Dowcipy i anegdoty #5

29 czerwca 2017 09:23 / 5 osobom podoba się ten post
29 czerwca 2017 16:23 / 6 osobom podoba się ten post
Już po deszczu muszę bieliżnę wywiesić
29 czerwca 2017 16:36 / 5 osobom podoba się ten post
Właśnie rozwiodłam się z mężem.
Czemu?
Mieliśmy nieporozumienia na tle religijnym.Uważał , że jest Bogiem.
29 czerwca 2017 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Już po deszczu muszę bieliżnę wywiesić

29 czerwca 2017 17:06 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Hahaha......mógł tyle nie pić......
29 czerwca 2017 18:27 / 4 osobom podoba się ten post
29 czerwca 2017 22:28 / 8 osobom podoba się ten post
Wojskowa jednostka komandosów. Ogłoszono alarm bojowy. Po niespełna trzech minutach wszyscy od kucharza po dowódców w pełnym oporządzeniu stali na placu apelowym, z wyjątkiem szeregowego Nowaka. Ten przybiegł kilka minut później.
- Szeregowy ! - krzyczy dowódca - Wszyscy k ... stawili się na czas, a k ... na szeregowego musiała czekać cała jednostka !!!
- Panie pułkowniku ! Dostałem sygnał alarmu o 3.40. Wstałem natychmiast ! Założyłem mundur, kamizelkę, buty, powkładałem mapy, instrukcje i oprzyrządowanie ! Nałożyłem noktowizor, maskę p.gaz, latarkę, apteczkę, radiostację, kamerę, suchą rację żywnościową i załadowałem na siebie uzbrojenie. Założyłem karabin maszynowy z pasem transmisyjnym, wiązkę granatów bojowych, granaty hukowe i gazowe, przepasałem bazookę ... Twarz nasmarowałem pastą maskującą, w usta włożyłem nóż i już miałem wybiegać, gdy ... spojrzałem na wiszące na ścianie lustro. Tak się przestraszyłem, że aż się. k... posrałem i musiałem zaczynać od nowa.
30 czerwca 2017 11:39 / 5 osobom podoba się ten post
Panie doktorze,w chipsach był taki pakiecik z napisem:Nie do spożycia i ja go zjadłam,czy ja umrę?
Wszyscy kiedyś umrzemy....
Wszyscy!? O Boże,co ja narobiłam !

Żona do męża:
Ubóstwiam cię!
Mówi się zubażam...
30 czerwca 2017 23:04 / 2 osobom podoba się ten post
01 lipca 2017 14:00 / 3 osobom podoba się ten post
Odstawiłam wagę do kąta.
Będzie tam stała, dopóki nie przeprosi.
01 lipca 2017 19:55 / 10 osobom podoba się ten post
Idzie dwóch policjantów na patrolu. Jeden zauważa na ziemi lusterko i je podnosi. Patrzy i mówi do drugiego:
- Patrz!! Moje zdjęcie!!
A ten drugi patrzy i mówi:
- No co ty gadasz, przecież to moje zdjęcie!!
No i tak się kłócą. Idą do komendanta, żeby spór rozstrzygnął. Ten bierze lusterko i mówi:
- No co wy, komendanta nie poznajecie??
Wkłada lusterko do kieszeni i idzie do domu. W domu się przebiera i kładzie przed telewizorem. Przychodzi do niego córka i mówi:
- Tato,daj mi na kino.
- Poszukaj w kieszeni spodni od munduru.
No to córka szuka pieniędzy i wyjmuje lusterko.Patrzy na nie i krzyczy:
- Mamo!! Tata nosi w kieszeni zdjęcie jakiejś laski. Matka podchodzi patrzy i mówi:
- To?? Przeciez to jakaś stara rura!
01 lipca 2017 19:58 / 11 osobom podoba się ten post
* Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

*Rosyjscy naukowcy odkryli, że aby przenieść się w przyszłość, wystarczy poczekać.

*Z dylematów chemika: wokół tyle butelek, a napić się nie ma czego...
01 lipca 2017 20:37 / 9 osobom podoba się ten post
01 lipca 2017 20:51 / 8 osobom podoba się ten post
Żyd wraca sporo wcześniej z pracy do domu i zastaje żonę w wiadomej sytuacji z sąsiadem z naprzeciwka. Staje nad przyłapanymi kochankami, kręci z niesmakiem głową:
- Panie Mandelbaum! Ja się panu dziwię, naprawdę się dziwię. Ja muszę, ale pan?!
01 lipca 2017 21:33 / 8 osobom podoba się ten post