Magda macht das schon! Neue RTL Serie über polnische Altenpflege

04 stycznia 2017 22:15 / 11 osobom podoba się ten post
ewa59

Do kogo pijesz z tymi demencyjnymi, ryczącymi 60 - tkami........?

Są z nim w jednej grupie.
04 stycznia 2017 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
jolast






Wstawiłem to dzisiaj wcześniej w odpowiednim wątku, ale to jest jak najbardziej adekwatne do tej tu sytuacji.
Warte zapamiętania i do codziennego stosowania. 
W razie niewygodnej sytuacji, obrazeczek odkodować w mózgu i mieć wsio tam właśnie, jak na obrazku ))
04 stycznia 2017 22:26 / 7 osobom podoba się ten post
Na ciepłe nóżki dziadka to chyba byś sie nie chciał załapać.
04 stycznia 2017 22:27 / 11 osobom podoba się ten post
Demenzland - )).)). )) Ty Paolo zawsze musisz mnie przed snem na maksa rozśmieszyć. Znowu przez pól nocy jak sobie to przypomne, będę rżał ze śmiechu )))))
04 stycznia 2017 22:31 / 6 osobom podoba się ten post
Koty może ,a w hełmach to chyba u Ciebie .
04 stycznia 2017 22:32 / 6 osobom podoba się ten post
i w skórzanych gaciach
04 stycznia 2017 22:37 / 9 osobom podoba się ten post
Chłopcy!!!!!No co to ma być???Na takim porządnym forum takie breweryje????Łapki na kołderkę i spać!!!
04 stycznia 2017 22:42 / 9 osobom podoba się ten post
Knorr ma rację.....potrafisz rozśmieszyć czlowieka na pół nocy.......
04 stycznia 2017 22:46 / 17 osobom podoba się ten post
Podobno śmiech to zdrowie i własnie sie śmieję z tego co Paolo wypisuje .Juz oczami wyobraźni widze te hełmy na głowach .
W pewnej pracy Pdp juz spała wieczorem i zadzwonił telefon dość głośno ,bo to był taki z kabelkiem .Podeszłam ten telefon odebrać ,a Pdp szybko ,prawie biegiem goni do piwnicy.Pytam po co ,a ona ,ze do schronu ,bo był sygnał.
04 stycznia 2017 22:48 / 7 osobom podoba się ten post
ivetta

Podobno śmiech to zdrowie i własnie sie śmieję z tego co Paolo wypisuje .Juz oczami wyobraźni widze te hełmy na głowach .
W pewnej pracy Pdp juz spała wieczorem i zadzwonił telefon dość głośno ,bo to był taki z kabelkiem .Podeszłam ten telefon odebrać ,a Pdp szybko ,prawie biegiem goni do piwnicy.Pytam po co ,a ona ,ze do schronu ,bo był sygnał.

05 stycznia 2017 00:19 / 8 osobom podoba się ten post
Poczytałam sobie streszczenia odcinków, poczytałam to co podane w linkach i o ile znam niemiecki , to raczej nie ma w sitcomie nic , co osmieszałoby nas , polskie opiekunki. Raczej podkresla zaradnosc polskich opiekunek, a bezradność niemieckich rodzin. No chyba, że nic nie zrozumiałam :D :D :D :D oj dystans, dystans, dystans i więcej poczucia własnej wartosci drogie opiekunkowe towarzystwo
05 stycznia 2017 07:34 / 4 osobom podoba się ten post
Proponuję najpierw obejrzeć,a potem skórę na niedżwiedziu dzielić.
Czy to cudo dzisiaj leci.???
05 stycznia 2017 08:22 / 11 osobom podoba się ten post
doda1961

Poczytałam sobie streszczenia odcinków, poczytałam to co podane w linkach i o ile znam niemiecki , to raczej nie ma w sitcomie nic , co osmieszałoby nas , polskie opiekunki. Raczej podkresla zaradnosc polskich opiekunek, a bezradność niemieckich rodzin. No chyba, że nic nie zrozumiałam :D :D :D :D oj dystans, dystans, dystans i więcej poczucia własnej wartosci drogie opiekunkowe towarzystwo:-)

Znaczy , że już protestu do ambasady , RTL-u nie składamy , czy jak ? .....Kurde a ja już chciałam jakieś elaboraty pisać a tu doopa
05 stycznia 2017 09:23 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Znaczy , że już protestu do ambasady , RTL-u nie składamy , czy jak ? .....Kurde a ja już chciałam jakieś elaboraty pisać a tu doopa :-(:-(:-(:lol3::lol3::lol3:

Ależ oczywiście , że składamy. Co to za porządki, żeby na całe Niemcy, polską , cięzko pracującą opiekunką rozrywki sobie dostarczać. Do Kaczora też trzeba napisać. Niech wie!!!!, że znów Niemiec pluje nam w twarz!