Dzień kobiet - życzenia

08 marca 2014 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
wiga37

w niemieckim radio w koncercie życzeń polska opiekunka otrzymała właśnie życzenia od podopiecznego..poinformowała mnie otym moja pdp...słuchamy Szopena....,może ktoras sie przyzna,ze to były życzenia dla niej? Zobaczcie jak jesteśmy doceniane !

No chyba ja bo mieszkam w Polsce na ul. Chopina :P
08 marca 2014 14:44 / 13 osobom podoba się ten post
Wiecie co? Nasz Pan Naczelnik to chyba tez kobita, w zeszłym roku dwa bukiety róz dla nas , w tym ani. Albo On nas juz nie kofa, albo kobita. No a ja jade swietowac, pic, tancowac za tych co na słuzbie cieżkiej sie napije, a co? Trzymcie sie i milego dnia!!!!! Rudolf przesyła Wam wszystkim pozdrowienia, powiedział, ze wszystkie Polki są niebiansko piekne i maja słoneczne dusze, no moze jakie ludzie bedo s tego mniemca.
08 marca 2014 14:48 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Wiecie co? Nasz Pan Naczelnik to chyba tez kobita, w zeszłym roku dwa bukiety róz dla nas , w tym ani. Albo On nas juz nie kofa, albo kobita. No a ja jade swietowac, pic, tancowac za tych co na słuzbie cieżkiej sie napije, a co? Trzymcie sie i milego dnia!!!!! Rudolf przesyła Wam wszystkim pozdrowienia, powiedział, ze wszystkie Polki są niebiansko piekne i maja słoneczne dusze, no moze jakie ludzie bedo s tego mniemca.

To chyba nie jest Niemiec? margolciu skad on zna tekie określenia?A Pan Naczelnik pewnie w kolejce przed kwiaciarnią.Baw sie baw, ale wracaj!
08 marca 2014 14:58 / 1 osobie podoba się ten post
A juz myślałam,że jeden dla tych co dostali banana a drugi dla tych co dostaną.
08 marca 2014 15:05
No wiesz, sumienie też boli.
08 marca 2014 15:23 / 4 osobom podoba się ten post
Piekne,a jak pachną,dziekuje Geronimo
08 marca 2014 16:10
Wcale nie do d.......Proste,tylko zdjęcie musi miescic sie w limicie.
08 marca 2014 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkim opiekunkom skladam najserdeczniejsze zyczenia z okazji Dnia Kobiet bo dosc czesto podopieczny pan lub rodzina nie traktuje nas jako KOBIETY -buziaczki
08 marca 2014 17:14
No,wróciłam na stare smieci-do Oberursel!
08 marca 2014 18:25 / 3 osobom podoba się ten post
Kobiety-Opiekunki do mezów tesknicie to macie tu trzech kawalerów do popatrzenia :
08 marca 2014 18:27
No,ja tydzień wczesniej,ale jak pamietam,znowu maraton?
08 marca 2014 18:33
margolcia

Wiecie co? Nasz Pan Naczelnik to chyba tez kobita, w zeszłym roku dwa bukiety róz dla nas , w tym ani. Albo On nas juz nie kofa, albo kobita. No a ja jade swietowac, pic, tancowac za tych co na słuzbie cieżkiej sie napije, a co? Trzymcie sie i milego dnia!!!!! Rudolf przesyła Wam wszystkim pozdrowienia, powiedział, ze wszystkie Polki są niebiansko piekne i maja słoneczne dusze, no moze jakie ludzie bedo s tego mniemca.

Naczelnik sam raz mowil ze jest tym samym Modziem od lat :)   Chyba ze zmienil plec . 
No chyba ze muwisz sobie zartem , a Ja nie kapowna :))))) 
 
08 marca 2014 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jaki rozmiar nosisz ? ...zaraz skoczę na bazarek , w soboty stoi babeczka z rajtkami , to Ci kupię i podeślę......Nie zapomnij tylko "niewymownych" założyć , bo jak się przychylisz PDP -emu mogą się młode lata przypomnieć.....pamiętaj : nie drażnić rekinów ....-:)))))))))))))

No no o rozmir nie pytaj:) nie zdradzę:) moja pdp płci rownież pięknej:) a tulipany od syna hmm-- niezłe ciacho byłoby gdyby nie byl taki zblazowany-- i tak żonaty-- ale fajnie się nam współpracuje.  Innych rekinow brak:)
08 marca 2014 19:26 / 4 osobom podoba się ten post
Rekinow ,droga dorotee nawet na horyzoncie nie widac:)
08 marca 2014 19:57 / 6 osobom podoba się ten post
mleczko47

To chyba nie jest Niemiec? margolciu skad on zna tekie określenia?A Pan Naczelnik pewnie w kolejce przed kwiaciarnią.Baw sie baw, ale wracaj!

Pewnie jakiś Polak po doktoracie pracujący jako kafelkarz w D pisze mu te teksty na podryw za skromną flaszkę.... A wasza dyskusja o kwiatkach i banach przecudna, szczerze się uśmiałam i dziękuję!
 
O kurna, coś mi się na zielono napisało, a absyntu żem przecie nie piła!