Które agencje maja krótkie zlecenia?

19 lutego 2017 12:57
Czy sa na tzw ,,rynku pracy,, agencje ,ktore specjalizuja sie w krotkich zleceniach ?

Czytalam na tym forum, ze niektore dziewczyny, to ,,skoczki,,
Bardzo by mi odpowiadal tak sposob wyjazdow.

Przyznam, ze jestem rozczarowana, czekaniem na nastepne zlecenie, ktore
to czekanie sie przeciaga.
Czy mozna lawirowac miedzy agencjami?_
Troche mnie to przeraza, bo nie lubie klamac.
Ale tez mam swoje plany, i siedzenie w PL w oczekiwaniu na zlecenie tygodniami, jest po prostu dolujace,

Czy mozna np pod koniec zlecenia z jednej agencjii, aplikowac do drugiej i brac zlecenie?
Tak by pozjezdzie np w ciagu 2 tygodni moc znow wyjechac?
Rozwiazujac umowe z ta pierwsza?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc i rade,
19 lutego 2017 16:44 / 6 osobom podoba się ten post
koralia

Czy sa na tzw ,,rynku pracy,, agencje ,ktore specjalizuja sie w krotkich zleceniach ?

Czytalam na tym forum, ze niektore dziewczyny, to ,,skoczki,,
Bardzo by mi odpowiadal tak sposob wyjazdow.

Przyznam, ze jestem rozczarowana, czekaniem na nastepne zlecenie, ktore
to czekanie sie przeciaga.
Czy mozna lawirowac miedzy agencjami?_
Troche mnie to przeraza, bo nie lubie klamac.
Ale tez mam swoje plany, i siedzenie w PL w oczekiwaniu na zlecenie tygodniami, jest po prostu dolujace,

Czy mozna np pod koniec zlecenia z jednej agencjii, aplikowac do drugiej i brac zlecenie?
Tak by pozjezdzie np w ciagu 2 tygodni moc znow wyjechac?
Rozwiazujac umowe z ta pierwsza?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc i rade,

Miesiąc to chyba krótkie zlecenie .Przeważnie jadę na cztery tygodnie do domu.Nie ma problemu z zastępstwem.Z mojej firmy znam kilka osób co mają urlopy jeszcze krótsze.Jak sama nazwa mówi pracujemy na zlecenia ,więc bez problemu można mieć kilka z różnych firm.Uczciwie w firmie w pierwszej rozmowie powiedz czego oczekujesz.Jeżeli nie to dzwoń dalej.Jeżdzę z HR Inwestment.
yba
19 lutego 2017 20:31
Kto zna agencje ktore daja terminy wyjazdu na 5 6 tygodni
19 lutego 2017 20:33
Ile godzin powinnismy prcowac tygodniowo cztak jak jes w umowie
19 lutego 2017 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
Anna53

Kto zna agencje ktore daja terminy wyjazdu na 5 6 tygodni

Dużo agencji daje krótki zlecenia ,jeśli tak na początku uzgodnisz.Musisz podzwonć i popytać.
19 lutego 2017 23:36 / 4 osobom podoba się ten post
Na pewno w firmie Promedica24 coś znajdziesz. Jeśli ja wyjechałam z nimi na 4 tygodnie to Tobie na pewno też się uda. A z kim masz podpisaną umowę to nikomu spowiadać się nie musisz. To są przecież umowy-zlecenia, nie umowy o pracę. Takich umów możesz mieć wiele.
20 lutego 2017 09:42
Alina

Na pewno w firmie Promedica24 coś znajdziesz. Jeśli ja wyjechałam z nimi na 4 tygodnie to Tobie na pewno też się uda. A z kim masz podpisaną umowę to nikomu spowiadać się nie musisz. To są przecież umowy-zlecenia, nie umowy o pracę. Takich umów możesz mieć wiele.

Alina, ta firma PR 24 ma niestety mnostwo zlych opinii, dlatego obawiam sie.
To byla pierwsza firma, do ktorej sie zwrocilam, ale po przeczytaniu opinii na tym Forum, zrezygnowalam.
ale dziekuje.
20 lutego 2017 09:44
teresadd

Miesiąc to chyba krótkie zlecenie .Przeważnie jadę na cztery tygodnie do domu.Nie ma problemu z zastępstwem.Z mojej firmy znam kilka osób co mają urlopy jeszcze krótsze.Jak sama nazwa mówi pracujemy na zlecenia ,więc bez problemu można mieć kilka z różnych firm.Uczciwie w firmie w pierwszej rozmowie powiedz czego oczekujesz.Jeżeli nie to dzwoń dalej.Jeżdzę z HR Inwestment.
yba

Dziekuje serdecznie ! 
Tak 4 do 6 tygodni to jest super!
20 lutego 2017 09:55 / 5 osobom podoba się ten post
Myśle,ze towarzyskie
20 lutego 2017 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
Anna53

Kto zna agencje ktore daja terminy wyjazdu na 5 6 tygodni

Ja na 5,6 tyg,wyjeżdżałam z Aterimą,bardzo dbająca o opiekunki firma,teraz wyjeżdżam też na 6 tyg.z InterKadrą ale żadnego wsparcia na wyjeżdzie od nich nie ma,jest się zostawionym samemu sobie.
20 lutego 2017 10:12 / 1 osobie podoba się ten post
koralia

Czy sa na tzw ,,rynku pracy,, agencje ,ktore specjalizuja sie w krotkich zleceniach ?

Czytalam na tym forum, ze niektore dziewczyny, to ,,skoczki,,
Bardzo by mi odpowiadal tak sposob wyjazdow.

Przyznam, ze jestem rozczarowana, czekaniem na nastepne zlecenie, ktore
to czekanie sie przeciaga.
Czy mozna lawirowac miedzy agencjami?_
Troche mnie to przeraza, bo nie lubie klamac.
Ale tez mam swoje plany, i siedzenie w PL w oczekiwaniu na zlecenie tygodniami, jest po prostu dolujace,

Czy mozna np pod koniec zlecenia z jednej agencjii, aplikowac do drugiej i brac zlecenie?
Tak by pozjezdzie np w ciagu 2 tygodni moc znow wyjechac?
Rozwiazujac umowe z ta pierwsza?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc i rade,

Mając podpisaną umowę z jedną  firmą,nie możesz wziąć zlecenia od innej,musisz najpierw wypowiedzieć umowę ,co nie jest trudne ,trwa  to z reguły 2 tyg.
20 lutego 2017 10:17 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Na pewno w firmie Promedica24 coś znajdziesz. Jeśli ja wyjechałam z nimi na 4 tygodnie to Tobie na pewno też się uda. A z kim masz podpisaną umowę to nikomu spowiadać się nie musisz. To są przecież umowy-zlecenia, nie umowy o pracę. Takich umów możesz mieć wiele.

Ja się nie znam na prawie pracy ale w umowach jest wzmianka o zakazie konkurencji i związanych z tym karach finansowych.Nie wiem na ile to jest prawdziwe ale tak mam w umowie.
20 lutego 2017 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
koralia

Czy sa na tzw ,,rynku pracy,, agencje ,ktore specjalizuja sie w krotkich zleceniach ?

Czytalam na tym forum, ze niektore dziewczyny, to ,,skoczki,,
Bardzo by mi odpowiadal tak sposob wyjazdow.

Przyznam, ze jestem rozczarowana, czekaniem na nastepne zlecenie, ktore
to czekanie sie przeciaga.
Czy mozna lawirowac miedzy agencjami?_
Troche mnie to przeraza, bo nie lubie klamac.
Ale tez mam swoje plany, i siedzenie w PL w oczekiwaniu na zlecenie tygodniami, jest po prostu dolujace,

Czy mozna np pod koniec zlecenia z jednej agencjii, aplikowac do drugiej i brac zlecenie?
Tak by pozjezdzie np w ciagu 2 tygodni moc znow wyjechac?
Rozwiazujac umowe z ta pierwsza?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc i rade,

koralia,mnie się wydaje,że nie trzeba zmieniać firmy,po prostu zgłaszasz w swojej firmie chęć ponownego wyjazdu i powinni Ci znależć nowe zlecenie.
20 lutego 2017 11:11 / 1 osobie podoba się ten post
Nie jest to takie proste. Otóż największym problemem dla firm jest karta ubezpieczenia zdrowotnego. Bez niej nie wyślą do pracy, chyba że firma będzie ryzykowała. Mam zlecenie i koleżankę, która pracuje w innej firmie. Nie lubię i już nie daje rady siedzieć w pracy dłużej niż 6 tygodni. Firma kręci nosem na zorganizowanie zmiany na 2 tygodnie / przede wszystkim koszta podróży/, no to znalazłam sobie kogoś, kto chętnie w przerwach zastąpiłby mnie , ale jak się okazuje, dziewczyna z innej firmy nie może być przez moją zatrudniona, bo karta EKUAZ jest przypisana do firmy, w której jest zatrudniona i moja firma nie może jej wysłać.
20 lutego 2017 11:15 / 2 osobom podoba się ten post
A tak na marginesie, to jest bardzo dużo dziewczyn, które chętnie wpadłyby na 2-3 tygodnie, tylko firmie nie chce się bawić w takie zlecenia, bo to praca i koszta przecież. To co moi teraz powymyślali to ludzkie pojęcie przechodzi. I twierdzą, ze nie ma pań, które chcą takie krótkie zlecenia. Dla mnie to jest niechęć do zajmowania się takimi sprawami a nie brak kobiet do pracy.