że już od godziny czekam i nie mam pieniędzy wymienionych 
02 grudnia 2016 12:00 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Zapytam, bo nigdy nie korzystałam. Robiłam przewalutowania w ramach konta.

Jaki kantor internetowy polecacie (piszę "Wy", bo mimo że zacytowany Twój post, ale może ktoś jeszcze się wypowie).

I..... nie śmiejcie się :/  bezpieczne takie transakcje?
Ja obeznana w necie, ale to jakoś ominęłam.

Ja korzystam z Rkantoru. To jedyny kantor w necie, który prowadzi bank i euro stoi tam trochie :) wyżej niż w innych . Teraz poszybowało nieco powyżej 4,8.
02 grudnia 2016 12:00 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Zapytam, bo nigdy nie korzystałam. Robiłam przewalutowania w ramach konta.

Jaki kantor internetowy polecacie (piszę "Wy", bo mimo że zacytowany Twój post, ale może ktoś jeszcze się wypowie).

I..... nie śmiejcie się :/  bezpieczne takie transakcje?
Ja obeznana w necie, ale to jakoś ominęłam.

Ja mam 2 konta w swoim banku złotówkowe i walutowe, wymieniam euro w kantorze internetowym  cinkciarz .pl  i zasilam konto złotówkowe  ile mi potrzeba  aby zrobić comiesieczne oplaty. 
Wszystko sprawnie zazwyczaj w ciągu  godziny od sprzedania euro  mam złotówki  na koncie.
Po transakcji  ,wystawiam opinię  i na następny  miesiąc  mam kod promocyjny...
02 grudnia 2016 12:08 / 4 osobom podoba się ten post
Romana1

Witajcie Mikołajki i Mikołajkowe!
Tak sobie rano pomyślałam, że byłoby miło, gdyby choć jeden niemiecki emeryt podziękował dziś Panu Bogu za Polki przybyłe do opieki nad nimi i za Polaków, którzy z godnością przyjmują fakt, że ich córki, żony i narzeczone znikają im z pola widzenia na miesiąc, dwa, czy nawet dłużej.Jeszcze lepiej byłoby, gdyby zorganizowali nam przynajmniej raz do roku święto wdzięczności w każdym landzie dołączając skromny podarek w postaci mercedesa. nie będziemy wybrzydzać, może być używany, prawda?

Wdzięczność jest jednym z najbardziej zaniedbanych uczuć, dlatego osobiście pracuję nad tym, by dziękować tym, którzy zrobili dla mnie coś dobrego, chwalić ich wśród znajomych i doceniać też w inny sposób, np. pomagając w razie potrzeby:adorator:.

Romana , strasznie mocno podoba mi się Twój tok myślenia . Przyznam, że ja takie myśli mam na codzień , ale zamiast tych Mercedesów mam całkiem fajną figurkę; pierś do przodu, główka lekko uniesina, nie garbię się :pomponiara: 
Co do okazywania wdzięczności innym, to dzisiaj jest taki moment, że chciałabym to wręcz wykrzyczeć . Jestem szczęśliwa będąc tutaj , bo mam na codzień dowody miłości od innych i oni też wiedzą , że są moim swiatem . Kocham ten swój świat i jestem wdzięczna Panu Bogu, że tak to wszystko pięknie układa dla nas, dla mnie  
02 grudnia 2016 12:10 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Zapytam, bo nigdy nie korzystałam. Robiłam przewalutowania w ramach konta.

Jaki kantor internetowy polecacie (piszę "Wy", bo mimo że zacytowany Twój post, ale może ktoś jeszcze się wypowie).

I..... nie śmiejcie się :/  bezpieczne takie transakcje?
Ja obeznana w necie, ale to jakoś ominęłam.

Juz dziewczyny odpowiedziały Ja korzystam z https://panel.internetowykantor.pl/p2/ od kilku lat. Jest bezpiecznie.Trzeba mieć dwa konta:złotówkowe i walutowe i oczywiście zostać klientem kantoru.  Szybko,sprawnie i zawsze wyższy kurs niż w banku lub kantorach stacjonarnych.
Powodzenia