Przygody Zosi

04 marca 2017 21:58 / 5 osobom podoba się ten post
Każdej co innego wyskoczyło. Mi muzeum Azji i Pacyfiku. Ha ha!
04 marca 2017 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

BIngo ! Wygrywa Pani talon na balon napełniony helem i podświetlony rządem z odrobiną polonu.

Cholercia, miało być radem. Ten pieroński tablet wie zawsze lepiej co chcę napisać. Dobrej nocki wszystkim
04 marca 2017 21:59 / 3 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

BIngo ! Wygrywa Pani talon na balon napełniony helem i podświetlony rządem z odrobiną polonu.

Bardzo dziękuję. Nie przyjmuję na wszelki wypadek ......
Same szkodliwce chcesz mi dać w prezencie????
04 marca 2017 21:59 / 3 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

BIngo ! Wygrywa Pani talon na balon napełniony helem i podświetlony rządem z odrobiną polonu.

O jesuuu do dziś śmi mi się E= mc2......
04 marca 2017 21:59 / 6 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

Mąż tej pani miał na imię Piotr

No Zocha jaja se robisz ? Przecież napisałam , że " chemia " a Ty dalej ikalmbury ciągniesz . Przecież chodzi o Marię Sklodowską - Curie
04 marca 2017 22:01 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiap

Bardzo dziękuję. Nie przyjmuję na wszelki wypadek ......
Same szkodliwce chcesz mi dać w prezencie????

A wiesz jak się po helu głosik zmienia ? 
04 marca 2017 22:03 / 4 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

A wiesz jak się po helu głosik zmienia ? 

A wiesz jak po fajkach się głosik zmienia? Z sopranu w alt,wystarczy paczka dziennie...
04 marca 2017 22:03 / 3 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

Cholercia, miało być radem. Ten pieroński tablet wie zawsze lepiej co chcę napisać. Dobrej nocki wszystkim

polon wystarczy też jest radioaktywny metal.

04 marca 2017 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No Zocha jaja se robisz ? Przecież napisałam , że " chemia " a Ty dalej ikalmbury ciągniesz . Przecież chodzi o Marię Sklodowską - Curie :-)

Ależ skąd te jaja. Maria otrzymała Nobla i z chemii i z fizyki. A ja uczyłam fizyki i to jest odpowiedź prawidłowa. Ale googlowanie było ostre.
04 marca 2017 22:05 / 3 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

A wiesz jak się po helu głosik zmienia ? 

tak wiem, znam te zabawy z balonami, hihihi gaz rozweselający
04 marca 2017 22:05 / 3 osobom podoba się ten post
A teraz spać mi już. Dobrej nocki raz jeszcze i do zobaczyć ha.
04 marca 2017 22:07 / 7 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

Ależ skąd te jaja. Maria otrzymała Nobla i z chemii i z fizyki. A ja uczyłam fizyki i to jest odpowiedź prawidłowa. Ale googlowanie było ostre.

Bo my cholernie bystre uczennice są .... Ty wiesz jak błyskawicznie pampersy potrafimy zmieniać ? Wystarczyło niejednej , że bez żadnych kursów , szkół , szkoleń jakas zmienniczka pokazała ....i sie leciiiiiii z tym koksem 
04 marca 2017 22:08 / 3 osobom podoba się ten post
Zosiasamosia

Ależ skąd te jaja. Maria otrzymała Nobla i z chemii i z fizyki. A ja uczyłam fizyki i to jest odpowiedź prawidłowa. Ale googlowanie było ostre.

To był fajny quiz, bawiłam się świetnie, dziękuję Zosiu.
05 marca 2017 18:32 / 8 osobom podoba się ten post
Zanim zaczne ciąg dalszy rozdziału trzeciego, to jedna mała dygresja nieco pod wpływem komentarza Basi.To, że napisałam jaki miałam zawód, nie oznacza, że chciałam się w jakikolwiek sposób wywyższyć. Nie leży to w mej naturze. Ja ludzi oceniam po tym jacy są, a nie po tym jakie mają wykształcenie. A co do szybkości zmiany pampków, to może nie zasługuje jeszcze na podium ale ćwiczę intensywnie, by stanąć do rywalizacji.
05 marca 2017 18:45 / 8 osobom podoba się ten post
Zbliżał się "hwarny" dzień. A u mnie strach narastał w postępie geometrycznym wraz z upływem czasu. Miałam się spotkać z FACETEM. I to w dodatku zupełnie obcym. Znacie zapewne te babskie dylematy w co się ubrać, jak się zachować, co mówić, żeby na kompletnego ciołka nie wyjść. Do tego ten cholery przyśpieszony metabolizm albo jak kto woli nerwowa sraczka, żeby jasne było. Ale trudno, najwyżej ucieknę jak przestępca z miejsca zbrodni. No to jadę na miejsce egzekucji. Przybywa dużo wczesniej żeby się nie spóźnić ale przecież nie mogę wejść przed czasem. No to chórze jak głupia po starym mieście