Zakupy 4

04 lipca 2017 16:42 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Z ciekawości powąchałam wczoraj w Rossmannie "Etienne Aigner Explosive Woman Eau de Toilette". Ciekawa byłam, bo często jest w sporej promocji.
Już wiem czemu- jak dla mnie okropny.

To co Cię bardziej przeraża częsta promocja czy zapach 
04 lipca 2017 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

To co Cię bardziej przeraża częsta promocja czy zapach :lol1:

Zapach.
Lubię orientalne zapachy, czasem...ale ten to jakby stare kadzidełka..takie przepalone zmieszane z jakąś chemią. (moje odczucia)
04 lipca 2017 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Zapach.
Lubię orientalne zapachy, czasem...ale ten to jakby stare kadzidełka..takie przepalone zmieszane z jakąś chemią. (moje odczucia)

To musisz szukać innego zapachu. 
04 lipca 2017 17:09 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

To musisz szukać innego zapachu. 

Mam swoje ulubione.
Ten sprawdziłam, bo zastanawiała mnie ta super obniżka.
Zwróć uwagę, jak często ten zapach jest w promocji.
04 lipca 2017 19:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Co tu się chwalić :bezradny: nie powiem co kupiłam ale różnica w cenie spora. 
https://www.rossmann.de/einkaufsportal/schoenheit/duefte-parfuem/eau-de-toilette.html

Sama sobie porównaj :-)

Ja kupuję Betty Barkley tylko biała butelka jest nie drogi ale piękny
04 lipca 2017 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
04 lipca 2017 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
Ja tylko Chanel, cały zestaw.
04 lipca 2017 20:49 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja tylko Chanel, cały zestaw. :tanczy:

A ja czasem Gabriielazapachtani,
04 lipca 2017 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

A ja czasem Gabriielazapachtani,:lol2:

05 lipca 2017 09:30 / 1 osobie podoba się ten post
Czyżby zrobił pokaz jak się podrzuca naleśnika i potem ganiał za nim po kuchni?Posiadam te umiejętność(podrzucania) i bawi mnie jak,niektórzy próbują zrobić tak samo.
05 lipca 2017 09:32
Malina

A ja czasem Gabriielazapachtani,:lol2:

       
08 lipca 2017 16:01 / 7 osobom podoba się ten post
Chciałam sobie kupić dzisiaj sandałki, sportowe żeby nie było. Ale po przymiarce i namyśle zrezygnowałam. Trochę zła byłam bo mi się podobały ale jednak nie spełniały wszystkich warunków. Na pocieszenie kupiłam sobie unisex Calvina Kleina i jestem zadowolona. Żona mojego pdp stwierdziła, że bardziej jej się podobają męskie zapachy. No proszę a ja myślałam że to ja dziwaczeję albo z braku chłopa to i zapach dobry
08 lipca 2017 16:44 / 3 osobom podoba się ten post
Tak się zastanawiam dlaczego dla męzczyzn robi się "zapachy" a dla kobiet "kadzidła" ??
08 lipca 2017 16:47 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Chciałam sobie kupić dzisiaj sandałki, sportowe żeby nie było. Ale po przymiarce i namyśle zrezygnowałam. Trochę zła byłam bo mi się podobały ale jednak nie spełniały wszystkich warunków. Na pocieszenie kupiłam sobie unisex Calvina Kleina i jestem zadowolona. Żona mojego pdp stwierdziła, że bardziej jej się podobają męskie zapachy. No proszę a ja myślałam że to ja dziwaczeję :-) albo z braku chłopa to i zapach dobry :lol1:

Swietny zapach na lato,chyba tez zakupię
08 lipca 2017 16:50 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Swietny zapach na lato,chyba tez zakupię:-)

Ja się chyba na unisexy albo męskie pachnidła przerzucę. Trudno, będę pachniała facetem