Minuta ciszy [*]

12 sierpnia 2017 10:40 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wczoraj zmarła nasza Aja - Zła Siostra .Dobra Siostra jeszcze nie wie ..dowie się od córki , ale coś wyczuwa - niespokojna od wczoraj . Nockę miałyśmy obie z głowy :-(:-(:-(

Smutne --- trzymaj się Basieńko  [*]
12 sierpnia 2017 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
Basia, wyrazy współczucia. Trzymaj się mocno i bądź dzielna.
12 sierpnia 2017 11:10
Smutna ta wiadomość Basiu, trzymaj się....Współczuję.
12 sierpnia 2017 11:35
Basiu.Andrea.
12 sierpnia 2017 14:29 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Patrz jak to szybko poszło. Andrejka też pewnie to po swojemu przeżyje. Dasz sobie rade z dobrą siostra i jej emocjami ??  Ale jak cóka przyjedzie to będzie Ci łatwiej. 

Cytuję Ciebie Mychencjo ...
Dziękuję bardzo w swoim i Andrei imieniu za ciepłe słowa ... Masz rację Mycha , że Andrea to po swojemu przeżyje , bo jednak jest związana z tą rodziną już kilka ładnych lat . Pytasz , czy dam radę z Dobrą ....Na razie robię za małpę , pajaca ...znaczy walę głupa . Zagaduję Dobrą i czekam tylko , kiedy mi powie , żebym się przymknęła . Była chwila podczas obiadu , gdy zapatrzyłam się bezmyślnie to już zadała mi pytanie " o czym myślisz ? " . Jakoś wybrnęłam ...Córka D S przyjedzie jednak jutro ...taką wiadomośc przekazała mi Andrea . Dobrze , że nie dzwoni do mnie , bo swobodnie pogadać i tak byśmy nie mogły .... Emocje Dobrej ....oj ..będzie cieżko . One miały tylko siebie ...żadnego rodzeństwa ...to są bliźniaczki i to " jednojajeczne " ...są bardzo zżyte ...No będzie ciężko ...co tu dużo mówić ...To , że Aja zmarła ...jest mi bardzo przykro , ale wiem , że ją już nic nie boli , że jest jej lepiej . Martwimy się o Dobrą jak sobie poradzi , czy pozwoli sobie w jakikolwiek sposób pomóc ...czy zamknie się w sobie a ona jest " sercówka "  ... Trudne to bardzo ...
12 sierpnia 2017 14:40 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Cytuję Ciebie Mychencjo ...
Dziękuję bardzo w swoim i Andrei imieniu za ciepłe słowa ... Masz rację Mycha , że Andrea to po swojemu przeżyje , bo jednak jest związana z tą rodziną już kilka ładnych lat . Pytasz , czy dam radę z Dobrą ....Na razie robię za małpę , pajaca ...znaczy walę głupa . Zagaduję Dobrą i czekam tylko , kiedy mi powie , żebym się przymknęła . Była chwila podczas obiadu , gdy zapatrzyłam się bezmyślnie to już zadała mi pytanie " o czym myślisz ? " . Jakoś wybrnęłam ...Córka D S przyjedzie jednak jutro ...taką wiadomośc przekazała mi Andrea . Dobrze , że nie dzwoni do mnie , bo swobodnie pogadać i tak byśmy nie mogły .... Emocje Dobrej ....oj ..będzie cieżko . One miały tylko siebie ...żadnego rodzeństwa ...to są bliźniaczki i to " jednojajeczne :-) " ...są bardzo zżyte ...No będzie ciężko ...co tu dużo mówić ...To , że Aja zmarła ...jest mi bardzo przykro , ale wiem , że ją już nic nie boli , że jest jej lepiej . Martwimy się o Dobrą jak sobie poradzi , czy pozwoli sobie w jakikolwiek sposób pomóc ...czy zamknie się w sobie a ona jest " sercówka "  ... Trudne to bardzo ...

Mogę sobie wyobrazić jakie to będzie trudne dla dobrej siostry. Będę za Ciebie trzymała kciuki, żeby wszystko poszło w miarę dobrze, bo wiadomo .... będzie trudno. Trzymaj się Basieńko. Musi być dobrze, dasz radę. A Andrejka niech wypocznie na urlopie. Śmierć jest etapem i nie można zbyt długo jej rozpamiętywać. Taka kolej rzeczy. Masz rację, już jest jej lepiej. Tylko ci co zostali będa mieli trochę gorzej. 
12 sierpnia 2017 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Cytuję Ciebie Mychencjo ...
Dziękuję bardzo w swoim i Andrei imieniu za ciepłe słowa ... Masz rację Mycha , że Andrea to po swojemu przeżyje , bo jednak jest związana z tą rodziną już kilka ładnych lat . Pytasz , czy dam radę z Dobrą ....Na razie robię za małpę , pajaca ...znaczy walę głupa . Zagaduję Dobrą i czekam tylko , kiedy mi powie , żebym się przymknęła . Była chwila podczas obiadu , gdy zapatrzyłam się bezmyślnie to już zadała mi pytanie " o czym myślisz ? " . Jakoś wybrnęłam ...Córka D S przyjedzie jednak jutro ...taką wiadomośc przekazała mi Andrea . Dobrze , że nie dzwoni do mnie , bo swobodnie pogadać i tak byśmy nie mogły .... Emocje Dobrej ....oj ..będzie cieżko . One miały tylko siebie ...żadnego rodzeństwa ...to są bliźniaczki i to " jednojajeczne :-) " ...są bardzo zżyte ...No będzie ciężko ...co tu dużo mówić ...To , że Aja zmarła ...jest mi bardzo przykro , ale wiem , że ją już nic nie boli , że jest jej lepiej . Martwimy się o Dobrą jak sobie poradzi , czy pozwoli sobie w jakikolwiek sposób pomóc ...czy zamknie się w sobie a ona jest " sercówka "  ... Trudne to bardzo ...

Barbarko bardzo Tobie i Andrei współczuję, nie jest to łatwa sytuacja, ja taką przeżyłam na początku mojej pracy w opiekunkowie. U Ciebie będzie trudniej bo jest druga siostra. Ja musiałam pocieszać konkubinę mojego Pdp, tym trudniejsze że nie znałam jezyka. 
12 sierpnia 2017 16:40
Barbara niepowtarzalna

Wczoraj zmarła nasza Aja - Zła Siostra .Dobra Siostra jeszcze nie wie ..dowie się od córki , ale coś wyczuwa - niespokojna od wczoraj . Nockę miałyśmy obie z głowy :-(:-(:-(

[*]
12 sierpnia 2017 18:18
Barbara niepowtarzalna

Wczoraj zmarła nasza Aja - Zła Siostra .Dobra Siostra jeszcze nie wie ..dowie się od córki , ale coś wyczuwa - niespokojna od wczoraj . Nockę miałyśmy obie z głowy :-(:-(:-(

Smutne Basiu. Trzymaj się. Andrejka tez przezyje. Spędziła kilka lat z Ają.
12 sierpnia 2017 18:21
Barbara niepowtarzalna

Wczoraj zmarła nasza Aja - Zła Siostra .Dobra Siostra jeszcze nie wie ..dowie się od córki , ale coś wyczuwa - niespokojna od wczoraj . Nockę miałyśmy obie z głowy :-(:-(:-(

Przykre to (*)
12 sierpnia 2017 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wczoraj zmarła nasza Aja - Zła Siostra .Dobra Siostra jeszcze nie wie ..dowie się od córki , ale coś wyczuwa - niespokojna od wczoraj . Nockę miałyśmy obie z głowy :-(:-(:-(

Smutne. Gdy Andrejka zaczynała pracę u sióstr to zła siostra była w lepszej kondycji niż dobra. Nigdy nie wiadomo na kogo śmierć wpierw wskaże .
14 sierpnia 2017 08:07 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wczoraj zmarła nasza Aja - Zła Siostra .Dobra Siostra jeszcze nie wie ..dowie się od córki , ale coś wyczuwa - niespokojna od wczoraj . Nockę miałyśmy obie z głowy :-(:-(:-(

Trzymaj się Basiu,bo najwięcej w tej chwili na Twoich barkach.Współczuję.
14 sierpnia 2017 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wczoraj zmarła nasza Aja - Zła Siostra .Dobra Siostra jeszcze nie wie ..dowie się od córki , ale coś wyczuwa - niespokojna od wczoraj . Nockę miałyśmy obie z głowy :-(:-(:-(

Dopiero dzisiaj odczytałam...jak to wszystko z dnia na dzień się zmienia w tej naszej pracy..przytulam was dziewczyny, wiem że to niełatwe chwile...szczególnie dla Andrejki, ona była tam kilka lat na dobre i złe...oby tylko DS nie zechciała szybko dołączyć do siostry..cieszę się jednocześnie, że wtedy z Kluchą taki spontan zorganizowałyśmy i udało się was poznać...ja też już nie wracam na stare śmieci..jak w kalejdoskopie..
14 sierpnia 2017 19:54 / 5 osobom podoba się ten post
Trzymaj się Baśka i powtórze to co mi mówiłaś jak mój Pdp odchodził , dasz radę bo to mamy wpisane w ten zawód. W mojej pracy ze względu na zagęszczenie i w szczególności w okresie przesileń śmiertelność wśród Pdp-nych  jest codziennością . Odbiera się ich śmierć zupełnie inaczej , nawet rodziny tak nie rozpaczają a często też wręcz mówią ,miał piękne lata i dobre życie i nie musi już cierpieć. Pracując tylko z jedną osobą czy chcemy, czy nie jesteśmy z nią osobiście związani , ale i to mija, zostają wspomnienia oby te najlepsze czego Ci Basiu życzę.
14 sierpnia 2017 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wczoraj zmarła nasza Aja - Zła Siostra .Dobra Siostra jeszcze nie wie ..dowie się od córki , ale coś wyczuwa - niespokojna od wczoraj . Nockę miałyśmy obie z głowy :-(:-(:-(

Baska kobito kochana dopiero wyszukalam!!!!!!!! Przytulam ciebie i Andrejke Dajta se tam rade. Przeca wy tam byly jak rodzina,przykro mi