Zakupy 4

30 czerwca 2017 21:57 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Tez lubie pomidorowa i jarzynowa. Ostatnio robilam z brokulow, ale zblendowalam i kleks smietany dalam, pychotka byla. :gotowanie:

Brokułowa najlepsza jest na drugi dzień, oczywiscie w postaci zupy-krem. Ja dodaję jeszcze dużo posiekanej natki pietruszki i grzanki z razowego chlebka. Pychotka.
30 czerwca 2017 22:29 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Brokułowa najlepsza jest na drugi dzień, oczywiscie w postaci zupy-krem. Ja dodaję jeszcze dużo posiekanej natki pietruszki i grzanki z razowego chlebka. Pychotka.

Najprawdziwsza prawda, a dorzuć do niej i zmiksuj mozzarellę i ząbeczek czosnku bądź grzanki z czosnkiem! Mniam!
30 czerwca 2017 22:43 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Najprawdziwsza prawda, a dorzuć do niej i zmiksuj mozzarellę i ząbeczek czosnku bądź grzanki z czosnkiem! Mniam!

Zawsze dodaję serek topiony , smietankowy, ale spróbuje z mozzarellą.
01 lipca 2017 09:46 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Tez lubie pomidorowa i jarzynowa. Ostatnio robilam z brokulow, ale zblendowalam i kleks smietany dalam, pychotka byla. :gotowanie:

Od dłuższego czasu gotuję zupy-krem ,uwielbiam wszystkie. 
01 lipca 2017 09:54 / 7 osobom podoba się ten post
Ja wczoraj gotowałam szpinakową z kawałkami łososia albo jak kto woli z jajkiem. No akurat przyszła jedna z córek pdp ze swoją synową i wnuczką. Patrzyły jak wcinamy zupkę, bo nie miałam jej za dużo. A pdp z żoną ponoć pierwszy raz ją jedli. Bardzo im smakowało, żonie wystarczyło już samo zestawienia kolorystyczne. Zielona zupka ale z kaftofelkami i różowy łosoś na wierzchu.
01 lipca 2017 11:18 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja wczoraj gotowałam szpinakową z kawałkami łososia albo jak kto woli z jajkiem. No akurat przyszła jedna z córek pdp ze swoją synową i wnuczką. Patrzyły jak wcinamy zupkę, bo nie miałam jej za dużo. A pdp z żoną ponoć pierwszy raz ją jedli. Bardzo im smakowało, żonie wystarczyło już samo zestawienia kolorystyczne. Zielona zupka ale z kaftofelkami i różowy łosoś na wierzchu.

Łosoś surowy czy wędzony -daj przepis w Kulinariach,szpinakowa nieczęsta na stole:)
01 lipca 2017 11:46 / 5 osobom podoba się ten post
Bardzo dobra jest zupa ze świeżego startego na dużych oczkach ogórka.
01 lipca 2017 11:58 / 4 osobom podoba się ten post
Helena2311

Bardzo dobra jest zupa ze świeżego startego na dużych oczkach ogórka.:-)

Przepisik w stosownym miejscu proszę.
01 lipca 2017 12:00 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Przepisik w stosownym miejscu proszę.

Gotujesz jak zwykłą ogórkową.Te same dodatki,tylko zamiast kiszonego,świeży.Nic mi się nie chce.
02 lipca 2017 10:16 / 3 osobom podoba się ten post
Też słucham muzyki,ale czasem myślę,że uduszę...wiadomo kogo.
04 lipca 2017 11:52 / 2 osobom podoba się ten post
Masz,to szczęście,że jest tylko gościem.
04 lipca 2017 16:05 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj jakaś "dołowata" jestem. Poniosło mnie do Rossmanna, no i warto było. Jest sporo obniżek
04 lipca 2017 16:15 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzisiaj jakaś "dołowata" jestem. Poniosło mnie do Rossmanna, no i warto było. Jest sporo obniżek :-)

Chwal się!
04 lipca 2017 16:21 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Chwal się!:-)

Co tu się chwalić  nie powiem co kupiłam ale różnica w cenie spora. 
https://www.rossmann.de/einkaufsportal/schoenheit/duefte-parfuem/eau-de-toilette.html

Sama sobie porównaj 
04 lipca 2017 16:23 / 4 osobom podoba się ten post
Z ciekawości powąchałam wczoraj w Rossmannie "Etienne Aigner Explosive Woman Eau de Toilette". Ciekawa byłam, bo często jest w sporej promocji.
Już wiem czemu- jak dla mnie okropny.