Magda macht das schon! Neue RTL Serie über polnische Altenpflege

04 stycznia 2017 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Proszę Państwa, a czy ten sitcom, to nie jest rewanż za ksiązkę napisaną przez Magdę, ..Pod niemieckimi łózkami" czy jakoś tak?
04 stycznia 2017 21:41 / 7 osobom podoba się ten post
doda1961

Ogien to mój zywioł, więc jest jakby wpisany w mój charakter. Ja to bym jeszcze dalej poszła i nakręciła sitcom jak niemieckie rodzinki i starcy traktują opiekunki, jak je głodzą, jak z nich szydzą i więżą. i umiesciła na niemieckich stronach youtube, bo do tv to nas pewnie nie wpuszczą.
A najlepiej to wracajmy do Polski, niech sobie stare Helmuty sami radzą:(

Upadek Niemiec niechybny jak polskie opiekunki wyjadą........
04 stycznia 2017 21:44 / 5 osobom podoba się ten post
No tak czy tak, mamy znakomitą okazję zaprotestować i powinniśmy to uczynić.
Niestety, w solidarnośc Polaków wierzę tak samo, jak w krasnoludki :(
04 stycznia 2017 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Proszę Państwa, a czy ten sitcom, to nie jest rewanż za ksiązkę napisaną przez Magdę, ..Pod niemieckimi łózkami" czy jakoś tak?

To chyba była Joasia?
04 stycznia 2017 21:54 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Upadek Niemiec niechybny jak polskie opiekunki wyjadą........:niech zyje:

Straszą,że na Rumunki wymienią.Tańsze są.Moja osobista siostra na rzecz Rumunki robotę postradała.
04 stycznia 2017 21:54 / 13 osobom podoba się ten post
)).)).przecież to komedia!!
A tytułowa bohaterka jest bardzo atrakcyjną, seksowną i zadbaną kobietą, o jakiej niemieccy panowie mogą tylko pomarzyć ))) Niemki niech pękają
z zazdrości. Ja to bym nawet chciał, (sorry) żeby wszystkie opiekunki tak wyglądały )))
Opieka pokazana z przymrużeniem oka. Każdy inteligentny człowiek od razu zwietrzy żart. 
Mnie to nie przeszkadza, może dlatego, że potrafię pośmiać się nie tylko z innych, ale i z siebie. 
Może jeśli obejrzę jakiś odcinek tego czegoś, zmienię zdanie. Bo po obejrzeniu tego co tu wstawiliście, to śmiechu warte. 

Poza tym sami, jako Naród wystawiamy się na pośmiewisko Europy, latając na skargi do Europejskich polityków, prosząc wręcz o ingerencje w wewnętrzne sprawy naszego Kraju. Nie potrafimy sami ze sobą "dogadać się" we własnym Kraju. Na efekty takich zachowań nie musieliśmy długo czekać. 
Co zaś do postrzegania polskich opiekunek jako źle "prowadzących się"pań, myślę, że należy na to spojrzeć od strony mniej chrześciajńskiego wychowania.
Tutaj względem seksualności człowieka jest większa tolerancja niż w naszym katolickim kraju.  
04 stycznia 2017 22:03 / 5 osobom podoba się ten post
Boszzzzze, świat się kończy Knorr został moim idolem Aż się musiałam przebrać, bo sprawa jest naprawdę poważna Gratuluję Ci Knorr zdrowego rozsądku!
04 stycznia 2017 22:05 / 6 osobom podoba się ten post
No jeśli trzy babcie ze schodów i dziadka do Renu to przewiduję, że zamiast do burdelu trafi raczej do pierdla.
04 stycznia 2017 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Boszzzzze, świat się kończy:lol2: Knorr został moim idolem :-) Aż się musiałam przebrać, bo sprawa jest naprawdę poważna:-) Gratuluję Ci Knorr zdrowego rozsądku!

No a Ty co. Jak tu patrzę na avatara, to taka sama atrakcyjna jesteś jak tytułowa Magda z RTL. 
04 stycznia 2017 22:08 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Sypianie z synem PDP to pikuś. Ja slyszałam, że sa takie, co z PDP sypiają.

Było kiedyś takie ogłoszenie chyba, co to trza by lo z podopieczną spać w jednym łóżku, bo ona sama się boi .......Błeeeeee
04 stycznia 2017 22:09 / 6 osobom podoba się ten post
Ale to Ty napisałeś. 
04 stycznia 2017 22:10 / 6 osobom podoba się ten post
Do kogo pijesz z tymi demencyjnymi, ryczącymi 60 - tkami........?
04 stycznia 2017 22:11 / 3 osobom podoba się ten post





04 stycznia 2017 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

No a Ty co. Jak tu patrzę na avatara, to taka sama atrakcyjna jesteś jak tytułowa Magda z RTL. 

04 stycznia 2017 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
Dobre!.