Na wyjeździe #36

07 stycznia 2017 23:49 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dojedz szczęsliwie, i miłego urlopu. pozdrawiam z zimnej Bawarii.Ja jechałam 20 godz.

tez nie zdarzylo mi sie jeszcze nigdy jechac mnej niz 20 godz niestety ;) uroki mieszkania na koncu swiata- czyli na Podkarpaciu 
08 stycznia 2017 00:47 / 3 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

tez nie zdarzylo mi sie jeszcze nigdy jechac mnej niz 20 godz niestety ;) uroki mieszkania na koncu swiata- czyli na Podkarpaciu 

Ja na Mazurach, ale do domu to da sie wytrzymać wszystko. Zamelduj sie i papatki.
08 stycznia 2017 07:21 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Ja na Mazurach, ale do domu to da sie wytrzymać wszystko. Zamelduj sie i papatki.

dalej jade...juz zmeczona jestem moje powypadkowe konczyny daja juz o sobie coraz mocniej znac....niedlugo Opole....a do Rzeszowa jeszcze hoho....
08 stycznia 2017 07:27 / 2 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

dalej jade...juz zmeczona jestem moje powypadkowe konczyny daja juz o sobie coraz mocniej znac....niedlugo Opole....a do Rzeszowa jeszcze hoho....:matrix:

Jeszcze pamiętam...
Już na "naszej" ziemi jesteś. Za chwilkę jasno będzie, słoneczko zaświeci i w duszy nadzieja, że już za chwilkę, za momencik...
A wieczorem budzika nie nastawisz, a jutro wstaniesz z własnej, nieprzymuszonej woli - nie na rozkaz.
Trzym się.
I fajnego urlopu w domku.
08 stycznia 2017 07:30 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Jeszcze pamiętam...
Już na "naszej" ziemi jesteś. Za chwilkę jasno będzie, słoneczko zaświeci i w duszy nadzieja, że już za chwilkę, za momencik...
A wieczorem budzika nie nastawisz, a jutro wstaniesz z własnej, nieprzymuszonej woli - nie na rozkaz.
Trzym się.
I fajnego urlopu w domku.

dziekuje bardzo
08 stycznia 2017 07:53 / 3 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

dalej jade...juz zmeczona jestem moje powypadkowe konczyny daja juz o sobie coraz mocniej znac....niedlugo Opole....a do Rzeszowa jeszcze hoho....:matrix:

Te ostatnie godziny najbardziej się dłużą......Spróbuj pospać może szybciej zlecą..... Pomyśl, że jutro wstajesz bez budzika.....Luzik.....Luzik..... zazdraszczam......
08 stycznia 2017 07:58 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Te ostatnie godziny najbardziej się dłużą......Spróbuj pospać może szybciej zlecą..... Pomyśl, że jutro wstajesz bez budzika.....Luzik.....Luzik..... zazdraszczam......:-)

oj dluza sie dluza... ze spaniem problem mam w tak niewygodnych i zatloczonych miejscach.ale dam rade- nie ma wyjscia ;)
08 stycznia 2017 08:46 / 2 osobom podoba się ten post
Hawana!!!A co u Ciebie?!Wydostałaś się z domu???
08 stycznia 2017 09:01 / 9 osobom podoba się ten post
Dobrze , że tylko szpadle .....Gorzej by było , gdyby w chwili kopania dopadła by Cię ' ostatnia z dzisiejszych solenizantek ' ...ta na literę ' E ' ....Kurde  , toż to by była niepowetowana strata , gdybyś se to ' coś ' złamał 
08 stycznia 2017 10:20 / 6 osobom podoba się ten post
Podkop? Że też nie wpadłeś, żeby świnię podłożyć, może by odmarzło...
08 stycznia 2017 10:22 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dobrze , że tylko szpadle :-).....Gorzej by było , gdyby w chwili kopania dopadła by Cię ' ostatnia z dzisiejszych solenizantek ' ...ta na literę ' E ' :-)....Kurde  , toż to by była niepowetowana strata , gdybyś se to ' coś ' złamał :yo::wysmiewa:

Oj tam, oj tam, on wie, że klejnoty najcenniejsze...
08 stycznia 2017 17:44 / 9 osobom podoba się ten post
Dzisiaj miałam wyjazd na obiad do restauracji.Obiad jak obiad ,lepsze jadłam, a później jeszcze przejażdżka krajoznawcza.Wrażenia są ,teren skalisty ,zamki jak w bajce o królewnie na złotej wiezy.Można powiedzieć ,ze sie nie nudziło.
08 stycznia 2017 20:38 / 8 osobom podoba się ten post
leni

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wypadek-polskiego-busa-w-niemczech-rannych-11-osob,705419.html

Pasażer,który wypad z busa na pewno nie miał zapiętych pasów!!!!!!Zapinajcie!!!!To może zycie uratować!!!!
09 stycznia 2017 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Oj ja nie zapinam czasem pasów,nauczyć sie trzeba dla bespieczenstwa :)