Na wyjeździe 37

23 kwietnia 2017 12:22 / 4 osobom podoba się ten post
Oooo Paolo, skąd Ty to wiesz Chłopie. 
23 kwietnia 2017 12:25 / 1 osobie podoba się ten post
No nie wiem, jak to będzie. Wiem jedno, śmiesznie będzie.
23 kwietnia 2017 15:43 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

A po co aż 3 kupowałaś? Dla siebie? Wybacz ale mnie jakaś głupawka złapala :smiech3:

Haha, no piszę po drodze, trzem podopiecznym, różnym podopiecznym, w rożnych miejscach, nawet mojej osobistej mamie czwarty dingst da kupiłam, już w Polsce.
23 kwietnia 2017 19:25 / 4 osobom podoba się ten post
Ok.dzieki kobietki za porady.jutro przychodzi ktoś od plegestufe.syn babci już jej dziś pokazywał jak ma chodzić żeby chociaż 2 stopień dostać.oni chyba kasę z tego mają jakas. Że niby jakieś 600 ojro?
23 kwietnia 2017 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
Anettep

Ok.dzieki kobietki za porady.jutro przychodzi ktoś od plegestufe.syn babci już jej dziś pokazywał jak ma chodzić żeby chociaż 2 stopień dostać.oni chyba kasę z tego mają jakas. Że niby jakieś 600 ojro?

No, maja kasę nie wiem już ile ,ale im wyższa ghrupa tym więcej.
23 kwietnia 2017 20:36 / 10 osobom podoba się ten post
Anettep

Ok.dzieki kobietki za porady.jutro przychodzi ktoś od plegestufe.syn babci już jej dziś pokazywał jak ma chodzić żeby chociaż 2 stopień dostać.oni chyba kasę z tego mają jakas. Że niby jakieś 600 ojro?

Miałam też kiedyś pdp,która starała się o wyższa grupę,oj miała lekcje udzielane przez córki ,co i jak ma powiedzieć,jak się zachować.Ja to miałam totalna polewke ,bo nawet córki włosów nie kazały myć babci ,ja zaproponowałam żeby wyjęła szczękę ,to będzie już całkiem dobrze
23 kwietnia 2017 21:42 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Miałam też kiedyś pdp,która starała się o wyższa grupę,oj miała lekcje udzielane przez córki ,co i jak ma powiedzieć,jak się zachować.Ja to miałam totalna polewke ,bo nawet córki włosów nie kazały myć babci ,:lol3:ja zaproponowałam żeby wyjęła szczękę :lol3:,to będzie już całkiem dobrze:lol3:


Nie wiem, kiedy wiadomość dojdzie?? kręci się i kręci i nic!  może rano? jak tu pisać, jak polubienie Magdzi posta trwało 10-minut!
23 kwietnia 2017 21:56 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

:smiech2:
Nie wiem, kiedy wiadomość dojdzie?? kręci się i kręci i nic!  może rano? jak tu pisać, jak polubienie Magdzi posta trwało 10-minut! :wiking:

Dziekuje Tobie Ona- Lisa że polubienie mnie zajęło Tobie 10 minut ,to i tak krótko 
24 kwietnia 2017 06:35 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Dziekuje Tobie Ona- Lisa że polubienie mnie zajęło Tobie 10 minut ,to i tak krótko :lol3:

 ,,,
24 kwietnia 2017 13:16 / 9 osobom podoba się ten post
Zmienniczka w drodze, nawet zadzwoniła do nas. A pdp wymyśla od rana. A to szybko do lekarza, bo powinna mieć aparat słuchowy a nie ma. A to po ciasto, bo wpadną 2 znajome a na koniec jeszcze po matę do kabiny prysznicowej. Tego już nie zrobię, wyszłam spod prysznica i nie mam zamiaru się "załatwić". Dzisiaj wieje jak cholera. Matę kupi innym razem. Oj chyba babcia się denerwuje zmianą. A ja jutro do domciu
24 kwietnia 2017 15:20 / 6 osobom podoba się ten post
Moja babcia wcale sie zmianą nie denerwuje;-)
A ja miło spędzam dzień,po chłodnym poranku słonce zaświeciło i nawet można powiedzieć,ciepło jest.
Rower zaliczony,teraz kawa dla mnie herbata dla pdp i potem to co cieszy najbardziej czyli wizyta syna i rozliczenie się z mojej ciężkiej;-) pracy tutaj.
Jutro końcowe sprzątanie i pakowanie,środa kierunek Poznań.
No to się na forum wyspowiadałam,lecę do swoich spraw.
24 kwietnia 2017 16:00 / 3 osobom podoba się ten post
Wszyscy jadą do domku, ja muszę jeszcze trochę posiedzieć w tym zimnisku
24 kwietnia 2017 16:24 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Wszyscy jadą do domku, ja muszę jeszcze trochę posiedzieć w tym zimnisku:strach na wroble::strach na wroble:

Tylko parę dni dłużej i też pojedziesz 
24 kwietnia 2017 16:35 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Tylko parę dni dłużej i też pojedziesz :-)

Tak, samotna , przeziębiona,  rozbita , tez pojedziesz, jeszcze mam jechać nocą ciemną
Ale na pocieszenie buty sobie kupiłam, już druga parę
24 kwietnia 2017 16:43 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Tak, samotna , przeziębiona,  rozbita , tez pojedziesz, jeszcze mam jechać nocą ciemną:strach na wroble::strach na wroble:
Ale na pocieszenie buty sobie kupiłam, już druga parę:modlmy sie::modlmy sie:

Nie becz  ja całe życie jestem samotna, rozbita i z tego wszystkiego potem przeziębiona Jakieś tam buty mam a Ty masz nowiuteńkie !! no to jak rady nie dasz ??