Dzień kobiet - życzenia

08 marca 2013 18:00 / 1 osobie podoba się ten post
Joasia: Twoj podopieczny to wspanialy Czlowiek ... Ja tez naleze do tych, ktorym trzeba przypominac, ze tez mam swoje potrzeby. Moze, jak juz mi swiatelko migajace w tunelu rozjarzy sie pelnym blaskiem - odnajde radosc, na razie - za wczesnie sie cieszyc.
08 marca 2013 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
Ja od niego nauczyłam się sporo... cieszyć się drobnostkami, dbać o swoje samopoczucie i myśleć o sobie nie zawsze mi to wychodzi ale małymi kroczkami uczę moją rodzinkę że ja też mam swoje potrzeby, że ja też chcę iść do kina tylko z mężem a nie zaraz z całą świtą:) że mam ochotę usiąść przed telewizorem z lampką wina i coś obejrzeć coś co chcę tylko ja .... niby nie wiele ale dla mnie to krok milowy...
08 marca 2014 00:30 / 17 osobom podoba się ten post
Ósmego marca marcowy wiatr
z odświętną miną do miasta wpadł.
Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż
i kupił bukiet z tysiącem róż.
I na przystanku przystanął wiatr
i każdej Pani podawał kwiat!

Dziewczyny KOCHANE, w dniu Waszego Święta, zyczę uśmiechu na co dzień :) I pamietajcie-bez WAS swiat byłby nudny.BUZIAKI
08 marca 2014 01:30 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkiego najlepszego w Dniu naszego święta :)))))))))))))
08 marca 2014 02:14 / 5 osobom podoba się ten post
wszystkim Paniom życzę po pierwsze szczęścia, bo bez tego nie normalnego życia a po drugie spełnienia marzeń by Wasze nadzieje i pragnienia w końcu się spełniły
08 marca 2014 06:09 / 7 osobom podoba się ten post
A ja życze Paniom, ,zeby znalazły godziwa i dobrze płatna prace w Polsce,no i niech Wam czas szybko upływa.
08 marca 2014 06:59 / 7 osobom podoba się ten post
8 marca dzień radosny,
dużo kwiatów, dużo wiosny.
Niech dziś dla Was słońce świeci.
Niech Wam czas radośnie leci.
08 marca 2014 07:06 / 8 osobom podoba się ten post
Życzę Wam dużo zdrowia , bo jak ono będzie ,damy radę góry przenosić a pieniądze same będą wchodzić do naszych portfeli ...-:))))))
08 marca 2014 07:08 / 10 osobom podoba się ten post
Wsyzstkiego naj kobitki :) Kazdej zycze aby Dzien kobiet mialy codziennie nie tylko 8 marca :)
08 marca 2014 07:09 / 12 osobom podoba się ten post
08 marca 2014 07:29 / 5 osobom podoba się ten post
Przyjmij życzenia Babko kochana
od drugiej Baby z samego rana,
niech Twój dzień cały będzie radosny
trzymaj się Babo, aby do wiosny!


Najlepszego kochane:)
08 marca 2014 07:32 / 7 osobom podoba się ten post
Wielu chwil radości,
Aby każdy dzień
Był dla Nas przygodą
I powodem do dumy.
Z całego serca życzę
08 marca 2014 07:46 / 6 osobom podoba się ten post
A ja życzę Wam wszystkim przede wszystkim poczucia własnej wartości i godności; zdrowego egoizmu i... aby przed wami każdy mężczyzna rzucał pod nogi róże :D
Alicja Majewska "Być kobietą"
08 marca 2014 07:52 / 7 osobom podoba się ten post
Nucę od rana te słowa:) nawet kwiaty dostałam, tyle opowiadałam przy stole o gożdzikach i rajstopach, że tez na mnie ale tulipany czekały, tylko rajstop brak:(
08 marca 2014 07:56 / 12 osobom podoba się ten post
Dzien Kobiet, Dzien Kobiet !

Niech kazdy sie dowie!

Ze dzisiaj Swięto dziewczynek !

Zabawa jest dla nich !

Muzyka i taniec!

Gorzałka w gardziolkach popłynie !!!

Robert, ja ten wierszyk w przedszkolu mowiłam na Dzien KObiet ! Piekny stary wierszyk.......ech