Które agencje maja krótkie zlecenia?

07 marca 2018 20:19
Hejak szukam krótkiego zlecenia może coś podpowiecie ewa
07 marca 2018 21:53
Marta2

Nie zawsze można przedłużyć,nie można jeśli poprzedniczka chce wrócić tak jak było zaplanowane.No chyba,że ma się to w nosie i się kombinuje " za plecami" aby sobie o następny miesiąc przedłużyć.Tak chciala zrobić moja zmienniczka ( ta od zatkanej okrężnicy).Ale rozczarowała sie srodze.
Ciebie jednak w żadnym razie nie podejrzewałabym o takie machlojki Tereso.

E.Aż tak nie kombinuje,wszystko za zgodą wszystkich stron.Nigdy nikomu w szkodę nie weszłam.
07 marca 2018 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

Hejak szukam krótkiego zlecenia może coś podpowiecie ewa

Na święta jest sporo krótkich zleceń.U nas na portalu widziałam na trzy tygodnie.
07 marca 2018 22:50 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

E.Aż tak nie kombinuje,wszystko za zgodą wszystkich stron.Nigdy nikomu w szkodę nie weszłam.

Tu tez miało być za moją zgodą,tylko ja o mojej zgodzie nic nie wiedziałam
07 marca 2018 23:00
Marta2

Tu tez miało być za moją zgodą,tylko ja o mojej zgodzie nic nie wiedziałam:-)

Bo to była zgoda domniemana:):):)
21 czerwca 2018 10:07
Praca przez agencję John Personal jest naprawdę bardzo przyjemna. Szefowstwo jest bardzo sympatyczne i nie robi żadnych problemów. Polecam
25 czerwca 2018 21:20
koralia

Czy sa na tzw ,,rynku pracy,, agencje ,ktore specjalizuja sie w krotkich zleceniach ?

Czytalam na tym forum, ze niektore dziewczyny, to ,,skoczki,,
Bardzo by mi odpowiadal tak sposob wyjazdow.

Przyznam, ze jestem rozczarowana, czekaniem na nastepne zlecenie, ktore
to czekanie sie przeciaga.
Czy mozna lawirowac miedzy agencjami?_
Troche mnie to przeraza, bo nie lubie klamac.
Ale tez mam swoje plany, i siedzenie w PL w oczekiwaniu na zlecenie tygodniami, jest po prostu dolujace,

Czy mozna np pod koniec zlecenia z jednej agencjii, aplikowac do drugiej i brac zlecenie?
Tak by pozjezdzie np w ciagu 2 tygodni moc znow wyjechac?
Rozwiazujac umowe z ta pierwsza?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc i rade,

Co to dla Ciebie znaczy krótkie zlecenie? Firmy standardowo wysyłają na 2 miesiące ,wiec moze chodzi Ci o takie na miesiac? Avanti Medic ma takie zlecenia . Można aplikować do tej firmy. Sprawdzona . 
13 lipca 2018 08:04 / 1 osobie podoba się ten post
Zależy co oznacza dla Ciebie krótkie zlecenie bo dla jednych to 2 tygodnie a dal innych miesiąc. zorientuj się w laxo care oni chyba wysyłają na krótsze zlecenia. Ja zawsze jeżdżę na te dłuższe więc bardziej w tym temacie mogłabym się wypowiedzieć.
13 lipca 2018 08:07
Teraz na wakacje chyba wiele. Nie zwracam uwagi na zlecenia, bo nie szukam pracy ale np seniodi widziałam dawał nawet ogłoszenia na 4 tygodnie. Myślę, że wiele firm ma teraz takie zlecenia. Brakuje im opiekunek. Do mnie dzwoniły firmy, z którymi pracowałam 3-4 lata temu.
13 lipca 2018 08:07
GrazynaM55

Zależy co oznacza dla Ciebie krótkie zlecenie bo dla jednych to 2 tygodnie a dal innych miesiąc. zorientuj się w laxo care oni chyba wysyłają na krótsze zlecenia. Ja zawsze jeżdżę na te dłuższe więc bardziej w tym temacie mogłabym się wypowiedzieć.

Haha tak jak ja. Najlepiej dożywocie
13 lipca 2018 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
Ja pracuje obecnie mc/mc , ale mój pracodawca mnie kocha . Mogę nawet skrócić czas pracy .
13 lipca 2018 22:49
Ja wyjezdzam zawsze na miesiac z Aterimy.
14 lipca 2018 00:25 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ja pracuje obecnie mc/mc , ale mój pracodawca mnie kocha:serce: . Mogę nawet skrócić czas pracy .

Haha dobre. mnie mój kocha, bo przedłużam w nieskończoność. 
14 lipca 2018 07:29
gruba

Haha dobre. mnie mój kocha, bo przedłużam w nieskończoność. 

To był żart z mojej strony . Amor juz stary i slepy , to co dotyczy pracy to prawda. Własnie zbliza sie moj finał i za mc wracam .
14 lipca 2018 12:00
gruba

Haha tak jak ja. Najlepiej dożywocie

nie no dożywocie to za długo :) Trzeba odpocząć też :)