Niedziela

18 lutego 2017 13:38
Czy ktoś wybiera się jutro do kościoła?Ja idę na mszę św.po polsku do St.Marien W Bremen ,na 13.
18 lutego 2017 13:43 / 2 osobom podoba się ten post
Zosia68

Czy ktoś wybiera się jutro do kościoła?Ja idę na mszę św.po polsku do St.Marien W Bremen ,na 13.

Na 13-tą ? ....kurczę , nie dam rady ........za daleko trochę
18 lutego 2017 13:45 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Na 13-tą ? ....kurczę , nie dam rady ........za daleko trochę :-)

Basiu, ale to odprawiają parę razy, na którąś się w końcu załapiesz ))
18 lutego 2017 13:48
Barbara niepowtarzalna

Na 13-tą ? ....kurczę , nie dam rady ........za daleko trochę :-)

Barbara,pracujesz w Bremen?
18 lutego 2017 13:53 / 2 osobom podoba się ten post
Zosia68

Barbara,pracujesz w Bremen?

Nieee .....w okolicach Stuttgartu  .... Jak nie patrzeć to kawałek drogi do Ciebie jest 
18 lutego 2017 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nieee .....w okolicach Stuttgartu  :-).... Jak nie patrzeć to kawałek drogi do Ciebie jest :lol3:

Pracowałam kiedyś w Gerlingen koło Stutgartu,bardzo mi się podobało centrum Stutgartu,pozdrawiam.
18 lutego 2017 14:32 / 15 osobom podoba się ten post
Zosia68

Czy ktoś wybiera się jutro do kościoła?Ja idę na mszę św.po polsku do St.Marien W Bremen ,na 13.

Ja sie wybieram, ale do St. Marien mam za daleko. 

Zosia, jak chcesz się spotkać i możesz przyjechac któregoś dnia do centrum Bremen, to jestem zwarta i gotowa. Byleby w miarę szybko, bo pierwszy raz
w swojej karierze opiekunkowej będę się chyba ewakuować, choć prawie dopiero przyjechałam. Pozdrawiam

Przy okazji witam wszystkich sympatyków Forum. Tych, którzy mnie jeszcze nie znają, też witam .
18 lutego 2017 14:45 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

Ja sie wybieram, ale do St. Marien mam za daleko. 

Zosia, jak chcesz się spotkać i możesz przyjechac któregoś dnia do centrum Bremen, to jestem zwarta i gotowa. Byleby w miarę szybko, bo pierwszy raz
w swojej karierze opiekunkowej będę się chyba ewakuować, choć prawie dopiero przyjechałam. Pozdrawiam

Przy okazji witam wszystkich sympatyków Forum:-). Tych, którzy mnie jeszcze nie znają, też witam:-) :-).

Halo,Binor,wreszcie ktoś z Bremen się odezwał,mogę być jutro ,tak.ok 11:30,mam wolne od 10 ale ja pracuję w Borgfeld,to jest ponad 30 minut jazdy do centrum a T y w jakiej dzielnicy pracujesz?
18 lutego 2017 14:52 / 6 osobom podoba się ten post
Zosia68

Halo,Binor,wreszcie ktoś z Bremen się odezwał:-),mogę być jutro ,tak.ok 11:30,mam wolne od 10 ale ja pracuję w Borgfeld,to jest ponad 30 minut jazdy do centrum a T y w jakiej dzielnicy pracujesz?

W samym centrum prawie. Do Rynku mam 10 minut. Ja mogłabym być dopiero gdzieś o 13.15. Może w takim razie umówimy się pod Rolandem? 

Mam wolne codziennie od 13.00 - 15.30, a w pn całe popołudnie, ale w ten poniedziałek jestem już umówiona z koleżanką, z którą się nie widziałam 6 lat, a kiedyś wymieniałyśmy się razem przez 3 lata u jednej rodziny. To spotkanie mnie tutaj jeszcze trzyma, bo powodów do zjazdu prawie natychmiastowego było sporo.
18 lutego 2017 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
Binor

W samym centrum prawie. Do Rynku mam 10 minut. Ja mogłabym być dopiero gdzieś o 13.15. Może w takim razie umówimy się pod Rolandem? 

Mam wolne codziennie od 13.00 - 15.30, a w pn całe popołudnie, ale w ten poniedziałek jestem już umówiona z koleżanką, z którą się nie widziałam 6 lat, a kiedyś wymieniałyśmy się razem przez 3 lata u jednej rodziny. To spotkanie mnie tutaj jeszcze trzyma, bo powodów do zjazdu prawie natychmiastowego było sporo.

Uuuuu...to "ciekawe" miejsce musi być  
18 lutego 2017 15:11 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

W samym centrum prawie. Do Rynku mam 10 minut. Ja mogłabym być dopiero gdzieś o 13.15. Może w takim razie umówimy się pod Rolandem? 

Mam wolne codziennie od 13.00 - 15.30, a w pn całe popołudnie, ale w ten poniedziałek jestem już umówiona z koleżanką, z którą się nie widziałam 6 lat, a kiedyś wymieniałyśmy się razem przez 3 lata u jednej rodziny. To spotkanie mnie tutaj jeszcze trzyma, bo powodów do zjazdu prawie natychmiastowego było sporo.

Ok. pod Rolandem,tak  po mszy ok.14;30..
18 lutego 2017 15:22 / 10 osobom podoba się ten post
basiaim

Uuuuu...to "ciekawe" miejsce musi być  :do bani:

Trafiłam do Pdp tzw. zbieraczki wszystkiego od lat kilkudziesięciu na pewno. 
Zapomniała też przez te wszystkie lata, że należy dom sprzątać albo chociaż ogarniać.

Na szczęście mam osobne mieszkanie, dzięki czemu nie utonęłam w brudzie i bakterie mnie nie zżarły. 
Rodzina super, ale też od lat walcząca z wiatrkami, a raczej z jednym nie do pokonania. 

Reszta jak najbardziej ok. Pdp zupełnie samodzielna, ale niereformowalna. Jednak w razie czego, to super ułożyłam plan dnia, gdyby kiedyś komuś udało się tutaj odgruzować.
18 lutego 2017 15:31 / 1 osobie podoba się ten post
Zosia68

Ok. pod Rolandem,tak  po mszy ok.14;30..

Będę na pewno. Poznasz mnie pod warunkiem, że nie będziesz się rozglądać za damą na szpilkach. Jak zobaczysz kogoś z blond fryzurą na zapałkę i w granatowej krótkiej kurtce oraz przewiązaną na czole bandamką, to właśnie będę ja. Do zobaczenia.  
18 lutego 2017 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

Będę na pewno. Poznasz mnie pod warunkiem, że nie będziesz się rozglądać za damą na szpilkach:-). Jak zobaczysz kogoś z blond fryzurą na zapałkę i w granatowej krótkiej kurtce oraz przewiązaną na czole bandamką, to właśnie będę ja:-). Do zobaczenia.  

Powinnam dojechać na 14:30,ale jeśli się spóżnię to na mnie poczekaj,a tak na marginesie to ja jadę do kościoła 2 ,wsiadam koło Rathausu.
18 lutego 2017 17:44
Binor

Ja sie wybieram, ale do St. Marien mam za daleko. 

Zosia, jak chcesz się spotkać i możesz przyjechac któregoś dnia do centrum Bremen, to jestem zwarta i gotowa. Byleby w miarę szybko, bo pierwszy raz
w swojej karierze opiekunkowej będę się chyba ewakuować, choć prawie dopiero przyjechałam. Pozdrawiam

Przy okazji witam wszystkich sympatyków Forum:-). Tych, którzy mnie jeszcze nie znają, też witam:-) :-).

Witaj Binorku.Gdzie byłaś,jak cię nie było.