Internet w Niemczech

18 listopada 2013 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
Jak masz to jest dobrze ustawione ,tylko nie wiem czemu sie w takim razie pokazuje to małe-nie powinno.Wejdz na moja taryfe i sprawdz czy masz na pewno ustawione na 30 dni i do kiedy.Data jest np.do 6.12 co znaczy ze net bedzie do 5tego a od 6tego już nie i trzeba doąłdować.
18 listopada 2013 18:21
A gdzie sprawdzic do kiedy mam?Napisz mi po niemiecku jakie okienko otworzyc .
tamto okienko w rogu zamknęłam i juz mi sie nie otwiera.
 
18 listopada 2013 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
Otwórz to główne okno-ze skrótu na pulpicie,kliknij na to niebieskie prostokątne i sie otworza trzy mniejsze-kliknij na MEINE TARIF,tam będzie wszystko napisane:)
18 listopada 2013 18:41
sprawdziłąm , mam do 16.12.
Wszystko prawidłowo widac wprowadziła zmienniczka, ale widocznie zadziałało z opóznieniem. Dzięki za pomoc Kasiu. Stokrotne dzięki, wiedziałam , ze jak wejde na opiekunki to otrzymam pomoc
Co ja bym bez was zrobiła??????
18 listopada 2013 18:46 / 2 osobom podoba się ten post
wisienka

sprawdziłąm , mam do 16.12.
Wszystko prawidłowo widac wprowadziła zmienniczka, ale widocznie zadziałało z opóznieniem. Dzięki za pomoc Kasiu. Stokrotne dzięki, wiedziałam , ze jak wejde na opiekunki to otrzymam pomoc
Co ja bym bez was zrobiła??????

Zawsze i w każdej sprawie:)W końcu po to mamy nasze forum,zeby sobie pomagać:)Jak trzeba to i opier.... ,ale głównie pomagać:):):)
18 listopada 2013 18:48 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Zawsze i w każdej sprawie:)W końcu po to mamy nasze forum,zeby sobie pomagać:)Jak trzeba to i opier.... ,ale głównie pomagać:):):)

Kasiu jeszcze raz DZIĘKUJĘ.  
18 listopada 2013 19:06
wisienka

Kasiu jeszcze raz DZIĘKUJĘ.  

Chciałąm cię zaprosic do znajiomych, niestety nie moge wejsc na Twój profil (
24 listopada 2013 14:29
prosze napiszcie jak sprawdzic zasieg internetu z lidla bo chce kupic stic i nie wiem co z zasiegiem
24 listopada 2013 15:58
wisienka

Chciałąm cię zaprosic do znajiomych, niestety nie moge wejsc na Twój profil :-((

Chciałam to samo zrobic ale nie ma już tej opcji"zaprzyjaźnij się"????:(
 
Jowita - moje kolezanki,kte miały z LIDLA net przeszły na ALDI bo ten Lidlowy ma taki sam gów..zasięg jak z Tchibo.Aldikowy lepiejlub gorzej ale działa wszędzie:)
24 listopada 2013 16:03
kasia63

Chciałam to samo zrobic ale nie ma już tej opcji"zaprzyjaźnij się"????:(
 
Jowita - moje kolezanki,kte miały z LIDLA net przeszły na ALDI bo ten Lidlowy ma taki sam gów..zasięg jak z Tchibo.Aldikowy lepiejlub gorzej ale działa wszędzie:)

A mnie kilka dni temu Andrejka zaprosiła.
Ja kupiłam Aldi i nawet moge swobodnie na Skypie rozmawiać.
No i Aldi jest prawie wszedzie gdzie jestesmy , wiec łatwiej kupic dołądowanie jak zmienimy stelę.
 
24 listopada 2013 16:06
Pola - stick/sztik/to paluch do którego tak jak do tel.komórkowego wkładasz karte startową a palucha podłączasz do komputera - on ma wejscie USB/paluch/ ,kupujesz doładowanie ,wbijasz kod jak w komorce i juz masz net:)
24 listopada 2013 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Pola - stick/sztik/to paluch do którego tak jak do tel.komórkowego wkładasz karte startową a palucha podłączasz do komputera - on ma wejscie USB/paluch/ ,kupujesz doładowanie ,wbijasz kod jak w komorce i juz masz net:)

Dzięki teraz mam całkowitą jasność. Gdzie najlepiej w Niemczech kupić starter, z jakiej sieci jest  najbardziej niezawodny?
 
24 listopada 2013 16:15
A jesli nie masz laptopa czy noteboka ja internet mam w telefonie,mam doladowania lebara doladowuje za 30euro i moge dzwonic 500 minut do polski na stacjonarne i internet przez miesiac,i gdy doladuje za te 30 euro to wykupuje pakiet FLATXL i mam okno na swiat
24 listopada 2013 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
moim zdaniem Aldi, stick miałam z PL, bo mój wcześniej pracował w DE i z niego korzystał, kupujesz normalnie w Aldim, do tego karta startowa plus doładowanie, niestety na 1 raz to dosyć wydatek, bo sam stick 29eur, karta sim 10, a doładowanie na miesiąc 15eur (mi jednak wyskakuje problem techniczny przy doładowaniu na miesiąc i musze po 24h kupować, a to 2 eur za dobre:/)
zasieg jest, nie powala, czasem przerywa, w piatek wieczorem zapomnij o skype itp :) no ale to zawsze coś :)
24 listopada 2013 16:16
kasia63

Chciałam to samo zrobic ale nie ma już tej opcji"zaprzyjaźnij się"????:(
 
Jowita - moje kolezanki,kte miały z LIDLA net przeszły na ALDI bo ten Lidlowy ma taki sam gów..zasięg jak z Tchibo.Aldikowy lepiejlub gorzej ale działa wszędzie:)

kasiu powiedz mi jeszcze ile to kosztuje ten z aldika bo widzialam tez w rewe