Życie polskich opiekunek w Niemczech - problemy i doświadczenia

17 lutego 2017 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

jeden ma futerko a drugi sęki :-)

Sęęękkk ? jaki sęęęk ?....
17 lutego 2017 20:39 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

z boczku wiecej widać :-)
ale z tym parciem na szkło to jeszcze przemyśl :randka2:

Przemyślałam. Nie mam. Po ostatnim spotkaniu bliskiego stopnia ze szklaną taflą drzwi w " Vero Modzie" i rozkwszonym nosie tym bardziej podtrzymuję to co napisałam powyżej.
17 lutego 2017 20:39 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Sęęękkk ? jaki sęęęk ?....

je drzewo,je tartak gdzie sie rznie Je deska (kołek) i je seeekk
17 lutego 2017 20:42 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Przemyślałam. Nie mam. Po ostatnim spotkaniu bliskiego stopnia ze szklaną taflą drzwi w " Vero Modzie" i rozkwszonym nosie tym bardziej podtrzymuję to co napisałam powyżej.:-)

spotkanie bliskiego stopnia po szkle z drzwiami to jest wtedy dgy drzwi sie rozleciały,idziesz dalej a Tobie wszystko nastepnego dnia znajomi opowiadaja 
17 lutego 2017 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

je drzewo,je tartak gdzie sie rznie Je deska (kołek) i je seeekk:-)

Co sie rżnieee ? ...Już wiem , dlaczego na taki hotelik dla pielęgniarek u nas mówili : tartak " .....znaczy tam musiano rżnąć  
17 lutego 2017 20:45 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Co sie rżnieee ? ...Już wiem , dlaczego na taki hotelik dla pielęgniarek u nas mówili : tartak " .....znaczy tam musiano rżnąć  :lol3:

raczej  
17 lutego 2017 20:46 / 6 osobom podoba się ten post
Ha,ha,.....A pamiętacie Kabaret  Dudek i ich skecz " Sęk" ?

17 lutego 2017 20:46 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Przemyślałam. Nie mam. Po ostatnim spotkaniu bliskiego stopnia ze szklaną taflą drzwi w " Vero Modzie" i rozkwszonym nosie tym bardziej podtrzymuję to co napisałam powyżej.:-)

U ciebie po pijaku to było? Ja to na trzeżwego rozwaliłam nos o szklane drzwi,tym bardziej obciach...
17 lutego 2017 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Ha,ha,.....A pamiętacie Kabaret  Dudek i ich skecz " Sęk" ?

Lubartów 333 
17 lutego 2017 20:50 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

U ciebie po pijaku to było? Ja to na trzeżwego rozwaliłam nos o szklane drzwi,tym bardziej obciach...:-)

Jakie po pijaku? Na trzeźwo. W ubiegłym miesiącu w Stade wlazłam na zamknięte szklane drzwi sklepu odzieżowego. Tak przydzwoniłam, że z nosa poleciała mi krew.
17 lutego 2017 20:51 / 5 osobom podoba się ten post
Alina

Jakie po pijaku? Na trzeźwo. W ubiegłym miesiącu w Stade wlazłam na zamknięte szklane drzwi sklepu odzieżowego. Tak przydzwoniłam, że z nosa poleciała mi krew.

No tak czytałam ...
17 lutego 2017 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Lubartów 333 :-)

Pamiętam, bo to moje miasto
17 lutego 2017 20:53 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Lubartów 333 :-)

I jak pięknie wymawia " Czysta czydzieści czy". Tak mówią w Poznaniu. Zawsze mnie rozpoznawano skąd jestem gdy mówiłam " czydzieści" albo " czy".
17 lutego 2017 20:54 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

I jak pięknie wymawia " Czysta czydzieści czy". Tak mówią w Poznaniu. Zawsze mnie rozpoznawano skąd jestem gdy mówiłam " czydzieści" albo " czy".

oraz    tej 
17 lutego 2017 20:56 / 6 osobom podoba się ten post
kobieta ona przecież 
witryny cale ze szkła a tam promocja  juz widzi ten ciuch nie bedzie czekała az inna jej wykupi