W domu #8

08 grudnia 2016 17:47 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nieśmiało tylko zapytam czy spisałaś z tą firmą nieznaną umowę na wykonanie prac remontowych?Nic na gębę,wszystko na papierze musi być,nawet jak szef takiej firmy na hasło umowa robi niezadowolona minę.Brałam kominiarza do remontu komina-umowa i wszystkie poprawki a było ich kilka w gratisie.Do ogrodzenia też umowa ,ale tu akurat trafiłam na fantastyczna ekipę,zero uwag do wykonania pracy.Wcześniej we Wro też remontowałam chatę i zawsze na umowę.Jak już majster co podpisze to bardziej się przykłada:)I szajsu nie odp.....la.No i taka umowa może być podstawą do ewentualnych roszczeń w razie W.

No właśnie nie spisałam (a przecież wiedziałam, że powinnam).
Nerwy miałam tak zszargane, że powiedziałam mu , że ma mi się wiecej na oczy nie pokazywać !!
Z tym drugim , który robił poprawki spisałam umowę i wyszło extra.
Syn szefa ma dać mi ekipę do całej reszty : sufit podwieszany , płytki  itd.
Powiedział , że najpierw sporządzi kosztorys no i spiszemy umowę. 
08 grudnia 2016 17:54
bieta

No właśnie nie spisałam (a przecież wiedziałam, że powinnam).
Nerwy miałam tak zszargane, że powiedziałam mu , że ma mi się wiecej na oczy nie pokazywać !!
Z tym drugim , który robił poprawki spisałam umowę i wyszło extra.
Syn szefa ma dać mi ekipę do całej reszty : sufit podwieszany , płytki  itd.
Powiedział , że najpierw sporządzi kosztorys no i spiszemy umowę. 

A widzisz!!!!Zawsze ,ale to zawsze spisuje się umowę biorąc ekipę z ogłoszenia!!!!A nawet poleconą przez kogoś.Bo to różnie bywa.
08 grudnia 2016 17:55 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A widzisz!!!!Zawsze ,ale to zawsze spisuje się umowę biorąc ekipę z ogłoszenia!!!!A nawet poleconą przez kogoś.Bo to różnie bywa.

Mam nauczkę i na przyszłość będę o tym pamiętać !
08 grudnia 2016 18:58 / 3 osobom podoba się ten post
Misiek

W związku z tym, że wczoraj Pani Misiowa dała sobie zrobić nowa fryzurę, Misiek odbył dzisiaj pielgrzymkę do salonu fryzjerskiego i też ma całkiem nowy image.
Chyba pan fryzjer przesadził, bo zaczynam się sam sobie podobać:-) 

Uważam,że należy nam się zobaczyć Misia w nowej odsłonie,choćby w ciemnych okularach ale jednak... Nie powiemy nikomu jak wyglądasz jakby coś...
08 grudnia 2016 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Uważam,że należy nam się zobaczyć Misia w nowej odsłonie,choćby w ciemnych okularach ale jednak... Nie powiemy nikomu jak wyglądasz jakby coś...:-)

"Na życzenie raz można".
08 grudnia 2016 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

"Na życzenie raz można".

Bardzo ładna fryzurka,tylko po co ty do szklanki wlazłeś? Jak nie kota w butelce po śmietanie z PRL-u to znowu siebie...
08 grudnia 2016 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Bardzo ładna fryzurka,tylko po co ty do szklanki wlazłeś? Jak nie kota w butelce po śmietanie z PRL-u to znowu siebie... :-)

A bo dzisiaj miałem wyjątkową okazję do wypicia czegoś mocniejszego i tak jakoś mnie naszło, że wskoczę do tej szklanki po drinku
08 grudnia 2016 22:43 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

A bo dzisiaj miałem wyjątkową okazję do wypicia czegoś mocniejszego i tak jakoś mnie naszło, że wskoczę do tej szklanki po drinku:-)

Ta,po drinku...przecież ta szklanka jest do polowy pelna...
08 grudnia 2016 22:46 / 3 osobom podoba się ten post
Jutro się pochwalę, dlaczego.
Teraz mam 51 wiadomości do przeczytania.
09 grudnia 2016 08:57 / 1 osobie podoba się ten post
...jeszcze dopije kawę,doczytam opiekunki,pranie z pralki przełożę do suszarki i przygotuję bambetle do wyjazdowego tobołka
09 grudnia 2016 10:34 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien doberek z domkuCorcia pojechała na zdjecie szfow,a ja wskoczyłam na chwilke do was W domku cudownie sie odpoczywa,moze jak bedzie z mojej K.... noga ok to bysmy sie gdzies wybrały na wekend!! A jak nie to moze po chetnie bym gdzies wyskoczyła,ale to wstepne plany moga sie zmienic!! No i pomalutku przygotowania swiateczne !Dzis kapuste kiszona i grzybki gotuje porobie farsz hymmmmmmm moze ulepie pieroszki i uszka zamrorze a pozniej tylko ugotuje pomyswle!Postanowiłysmy nie robic duzo,bo ktoz to zje? Zawsze mroze po swietach w tym roku postaram sie ograniczyc do małej ilosci i nie duzo!!Miłego dzionka zycze wszystkim odpoczywajacym ,pracujacym i tym co sie szykuja do pracy!Słoneczka u mnie deszcz pada wiec nie myje okien tylko dwa zostały wiec nie ma zmartwienia zdarzymy jest nas dwieSpokojnego 
09 grudnia 2016 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dzien doberek z domku:-)Corcia pojechała na zdjecie szfow,a ja wskoczyłam na chwilke do was :-)W domku cudownie sie odpoczywa,moze jak bedzie z mojej K.... noga ok to bysmy sie gdzies wybrały na wekend!! A jak nie to moze po chetnie bym gdzies wyskoczyła,ale to wstepne plany moga sie zmienic!! No i pomalutku przygotowania swiateczne !Dzis kapuste kiszona i grzybki gotuje porobie farsz hymmmmmmm moze ulepie pieroszki i uszka zamrorze a pozniej tylko ugotuje pomyswle!Postanowiłysmy nie robic duzo,bo ktoz to zje? Zawsze mroze po swietach w tym roku postaram sie ograniczyc do małej ilosci i nie duzo!!:yeah:Miłego dzionka zycze wszystkim odpoczywajacym ,pracujacym i tym co sie szykuja do pracy!Słoneczka u mnie deszcz pada wiec nie myje okien tylko dwa zostały wiec nie ma zmartwienia zdarzymy jest nas dwie:-)Spokojnego :tanczy:

U mnie dziś ciepło, dobry pomysł z tymi oknami w grudniu :))
Śpiesz się bo może się okazać, że jutro będą przymrozki.
Udanego wypoczynku z rodzinką! 
09 grudnia 2016 12:12 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Po wczorajszym okupowaniu łazienki nie ma śladu, trochę lepiej sie czuje ale co wymysliłam to Wam pokażę, nie najpierw napisze.Po mojej 38 letniej kuchni nie ma sladu, fakt że szafki były odnawiane i płytki na podłodzę są 15 letnie ale było no było komunistycznie.Marzyła mi się kuchnia taka juz z wyższej półki /jak łazienka/ ale nie da rady finansowo./około 20tys.Uprosiłam mjego slubnego tylko na wymiane szafek i płytek na scianę i udało się.Kuchnię marzen zostawie na pózniej cha, cha:).Dobre i to.Szafki juz w piwnicy:) Sciany w kuchni doskrobane do pierwszej farby- miałam na zieloną:)

U mnie, a właściwie u mojej mamuśki remont łazienki też z wyższej półki i nie wiem czy skończy się  w granicach 30/35/tysięcy.
Armatura , dobra armatura dobrej firmy (Gohe) kosztuje sporo, ale służy na lata.
Czasami zastanawiam się czy nie popełniłam błędu pchając tak dużą kasę w remont , bo  : zgodnie z ustaleniami mojej "mamuśki". 
to mieszkanie ma być dla mojego syna w mom. kiedy się ożeni. Syn ma lat  :)  i ... ani widu, ani słychu (zawsze tłumaczy mi, że wszystkie, które podobają mu sie są zajęte. No przeciez wiem, że spotyka się , mówi mi o tym , ale mówienie , że idzie na spotkanie z koleżanką, która jest dziewczyną kolegi ?????
Kończąc stwierdzam, że jednak głupowata jestem, bo powinnam robić remont mojego mieszkania  
No co ja zrobie jak taka jestem

09 grudnia 2016 12:31 / 1 osobie podoba się ten post
1500 kibelek ze stelażem
1500 bidet ze stelażem
2500 kabina z brodzikiem
3010 zestaw natryskowy
530 armatura do bidetu
09 grudnia 2016 14:13 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

U mnie, a właściwie u mojej mamuśki remont łazienki też z wyższej półki i nie wiem czy skończy się  w granicach 30/35/tysięcy.
Armatura , dobra armatura dobrej firmy (Gohe) kosztuje sporo, ale służy na lata.
Czasami zastanawiam się czy nie popełniłam błędu pchając tak dużą kasę w remont , bo  : zgodnie z ustaleniami mojej "mamuśki". 
to mieszkanie ma być dla mojego syna w mom. kiedy się ożeni. Syn ma lat  :)  i ... ani widu, ani słychu (zawsze tłumaczy mi, że wszystkie, które podobają mu sie są zajęte. No przeciez wiem, że spotyka się , mówi mi o tym , ale mówienie , że idzie na spotkanie z koleżanką, która jest dziewczyną kolegi ?????
Kończąc stwierdzam, że jednak głupowata jestem, bo powinnam robić remont mojego mieszkania :-) 
No co ja zrobie jak taka jestem :-)

Ale za to jaka samokrytyczna,hi hi hi