W domu #8

07 grudnia 2016 09:07
07 grudnia 2016 13:23 / 10 osobom podoba się ten post
Po wczorajszym okupowaniu łazienki nie ma śladu, trochę lepiej sie czuje ale co wymysliłam to Wam pokażę, nie najpierw napisze.Po mojej 38 letniej kuchni nie ma sladu, fakt że szafki były odnawiane i płytki na podłodzę są 15 letnie ale było no było komunistycznie.Marzyła mi się kuchnia taka juz z wyższej półki /jak łazienka/ ale nie da rady finansowo./około 20tys.Uprosiłam mjego slubnego tylko na wymiane szafek i płytek na scianę i udało się.Kuchnię marzen zostawie na pózniej cha, cha:).Dobre i to.Szafki juz w piwnicy:) Sciany w kuchni doskrobane do pierwszej farby- miałam na zieloną:)
07 grudnia 2016 13:33 / 6 osobom podoba się ten post
Nas -kobiety cieszy każda zmiana w mieszkaniu,najgorszy jest jednak ten balagan...
07 grudnia 2016 16:11 / 8 osobom podoba się ten post
Witam z domu.Nie wiem dlaczego ,ale czas mi przez palce leci.Torba moja wielgachna opróżniona tylko z prezentów.Reszta leży nie ruszona.Tak coś tam wyciągam co potrzebne.W sobotę zakupy w Ikea,M1 w Warszawie.Regały na książki i płyty kupiliśmy ,bo po wprowadzce dzieci leżały bidulki w kartonach ,aż serce bolało.No to teraz segregacja i układanie.Badania u endokrynologa odfajkowane,Usg na czerwca he.he.
Ćwiartka świni zakupiona ,zaraz za nią się biorę,tylko wygnać muszę familię z kuchni.
No i spacerki z moją wnuczką uskuteczniam dzień dnia ,co by dziecko wiedziało ,że i drugą babcię ma.
Miłego pracusiowania i urlopowania źyczę.
07 grudnia 2016 19:15 / 4 osobom podoba się ten post
A ja sobie w domku bumeluję, bo już niedługo do pracy...
07 grudnia 2016 19:16
hawana

A ja sobie w domku bumeluję, bo już niedługo do pracy...:placz3:

wybycz sie kochana za wszystkie czasy porzadnie i szybko
07 grudnia 2016 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Po wczorajszym okupowaniu łazienki nie ma śladu, trochę lepiej sie czuje ale co wymysliłam to Wam pokażę, nie najpierw napisze.Po mojej 38 letniej kuchni nie ma sladu, fakt że szafki były odnawiane i płytki na podłodzę są 15 letnie ale było no było komunistycznie.Marzyła mi się kuchnia taka juz z wyższej półki /jak łazienka/ ale nie da rady finansowo./około 20tys.Uprosiłam mjego slubnego tylko na wymiane szafek i płytek na scianę i udało się.Kuchnię marzen zostawie na pózniej cha, cha:).Dobre i to.Szafki juz w piwnicy:) Sciany w kuchni doskrobane do pierwszej farby- miałam na zieloną:)

Michasiu czy to męża i synka zagoniłaś do pracy?
07 grudnia 2016 19:20 / 2 osobom podoba się ten post
leni

wybycz sie kochana za wszystkie czasy porzadnie i szybko:aniolki:

Cieszę się wolnością i martwię, że dni tak szybko mijają...Ale trudno
07 grudnia 2016 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Cieszę się wolnością i martwię, że dni tak szybko mijają...Ale trudno:-)

Rozumiem  Cie  doskonale, bo sama odliczam doslownie godziny, dzielace mnie od wolnosci. Przysiegam sobie, ze nie dam sie wiecej zakuc w kajdany Brakuje mi teraz Twoich relacji ze szteli
07 grudnia 2016 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Michasiu czy to męża i synka zagoniłaś do pracy?

TakTo Pat& Mat / bajka "sąsiedzi"/ naprawiają, remontują i psują:) ale robocizna za darmo:)))
07 grudnia 2016 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Cieszę się wolnością i martwię, że dni tak szybko mijają...Ale trudno:-)

Oj wracaj do pracy bo nie mam co czytać,twój blog gdzieś zakopany,ale odkopię jak będzie trzeba
07 grudnia 2016 19:37 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Oj wracaj do pracy bo nie mam co czytać,twój blog gdzieś zakopany,ale odkopię jak będzie trzeba :-)

Wszyscy żyją przygotowaniami do zjazdu do domu i nie piszą, a druga zmiana(świateczna) szykuje się na wyjazd... 
07 grudnia 2016 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Wszyscy żyją przygotowaniami do zjazdu do domu i nie piszą, a druga zmiana(świateczna) szykuje się na wyjazd... 

Nie wszyscy żyją tylko wyjazdem ,niektórzy tu zostają do po świąt,a nie piszą bo pewnie zazdroszczą tym co jadą przed świętami
07 grudnia 2016 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Nie wszyscy żyją tylko wyjazdem ,niektórzy tu zostają do po świąt,a nie piszą bo pewnie zazdroszczą tym co jadą przed świętami :-)

Ano
07 grudnia 2016 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Tak:niebo pieklo:To Pat& Mat / bajka "sąsiedzi"/ naprawiają, remontują i psują:) ale robocizna za darmo:)))

Prawidłowo, jak tylko potrafią:)